Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Liga hiszpańska: remis Realu Madryt

    IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.02, 23:35
    Czemu nie ma nic o Barcelonie?? Przeciez wygrali 6:1, warto chyba o tym wspomniec:)
    Obserwuj wątek
      • Gość: Gienek Re: Liga hiszpańska: remis Realu Madryt IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 27.10.02, 09:02
        real to najlepiej promowany klub na świecie. Zawsze jest o nim
        głośno nieważne czy zremisuje, a nawet przegra. Faktycznie 6:1
        Barcy nie wystarczyło, aby była wyróżniona. Dziwne.
      • Gość: Bartas Re: Liga hiszpańska: remis Realu Madryt IP: *.man.zgora.pl / *.uz.zgora.pl 27.10.02, 11:05
        A co z Aimarem?! Kto to widział ostatnio, żeby rozgrywający i to
        nastawiony raczej na asystowanie, strzelił 3 bramki???
      • Gość: jose manuel melo perreira Re: Liga hiszpańska: remis Realu Madryt IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.10.02, 11:33
        Real wraca do swojego miejsca w szeregu
      • Gość: J Real Sociedad San Sebastian IP: proxy / 172.10.11.* 28.10.02, 08:54
        od dziecka kibicuje Realowi Sociedad ! mam nadzieje ze teraz
        Baskowie wreszcie odegraja dużą rolę w lidze hiszpańskiej,
        jednak fakt, że Real Sociedad jest na pierwszym miejscu w
        najsilniejeszej lidze Europy, nie przegrał do tej pory ani
        jednego meczu pozotaje bez echa dla dziennikarzy gazety.....
      • Gość: juan antonio lopez nieto Jak to dlaczego? IP: 132.229.87.* 28.10.02, 11:09
        DLaczego nie ma nic o Barcelonie? No, troche jest, jedno zdanie,
        i powinnismy sie tym zadowolic, bo przeciez to jest rubryka
        autorska, w ktorej mozna co tydzien dawac upust swoim fobiom
        (jak to jest Panie Rafale, ze jak w Barcelonie sa powody do
        zadowolenia, to zaraz pojawia sie sformulowanie "pial z
        zachwytu?".)Dobrze ze chociaz bylo cos o Valencii, bo jak sobie
        przypominam poprzedni rok, to wszystko szlo wedlug schematu: o
        Realu dobrze, o Barcelonie z przekasem, a o Valencii jak
        starczylo miejsca. Kto zdobyl mistrzostwo? Moze pora zeby lige
        hiszpanska zaczal opisywac redaktor Wolowski, to przynajmniej
        unikniemy stresow.
      • Gość: ja Ronaldo-błąd Realu IP: *.ighz.pl / 10.121.3.* 28.10.02, 12:41
        błąd i jeszcze raz błąd z który będą płącić do póki będzie
        wychodził na murawe
      • Gość: Ace Re: Liga hiszpańska: remis Realu Madryt IP: *.acn.pl / 10.128.135.* 28.10.02, 15:22
        a widzieliscie jak Roberto Carlos walnal z wolnego..
        z odleglosci jakies 1/4 boiska. myslalem ze zlamie sie slupek od tego strzalu
        • Gość: nieto Re: Liga hiszpańska: remis Realu Madryt IP: 132.229.87.* 28.10.02, 15:36
          No coz, strzal w slupek to strzal niecelny. Carlos jest troche przereklamowany.
          Jakby Van Hooijdonk gral w Realu albo w Manchesterze,a do tego reklamowal
          Pepsi, to o wolnych Carlosa i Beckhama wszyscy szybko by zapomnieli.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka