Gość: jaal IP: *.legnica.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.02, 23:35 Czemu nie ma nic o Barcelonie?? Przeciez wygrali 6:1, warto chyba o tym wspomniec:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gienek Re: Liga hiszpańska: remis Realu Madryt IP: *.starogard.dialup.inetia.pl 27.10.02, 09:02 real to najlepiej promowany klub na świecie. Zawsze jest o nim głośno nieważne czy zremisuje, a nawet przegra. Faktycznie 6:1 Barcy nie wystarczyło, aby była wyróżniona. Dziwne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartas Re: Liga hiszpańska: remis Realu Madryt IP: *.man.zgora.pl / *.uz.zgora.pl 27.10.02, 11:05 A co z Aimarem?! Kto to widział ostatnio, żeby rozgrywający i to nastawiony raczej na asystowanie, strzelił 3 bramki??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jose manuel melo perreira Re: Liga hiszpańska: remis Realu Madryt IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.10.02, 11:33 Real wraca do swojego miejsca w szeregu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: J Real Sociedad San Sebastian IP: proxy / 172.10.11.* 28.10.02, 08:54 od dziecka kibicuje Realowi Sociedad ! mam nadzieje ze teraz Baskowie wreszcie odegraja dużą rolę w lidze hiszpańskiej, jednak fakt, że Real Sociedad jest na pierwszym miejscu w najsilniejeszej lidze Europy, nie przegrał do tej pory ani jednego meczu pozotaje bez echa dla dziennikarzy gazety..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juan antonio lopez nieto Jak to dlaczego? IP: 132.229.87.* 28.10.02, 11:09 DLaczego nie ma nic o Barcelonie? No, troche jest, jedno zdanie, i powinnismy sie tym zadowolic, bo przeciez to jest rubryka autorska, w ktorej mozna co tydzien dawac upust swoim fobiom (jak to jest Panie Rafale, ze jak w Barcelonie sa powody do zadowolenia, to zaraz pojawia sie sformulowanie "pial z zachwytu?".)Dobrze ze chociaz bylo cos o Valencii, bo jak sobie przypominam poprzedni rok, to wszystko szlo wedlug schematu: o Realu dobrze, o Barcelonie z przekasem, a o Valencii jak starczylo miejsca. Kto zdobyl mistrzostwo? Moze pora zeby lige hiszpanska zaczal opisywac redaktor Wolowski, to przynajmniej unikniemy stresow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Ronaldo-błąd Realu IP: *.ighz.pl / 10.121.3.* 28.10.02, 12:41 błąd i jeszcze raz błąd z który będą płącić do póki będzie wychodził na murawe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ace Re: Liga hiszpańska: remis Realu Madryt IP: *.acn.pl / 10.128.135.* 28.10.02, 15:22 a widzieliscie jak Roberto Carlos walnal z wolnego.. z odleglosci jakies 1/4 boiska. myslalem ze zlamie sie slupek od tego strzalu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nieto Re: Liga hiszpańska: remis Realu Madryt IP: 132.229.87.* 28.10.02, 15:36 No coz, strzal w slupek to strzal niecelny. Carlos jest troche przereklamowany. Jakby Van Hooijdonk gral w Realu albo w Manchesterze,a do tego reklamowal Pepsi, to o wolnych Carlosa i Beckhama wszyscy szybko by zapomnieli. Odpowiedz Link Zgłoś