Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Euroliga - kolejna porażka Prokomu

    IP: *.provider.pl 04.01.06, 21:33
    kijewskiemu juz dziekujemy
    Obserwuj wątek
      • Gość: xxx Euroliga - kolejna porażka Prokomu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.06, 21:40
        napisalibyscie chociaz kto ile rzucil
        • Gość: osman32 Re: Euroliga - kolejna porażka Prokomu IP: *.gdynia.mm.pl 04.01.06, 21:53
          Wejdź w protokół meczu, to będziesz wiedział
        • Gość: Joaquin PACESAS musi odejść!!!!!!!!!!! IP: *.interecho.com / *.interecho.com 05.01.06, 10:03
          Wo, won, won!!!!!!!!!
      • Gość: JotKa Re: Euroliga - kolejna porażka Prokomu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.06, 22:31
        "Trener Eugeniusz Kijewski patrzył tylko z boku, on też się poddał."
        Nic dodać, nic ująć.
      • Gość: marco-van-basten trafiła się normalna grupa IP: *.media4.pl 05.01.06, 00:58
        i emeryci odpadli
        i tyle
        • Gość: (((((((-: Jeszcze raz się pokazało ile mieli fuxa w zeszłym IP: 195.117.126.* 05.01.06, 08:38
          sezonie kiedy trafili na tak łatwą grupę że nawet Urlep by ją wygrał (-:
        • Gość: Pąki SAD BUT TRUE!!! IP: *.multinux.net / *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.06, 09:01
          Wyszło szydło z worka: Kijewski - zero koncepcji na grę, drużyna - ZGRANI
          EMERYCI... Jaką jeszcze motywację do gry może mieć Adam Wójcik - nr 1 polskiego
          kosza w ostatniej dekadzie??? Jagodnik podobnie.
          Pacesas - nieudacznik - ani rzutu, ani wejścia pod kosz, zero dynamiki -
          jedyny efekt jego obecności to zpowalnianie akcji Prokomu.
          Ogółem - konieczna jest gruntowna odbudowa! Nie przebudowa, a praca od podstaw.
          Na Dylewicza też nie liczę - nie jest to aż taki talent na tle innych młodych
          graczy europejskich. Poza tym gnojek nie ma odpowiedniego podejścia do sportu :/

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka