Gość: breslauer IP: *.provider.pl 04.01.06, 21:33 kijewskiemu juz dziekujemy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxx Euroliga - kolejna porażka Prokomu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.06, 21:40 napisalibyscie chociaz kto ile rzucil Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osman32 Re: Euroliga - kolejna porażka Prokomu IP: *.gdynia.mm.pl 04.01.06, 21:53 Wejdź w protokół meczu, to będziesz wiedział Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joaquin PACESAS musi odejść!!!!!!!!!!! IP: *.interecho.com / *.interecho.com 05.01.06, 10:03 Wo, won, won!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JotKa Re: Euroliga - kolejna porażka Prokomu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.06, 22:31 "Trener Eugeniusz Kijewski patrzył tylko z boku, on też się poddał." Nic dodać, nic ująć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marco-van-basten trafiła się normalna grupa IP: *.media4.pl 05.01.06, 00:58 i emeryci odpadli i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (((((((-: Jeszcze raz się pokazało ile mieli fuxa w zeszłym IP: 195.117.126.* 05.01.06, 08:38 sezonie kiedy trafili na tak łatwą grupę że nawet Urlep by ją wygrał (-: Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pąki SAD BUT TRUE!!! IP: *.multinux.net / *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.06, 09:01 Wyszło szydło z worka: Kijewski - zero koncepcji na grę, drużyna - ZGRANI EMERYCI... Jaką jeszcze motywację do gry może mieć Adam Wójcik - nr 1 polskiego kosza w ostatniej dekadzie??? Jagodnik podobnie. Pacesas - nieudacznik - ani rzutu, ani wejścia pod kosz, zero dynamiki - jedyny efekt jego obecności to zpowalnianie akcji Prokomu. Ogółem - konieczna jest gruntowna odbudowa! Nie przebudowa, a praca od podstaw. Na Dylewicza też nie liczę - nie jest to aż taki talent na tle innych młodych graczy europejskich. Poza tym gnojek nie ma odpowiedniego podejścia do sportu :/ Odpowiedz Link Zgłoś