Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: 80.51.40.* 30.01.06, 09:01
    JAK TRUDNO W NASZYM KRAJU OŚ ZBUDOWAC WIEMY TO NA PRZESTRZENIU OSTATNICH 25
    LAT....NA WSZYSTKO NAGLE ZABRAKŁO PIENIĘDZY..PODOBNIE ZE SKOKAMI KIEDYŚ NANIE
    NIE BYŁO A ZAWODNIKÓW NA LEKARSTWO...BYŁY ZAWSZE WYJKĄTKI,,,FORTUNA, BOBAK,
    FIJAS ....POTEM DŁUGO NIC ..AŻ DO EREY MAŁYSZA..PO JEGO I CAŁWEGO SZTABU
    PRACY BYŁY WYNIKI.SKUPIONO SIE TYLKO NA NIM ,KROWA DOJNA ..EFEKTEM MACHLOJE I
    ODLOTOWE PIENIĄDZE NIE DLA ZWIAZKU...ALE ZA TO COS JEST W SZKOILENIU
    MŁODZIEŻY , MASA CHŁOPAKÓW , SUKCESY NA WSZYSTKICH FRONTACH , MAJA SZANSĘ
    POKAZYWANIA SIE JUZ W PŚ, ALE CZEMU ROZWALONO ????? SZTAB PROFESORÓW..NA
    NICH NIE BYŁO PIENIĘDZY A NA BALE PREZESÓW BYŁY???TERAZ KIEDT MAŁYSZ ZATRACIŁ
    STYL SKAKANIA --TAKŻE NOTAMI DOSTAJE PO DUSZY OD SĘDZIÓW , SKACZE KILKA
    METRÓW MNIEJ , JEST TAKI A NIE INNY EFEKT, BARDZO DOBRY ZAWODNIK , LECZ INNI
    MAJA NIE CO DŁUŻSZE SKOKI I NADRABIAJA NOTAMI , DLATEGO MAŁYSZ BĘDZIE DŁUGO
    ZA NIMI W GRANICACH 15 KIEDYŚ TO BYŁO SZCZĘŚCIE ŻE POLAK MIAŁ TAK WYSOKA
    POZYCJĘ , TERAZ TRAGEDIA ..LECZ NACIERAJĄ MŁODZI ...CZY COS W TURYNIE
    BĘDZIE.MOZE SZCZĘŚCIEM LOS POZWOLI NA JAKIS MEDAL ..I PUNKTOWANE MIEJSCA,
    BITHLON, BIEGI, A SKOCZKOWIE , CÓŻ ZAWSZE SĄ SKOKI JAK WOJTKA
    FORTUNY..WIĘC SPOKOJNEGO OGLĄDANIA, A I WYROZUMIAŁOŚCI DLA
    ZAWODNIKÓW.....NIE JESTEŚMY I NIE BĘDZIEMY POTĘGA W SPORCIE ..MAMY ZA GŁUPICH
    DZIAŁACZY W WIĘKSZOŚCI ...GADAJACYCH I MAŁO SKUTECZNYCH W DZIAŁANIACH A I
    MINISTERSTWO SPORTU POWINNO ZACZĄC ODDAWAĆ PRZEZ LATA ZABRANE PIENIĄDZE NA
    TEN CEL..MAM NA MYŚLI CORAZ MNIEJSZE SKŁADKI NA TEN CEL..KIEDY WYBUDOWANO W
    POLSCE NOWY PRAWDZIWY OBIEKT??STADION , ...........TO CO JEST TO WSZYSTKO
    PROWIZORKI NA TROSZKĘ LEPSZYM POZIOMIE.....JAK WIDAĆ WSZYSCY MAJACY CELE
    SPORTOWE MAJA WIELE DO DZIAŁANIA .....
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka