Gość: Roman IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 30.01.03, 21:31 Może media wreszczcie zwrócą uwagę, że piłka ręczna to niezłe widowisko!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: www Re: Piłka ręczna IP: 157.25.125.* 31.01.03, 12:02 Tak, ale tylko w Kielcach i dla Kielczan. Odpowiedz Link Zgłoś