Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    czy benhaker powinen odejsc.

    06.09.06, 19:59
    moim zdaniem benhaker niema zadnej koncepcji na prowadzenie reprezentacji
    polski czy powinien odpuscic prosze o wasze opinie
    Obserwuj wątek
      • rejmistrz Re:Czy bennhakker powinen odejsc 06.09.06, 20:27
        Pozwolę sobie użyć słów Rafała Steca (według mnie chyba najlepszego
        dziennikarza sportowego) może nie tak dokładnie jak on ale napisał coś w stylu:
        Polsce nie pomogłoby nawet konsorcjum złożone z Murinho, Beniteza, Capello i
        Rijkarda.

        Zgadzam się z powyższymi słowami lecz nie mogę pogodzić się, że tak źle
        potraktowano Janasa mimo to chciałbym żeby nasi zagrali lepiej niż z Finlandią.
        • juventino11 Re:Czy bennhakker powinen odejsc 06.09.06, 22:54
          moim zdaniem nie macie racji,chociaz ja to pisze po niezlym meczu polakow,ale
          wczesniej tez bym tak napisal,a z tym janasem to zes wypalil, klekajcie narody
          facet po prostu sie nadaje do prowadzenia reprezentacji,selekcjoner musi byc
          choc troche komunikatywny a janas po prostu taki nie jest,nie jest to rzecz
          najwazniejsza ale wazna
          • kuri22 Re:Czy bennhakker powinen odejsc 07.09.06, 08:47
            o mentalnosci Polakow wypowiadal sie tutaj nie bede bo musialbym napisac
            ksiazke,a jaka jest kazdy wie,a ci co nie wiedza to nie chca jej widziec i o
            niej slyszec,jezeli chodzi o Benhackera mowie zdecydowanie NIE NIE NIE NIE
            powinien odchodziteksty dajcie mu troche czasu sa juz oslyszane,ochukane itp
            itd,ale w tej sytuacji jak najbardziej na miejscu.Ja widzialem MYSL,widzialem
            pomyslostanio pomysl widzialem za Engela w eliminacjach MS,i do teraz nie wiem
            czy nie bylo to psowodowane forma zawodnikow(vide Olisadebe).Widzialem ten juz
            slynny pressin,widzialem prby gry na polowie rywala nie chaotyczne cofanie pod
            swoja bramke,widzialem gre z pierwszej pilki,MECZ Z SERBIA POWAZNIE MI SIE
            PODOBAL,strzela zurawski,strzela krzynowek,i nie dosc ze wygrywamy to wygrywamy
            wysoko!!!Potrzebne sa korekty(stoperzy),glebokie zmiany(stara gwardia odchodzi
            do lamusa)ale to Benhacker ma pomysl,to on ma inna (lepsza)mentalnosc,i bede
            sie tego trzymal.Jezli wyniki go nie obronia-trudno taki sport,ale ja teraz
            widze pasje(jak to smiesznie brzmi kiedy zobaczymy poczynania
            Janasa),optymizm,konstruktywna rozmowe o futbolu,nie tylko polaczkowate
            gadanie"nie""nie""nie""nie""a dlaczego nie ten tylko tamten""a przeciez ten
            kupil a ten sprzedal""a przeciez to jets uklad bo on ma menagera""a ile pan
            zarabia"SKANDAL,zaczynam cenic go nie tylko jako ternera ale przedewszystkim
            czlowieka,bo walczy z ta mentalnoscia,i pokazuje nowe lepsze tory myslenia,a
            polowe polskich dziennikarzy wyslalbym do iraku,bo reprezentuja wlasnie typowo
            polskie podejscie-zniszczc,opluc i podeptac,bo ktos wtargnal na ich teren a
            jescze o matko-ktos zarabia wiecej!!!no szkoda gadac
            dlatego wtym posciku moj glos jest na TAK dla Leo Benhackera
          • sines Re:Czy bennhakker powinen odejsc 07.09.06, 09:08
            > ...(Janas)... facet po prostu sie nadaje do prowadzenia reprezentacji,
            Nadaje się, co udowodnił awansując na MŚ, czy odbudowując reprezentację po
            rządach Bońka. Miał również rację odstawiając niektórych zawodników.

            > selekcjoner musi byc
            > choc troche komunikatywny
            Musi mieć wyniki, reszta nie jest ważna. Wolę trenera, który nie rozmawia z
            dziennikarzami, a osiąga wyniki w postaci awansu do jednej z najważniejszych
            imprez piłkarskich, niż takiego, który kwieciście opowiada o przegranych
            meczach. Jak widać, polscy dziennikarze kochają jednak tych drugich.
            • juventino11 Re:Czy bennhakker powinen odejsc 07.09.06, 09:40
              no to teraz benhakker odbuduje reprezentacje ktora rozwalil janas ,ja osobiscie
              mowie janasowi NIE i jeszcze raz NIE!!wierze ze benhaker nauczy grac polskich
              pilkarzy ,byc moze kosztem awansu do mistrzostw europy ale moze to sie oplaci
              • sines Re:Czy bennhakker powinen odejsc 07.09.06, 11:00
                > no to teraz benhakker odbuduje reprezentacje ktora rozwalil janas
                Daj nam Boże, żeby kazdy selekcjoner rozwalał reprezentację awansując po drodze
                do finałów MŚ.

                > wierze ze benhaker nauczy grac polskich
                > pilkarzy
                Nie nauczy, bo on nie jest od tego. Uczyć się gry mają w klubach, a nie w
                reprezentacji.
                • dennis26 Re:Czy bennhakker powinen odejsc 07.09.06, 11:45
                  sines napisał:

                  > Nie nauczy, bo on nie jest od tego. Uczyć się gry mają w klubach, a nie w
                  > reprezentacji.

                  Dokładnie,on jest selekcjonerem który ma wybrać najlepszych zawodników z
                  kraju,moze opracowac taktyke pod dany mecz ale raczej nic ich juz nie nauczy.
                  • juventino11 Re:Czy bennhakker powinen odejsc 07.09.06, 12:34
                    mowiac nauczy ich gry mialem na mysli taktyke i sposob gry,przeciez na tak
                    krotkich zgrupowaniach jakich ma kadra nie da sie wytrenowac
                    kondycji,wytrzymalosci,szybkosci itd ,tego maja pilkarzy nauczyc trenerzy w
                    klubach,nie musicie mi tego tlumaczyc to oczywiste,a wielkim zwolennikiem
                    benhakera nie jestem ,jestem tylko przeciwnikiem janasa,wolalbym zeby kadre
                    objal kasperczak lub smuda,benhaker to dobry trener tylko ze nie zna realiow
                    polskiej pilki i zanim ja pozna minie duzo czasu wiec ciezko wymagac od niego
                    awansu skoro nie zna szczegolnie pilkarzy grajacych w polsce ,to ze byl na kilku
                    meczach jeszcze nie wystarczy,idelanym selekcjonerem bylby kasperczak,byla
                    szansa na jego zatrudnienie ale listkiewicz tego nie zrobil
      • simpson85 Re: czy benhaker powinen odejsc. 07.09.06, 11:38
        Po 2 meczach?? Matko... wolałbyś wygrać 2 na sam początek a potem znowu oglądać
        kompromitację?? Dajmy mu czas - w końcu co mamy do stracenia??

        A odnośniemeczu z Serbami i kibiców hehehehe widać, że reprezentację gorąco
        dopingują ludzie z Poznania czy Krakowa... te łuki na (L) heheheheh
        • przemek.22 Re: czy benhaker powinen odejsc. 07.09.06, 12:08
          Chyba się komuś w głowce poprzewracało ( za długo kolega się wpatrywał w
          monitor? ) :)
          Ja zapytam, czy Scolari powinien odejść? :) Portugalia, podobnie jak my, grała
          z Danią i przegrała (stracili CZTERY gole), grali z Finlandią i też nie
          wygrali :)
          Czy Dodadoni powinien odejść? :) Ma lepszą drużynę niż Beenhaker, a zremisował
          u siebie z Litwą, która nie jest lepsza od Finlandii.

          Idź lepiej Ronaldo2 główkę przewietrzyć, zanim jakieś nowe genialne pomysły Ci
          do niej wpadną :). Jeśli masz na tyle kaski, to wypłać Leo to, co mu się należy
          za resztę umowy i sprowadź nowego trenera :). Tylko niech będzie dobry, bo
          następnym razem polecisz razem z nim :>

          ---

          Beenhakkera nie widziałbym w kadrze, gdyby nie te zmiany skladu we wczorajszym
          meczu. Może teraz przejrzy bardziej na oczy i zacznie stawiać na zawodników z
          polskiej ligi, a nie jakieś wraki typu Dudek, Bąk, czy Frankowski.
          • dwyane Re: czy benhaker powinen odejsc. 07.09.06, 16:04
            nie zgodze sie, Litwa jest niezla...lepsza niz finlandia na moje. w ostatnich
            eliminacjach dobrze sobie radzila :) nas tez pokonala na naszym terenie, mysle
            ze jeszcze namiesza w grupie.
            • sines Re: czy benhaker powinen odejsc. 07.09.06, 16:46
              > nie zgodze sie, Litwa jest niezla ... nas tez pokonala na naszym terenie,
              Litwa, Łotwa co za różnica.
              euro2004.wp.pl/kat,26540,wid,5304943,wiadomosc.html
              Ciekawe ile osób jeszcze pamięta, jaki numer wycięli nam wtedy Szwedzi.
              • dwyane Re: czy benhaker powinen odejsc. 07.09.06, 18:19
                a moze Litwa nas nie pokonala w Belchatowie 2 maja 2006???? moze ty nie
                rozrozniasz litwy od lotwy...ale to twoj problem.
                • sines Re: czy benhaker powinen odejsc. 07.09.06, 18:44
                  > a moze Litwa nas nie pokonala w Belchatowie 2 maja 2006?
                  Zakładałem, że chodzi o mecz o stawkę, a nie jakieś towarzyskie spotkanie o nic.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka