ronalldo2 06.09.06, 19:59 moim zdaniem benhaker niema zadnej koncepcji na prowadzenie reprezentacji polski czy powinien odpuscic prosze o wasze opinie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rejmistrz Re:Czy bennhakker powinen odejsc 06.09.06, 20:27 Pozwolę sobie użyć słów Rafała Steca (według mnie chyba najlepszego dziennikarza sportowego) może nie tak dokładnie jak on ale napisał coś w stylu: Polsce nie pomogłoby nawet konsorcjum złożone z Murinho, Beniteza, Capello i Rijkarda. Zgadzam się z powyższymi słowami lecz nie mogę pogodzić się, że tak źle potraktowano Janasa mimo to chciałbym żeby nasi zagrali lepiej niż z Finlandią. Odpowiedz Link Zgłoś
juventino11 Re:Czy bennhakker powinen odejsc 06.09.06, 22:54 moim zdaniem nie macie racji,chociaz ja to pisze po niezlym meczu polakow,ale wczesniej tez bym tak napisal,a z tym janasem to zes wypalil, klekajcie narody facet po prostu sie nadaje do prowadzenia reprezentacji,selekcjoner musi byc choc troche komunikatywny a janas po prostu taki nie jest,nie jest to rzecz najwazniejsza ale wazna Odpowiedz Link Zgłoś
kuri22 Re:Czy bennhakker powinen odejsc 07.09.06, 08:47 o mentalnosci Polakow wypowiadal sie tutaj nie bede bo musialbym napisac ksiazke,a jaka jest kazdy wie,a ci co nie wiedza to nie chca jej widziec i o niej slyszec,jezeli chodzi o Benhackera mowie zdecydowanie NIE NIE NIE NIE powinien odchodziteksty dajcie mu troche czasu sa juz oslyszane,ochukane itp itd,ale w tej sytuacji jak najbardziej na miejscu.Ja widzialem MYSL,widzialem pomyslostanio pomysl widzialem za Engela w eliminacjach MS,i do teraz nie wiem czy nie bylo to psowodowane forma zawodnikow(vide Olisadebe).Widzialem ten juz slynny pressin,widzialem prby gry na polowie rywala nie chaotyczne cofanie pod swoja bramke,widzialem gre z pierwszej pilki,MECZ Z SERBIA POWAZNIE MI SIE PODOBAL,strzela zurawski,strzela krzynowek,i nie dosc ze wygrywamy to wygrywamy wysoko!!!Potrzebne sa korekty(stoperzy),glebokie zmiany(stara gwardia odchodzi do lamusa)ale to Benhacker ma pomysl,to on ma inna (lepsza)mentalnosc,i bede sie tego trzymal.Jezli wyniki go nie obronia-trudno taki sport,ale ja teraz widze pasje(jak to smiesznie brzmi kiedy zobaczymy poczynania Janasa),optymizm,konstruktywna rozmowe o futbolu,nie tylko polaczkowate gadanie"nie""nie""nie""nie""a dlaczego nie ten tylko tamten""a przeciez ten kupil a ten sprzedal""a przeciez to jets uklad bo on ma menagera""a ile pan zarabia"SKANDAL,zaczynam cenic go nie tylko jako ternera ale przedewszystkim czlowieka,bo walczy z ta mentalnoscia,i pokazuje nowe lepsze tory myslenia,a polowe polskich dziennikarzy wyslalbym do iraku,bo reprezentuja wlasnie typowo polskie podejscie-zniszczc,opluc i podeptac,bo ktos wtargnal na ich teren a jescze o matko-ktos zarabia wiecej!!!no szkoda gadac dlatego wtym posciku moj glos jest na TAK dla Leo Benhackera Odpowiedz Link Zgłoś
sines Re:Czy bennhakker powinen odejsc 07.09.06, 09:08 > ...(Janas)... facet po prostu sie nadaje do prowadzenia reprezentacji, Nadaje się, co udowodnił awansując na MŚ, czy odbudowując reprezentację po rządach Bońka. Miał również rację odstawiając niektórych zawodników. > selekcjoner musi byc > choc troche komunikatywny Musi mieć wyniki, reszta nie jest ważna. Wolę trenera, który nie rozmawia z dziennikarzami, a osiąga wyniki w postaci awansu do jednej z najważniejszych imprez piłkarskich, niż takiego, który kwieciście opowiada o przegranych meczach. Jak widać, polscy dziennikarze kochają jednak tych drugich. Odpowiedz Link Zgłoś
juventino11 Re:Czy bennhakker powinen odejsc 07.09.06, 09:40 no to teraz benhakker odbuduje reprezentacje ktora rozwalil janas ,ja osobiscie mowie janasowi NIE i jeszcze raz NIE!!wierze ze benhaker nauczy grac polskich pilkarzy ,byc moze kosztem awansu do mistrzostw europy ale moze to sie oplaci Odpowiedz Link Zgłoś
sines Re:Czy bennhakker powinen odejsc 07.09.06, 11:00 > no to teraz benhakker odbuduje reprezentacje ktora rozwalil janas Daj nam Boże, żeby kazdy selekcjoner rozwalał reprezentację awansując po drodze do finałów MŚ. > wierze ze benhaker nauczy grac polskich > pilkarzy Nie nauczy, bo on nie jest od tego. Uczyć się gry mają w klubach, a nie w reprezentacji. Odpowiedz Link Zgłoś
dennis26 Re:Czy bennhakker powinen odejsc 07.09.06, 11:45 sines napisał: > Nie nauczy, bo on nie jest od tego. Uczyć się gry mają w klubach, a nie w > reprezentacji. Dokładnie,on jest selekcjonerem który ma wybrać najlepszych zawodników z kraju,moze opracowac taktyke pod dany mecz ale raczej nic ich juz nie nauczy. Odpowiedz Link Zgłoś
juventino11 Re:Czy bennhakker powinen odejsc 07.09.06, 12:34 mowiac nauczy ich gry mialem na mysli taktyke i sposob gry,przeciez na tak krotkich zgrupowaniach jakich ma kadra nie da sie wytrenowac kondycji,wytrzymalosci,szybkosci itd ,tego maja pilkarzy nauczyc trenerzy w klubach,nie musicie mi tego tlumaczyc to oczywiste,a wielkim zwolennikiem benhakera nie jestem ,jestem tylko przeciwnikiem janasa,wolalbym zeby kadre objal kasperczak lub smuda,benhaker to dobry trener tylko ze nie zna realiow polskiej pilki i zanim ja pozna minie duzo czasu wiec ciezko wymagac od niego awansu skoro nie zna szczegolnie pilkarzy grajacych w polsce ,to ze byl na kilku meczach jeszcze nie wystarczy,idelanym selekcjonerem bylby kasperczak,byla szansa na jego zatrudnienie ale listkiewicz tego nie zrobil Odpowiedz Link Zgłoś
simpson85 Re: czy benhaker powinen odejsc. 07.09.06, 11:38 Po 2 meczach?? Matko... wolałbyś wygrać 2 na sam początek a potem znowu oglądać kompromitację?? Dajmy mu czas - w końcu co mamy do stracenia?? A odnośniemeczu z Serbami i kibiców hehehehe widać, że reprezentację gorąco dopingują ludzie z Poznania czy Krakowa... te łuki na (L) heheheheh Odpowiedz Link Zgłoś
przemek.22 Re: czy benhaker powinen odejsc. 07.09.06, 12:08 Chyba się komuś w głowce poprzewracało ( za długo kolega się wpatrywał w monitor? ) :) Ja zapytam, czy Scolari powinien odejść? :) Portugalia, podobnie jak my, grała z Danią i przegrała (stracili CZTERY gole), grali z Finlandią i też nie wygrali :) Czy Dodadoni powinien odejść? :) Ma lepszą drużynę niż Beenhaker, a zremisował u siebie z Litwą, która nie jest lepsza od Finlandii. Idź lepiej Ronaldo2 główkę przewietrzyć, zanim jakieś nowe genialne pomysły Ci do niej wpadną :). Jeśli masz na tyle kaski, to wypłać Leo to, co mu się należy za resztę umowy i sprowadź nowego trenera :). Tylko niech będzie dobry, bo następnym razem polecisz razem z nim :> --- Beenhakkera nie widziałbym w kadrze, gdyby nie te zmiany skladu we wczorajszym meczu. Może teraz przejrzy bardziej na oczy i zacznie stawiać na zawodników z polskiej ligi, a nie jakieś wraki typu Dudek, Bąk, czy Frankowski. Odpowiedz Link Zgłoś
dwyane Re: czy benhaker powinen odejsc. 07.09.06, 16:04 nie zgodze sie, Litwa jest niezla...lepsza niz finlandia na moje. w ostatnich eliminacjach dobrze sobie radzila :) nas tez pokonala na naszym terenie, mysle ze jeszcze namiesza w grupie. Odpowiedz Link Zgłoś
sines Re: czy benhaker powinen odejsc. 07.09.06, 16:46 > nie zgodze sie, Litwa jest niezla ... nas tez pokonala na naszym terenie, Litwa, Łotwa co za różnica. euro2004.wp.pl/kat,26540,wid,5304943,wiadomosc.html Ciekawe ile osób jeszcze pamięta, jaki numer wycięli nam wtedy Szwedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
dwyane Re: czy benhaker powinen odejsc. 07.09.06, 18:19 a moze Litwa nas nie pokonala w Belchatowie 2 maja 2006???? moze ty nie rozrozniasz litwy od lotwy...ale to twoj problem. Odpowiedz Link Zgłoś
sines Re: czy benhaker powinen odejsc. 07.09.06, 18:44 > a moze Litwa nas nie pokonala w Belchatowie 2 maja 2006? Zakładałem, że chodzi o mecz o stawkę, a nie jakieś towarzyskie spotkanie o nic. Odpowiedz Link Zgłoś