Gość: BoBi IP: lipinskiego6:* 07.03.03, 20:55 Myślę, że konkurs drużynowy Adam powinien potraktować treningowo, a w sobotę pójść na całego. Drużyna nie ma szans na nic, a indywidualnie jest o co walczyć. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: waldexxx [...] IP: 62.233.202.* 07.03.03, 21:16 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: md Jaka forma? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 08.03.03, 10:21 Szanowny Panie Trenerze, albo Pan nie wie, albo udaje - w PŚ nie decyduje żadna forma, ale klika niemiecko - austriacka i ich żenujące przekręty. Forma decyduje w MŚ lub na Olimpiadzie, bo tam Hofer, Hess, RTL itd. nie mają już władzy absolutnej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: calcio [...] IP: *.ds15.agh.edu.pl 08.03.03, 11:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: torek Re: Tajner: Decyduje forma IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 08.03.03, 11:57 Tajner: "Wiatry rzeczywiście wieją tu inaczej niż w Predazzo, ale to nie faworyzuje żadnych skoczków. Zawsze decyduje forma" Ciekawe jak będzie mówił po konkursie;) Odpowiedz Link Zgłoś