Gość: jop IP: 62.233.233.* 31.03.03, 19:08 LECHI GDANSK WISŁA KRAKÓW ,ŚLĄSK WROCŁAW!!!!!ŁĄCZMY SIE PODCZAS MECZU ARKA - LECHIA W RUGBY W NAJBLIZSZY WEEKEND!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Maverick Re: FANI LECHI GDAŃSK ŁACZCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 31.03.03, 20:17 nieskomentuje... Odpowiedz Link Zgłoś