Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Polacy jednak potrafia grać atak pozycyjny!

    IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 25.03.01, 00:44
    Polacy potrafia grać atak pozycyjny! To co przy pierwszej bramce zrobili
    Świerczewski z Kryszałowiczem to mistrzostwo świata! Myślę, że jest to bardzo
    dobry prognostyk na najlbliższy mecz z Armenią. Może wreszczcie będzie
    dwucyfrówka. Lecz z drugiej strony pamiętajmy o 0:0 z Walią, a też miało być
    tak pięknie i kolorowo.
    Obserwuj wątek
      • Gość: zbyszko dwucyfrówka? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 25.03.01, 05:59
        dwucyfrówka?? dwucyfrówkę to mogli zrobić z norwegią (gdyby pod koniec drugiej
        połowy nie zaczeli grać obrony częstochowy pod swoją bramą), armenia jest o
        wiele groźniejsza od norwegii, nie wolno jej zlekceważyć!
        • Gość: Jaco Re: dwucyfrówka? IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 25.03.01, 11:28
          Gość portalu: zbyszko napisał(a):

          > dwucyfrówka?? dwucyfrówkę to mogli zrobić z norwegią (gdyby pod koniec drugiej
          > połowy nie zaczeli grać obrony częstochowy pod swoją bramą), armenia jest o
          > wiele groźniejsza od norwegii, nie wolno jej zlekceważyć!

          Jasne nie można lekceważyć, ale czy armenia wiele groźniejsza? Norwegia to jednak
          uznana firma a Armenia chyba trochę jeszcze klasą odbiega.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka