Gość: Jaco
IP: *.walbrzych.dialog.net.pl
25.03.01, 00:44
Polacy potrafia grać atak pozycyjny! To co przy pierwszej bramce zrobili
Świerczewski z Kryszałowiczem to mistrzostwo świata! Myślę, że jest to bardzo
dobry prognostyk na najlbliższy mecz z Armenią. Może wreszczcie będzie
dwucyfrówka. Lecz z drugiej strony pamiętajmy o 0:0 z Walią, a też miało być
tak pięknie i kolorowo.