Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    NorveGia vS PoLska----ɮ:3

    IP: *.toya.net.pl 25.03.01, 10:46
    Reprezentacja Polski pilki noznej przezywa chyba wielki rozkwit, przebudzenie
    swiadcza o tym takie wspaniale wystepy na MS :-).Oby tak dalej i dObze ze
    Olisadebe jest Polakiem bo bez niego by bylo kiepsko-on naprawde jest
    wysmienitym pilkarzem :-).A z Armenia wygramy na 100% wynik bedzie 3:0 & 3:1
    dla Polski w stoLicy :-).
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka