Gość: niCkname
IP: *.toya.net.pl
25.03.01, 10:46
Reprezentacja Polski pilki noznej przezywa chyba wielki rozkwit, przebudzenie
swiadcza o tym takie wspaniale wystepy na MS :-).Oby tak dalej i dObze ze
Olisadebe jest Polakiem bo bez niego by bylo kiepsko-on naprawde jest
wysmienitym pilkarzem :-).A z Armenia wygramy na 100% wynik bedzie 3:0 & 3:1
dla Polski w stoLicy :-).