Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Detroit lepsze od Philadelphii w play off NBA

    IP: *.icpnet.pl 15.05.03, 11:21
    Detroit mistrzem :):):):):):):):):):):)
    Obserwuj wątek
      • Gość: greku celnie-trafił!!!!!! IP: 156.17.84.* 15.05.03, 13:22
        hmmmmmm..Atkins pobiegł na prawe skrzydło i celnie trafił......a
        można trafić niecelnie?????
      • Gość: KaiTracid25 Bad Boys Gora, DP mistrz IP: *.org 15.05.03, 13:23
      • Gość: greg Re: Detroit lepsze od Philadelphii w play off NBA IP: *.shu.edu 15.05.03, 20:47
        i taki pistons prerypia z new jersey nets...jason kidd is the
        best
      • Gość: tomek LAMPE IP: *.satkabel.com.pl / 192.168.3.* 15.05.03, 20:58
        Czy LAMPE bedzie grał w NBA?Przez jaki klub zostanie wybrany w
        drafcie i z jakim numerem?Piszcie i wyrażcie swoją opinie nad
        jednym z największym talentów w europejskiej koszykówce!!!
        • Gość: spabloo Re: LAMPE IP: *.it-net.pl 15.05.03, 22:48
          Nie widziałem go w akcji, ale chłopak ma dopiero 18 lat i na
          pewno NBA jeszcze nie dla niego (chodzi o to, że sobie za wiele
          nie pogra). A kto go wybierze - hehe - 13-tke ma Memphis więc
          może tam ;)
          • Gość: mike2 Re: LAMPE IP: *.shu.edu 15.05.03, 22:54
            moze Lampe zagra razem z Czarkiem to dopiero bedzie duet....moze
            nie w nastepnym ale za 2 sezony pokaza na co ich stac, musza sie
            ograc z NBA..

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka