Gość: Nikt IP: *.icpnet.pl 15.05.03, 11:21 Detroit mistrzem :):):):):):):):):):):) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: greku celnie-trafił!!!!!! IP: 156.17.84.* 15.05.03, 13:22 hmmmmmm..Atkins pobiegł na prawe skrzydło i celnie trafił......a można trafić niecelnie????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg Re: Detroit lepsze od Philadelphii w play off NBA IP: *.shu.edu 15.05.03, 20:47 i taki pistons prerypia z new jersey nets...jason kidd is the best Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomek LAMPE IP: *.satkabel.com.pl / 192.168.3.* 15.05.03, 20:58 Czy LAMPE bedzie grał w NBA?Przez jaki klub zostanie wybrany w drafcie i z jakim numerem?Piszcie i wyrażcie swoją opinie nad jednym z największym talentów w europejskiej koszykówce!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spabloo Re: LAMPE IP: *.it-net.pl 15.05.03, 22:48 Nie widziałem go w akcji, ale chłopak ma dopiero 18 lat i na pewno NBA jeszcze nie dla niego (chodzi o to, że sobie za wiele nie pogra). A kto go wybierze - hehe - 13-tke ma Memphis więc może tam ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mike2 Re: LAMPE IP: *.shu.edu 15.05.03, 22:54 moze Lampe zagra razem z Czarkiem to dopiero bedzie duet....moze nie w nastepnym ale za 2 sezony pokaza na co ich stac, musza sie ograc z NBA.. Odpowiedz Link Zgłoś