Dodaj do ulubionych

poniedziałek

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.07, 09:08
jakies typy??
Obserwuj wątek
    • Gość: piter Re: poniedziałek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.07, 16:23
      widze ze juz nie ma z kim pogadac:/
      • Gość: piter Re: poniedziałek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.07, 17:26
        moja propozycja na dzis:

ruch - polonia 1
        juventus - triestina 1
        szachtar d. - m.donieck 1
        slavia p. - brno 1
        MTK - vasas 1

kurs 5,69
        • Gość: Julka Re: poniedziałek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.07, 18:21
          Ruch - Polonia 1
          Glentoran - Drogheda X2
          MU - M`Brough 1
          Szachtar - Metalurg 1 (już weszło)
          MTK - Vasas 1
          Juventus - Trestina 1
          Slavia - Brno mniej niż 3 gole (I-sza połowa 0:1)
          Karpat - Lahti 1 (na razie remis 2:2)
          Kurs ogólny 14,38
          • Gość: piter Re: poniedziałek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.07, 19:10
            jakims cudem slavia p. 10 min strzelila 2 bramki i wygrala 2:1:) pofarcilo mi
            sie,nawet MTK wygrywa 2:0, ale oczywiscie polska liga....sprzedawczyki ..e:/
            • Gość: Julka Re: poniedziałek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.07, 19:17
              Mi sie nie pofarciło (więcej niż 2 bramki)
              Ruch -Polonia??? Przecież Polonia w ogóle nie potrafi grać. A tu proszę.
              Jest jeszcze druga połowa. Może jednak?
              Powodzenia Piter.
              • Gość: typer Re: poniedziałek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.07, 20:00
                a moze Benfica na dzis?
                ja proponuje na dzis
                Benfica,MU za tysiaka drugie tyle do wygrania.
                Tysiac na czysto:)
                Co myslicie?
                • Gość: piter Re: poniedziałek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.07, 21:48
                  a co Ty tak z doskoku?? nagle wpadasz ;) jesli masz tysiaka to fajowo ale i tak
                  bym odradzal.moze mu wejdzie chociaz watpie ale benfica raczej nie.
                • Gość: Julka Re: poniedziałek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.07, 21:51
                  To nie dla mnie. Za duże ryzyko. Szansa wygrania duża. Powodzenia :)
                  Kiedyś (już pisałam o tym) mogłam wygrać 2400 za 2 zł. Wszystkie mecze
                  trafiłam. Została mi Benfica. Grała o 22, nie pamietam z kim, ale przelicznik
                  był coś koło 1,2. No i Benfica przegrała u siebie. Wynik był 0:2
                  • Gość: typer Re: poniedziałek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.07, 22:12
                    z doskoku to moze nie wpadam.....tak przypakiem siadlem na kompie i napisalem
                    typki.....
                    dzis i tak troche pociagnalem bo postawilem Juve i Shakhtar ze do przerwy beda
                    wygrywac na Juve 1,62 kurs byl a na Shakhtar 1,50 przy wiekszej stawce niezle
                    podwojenie wyszlo:) kurs calkowity 2,43!!!!
                    pozdrawiam i trzymam kciuki za Benfice i MU na razie remisy w tych meczach a juz
                    troche graja minut...
                    • Gość: typer Re: poniedziałek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.07, 22:30
                      ach kusila dzis caly dzien mnie ta chelsea no i prosze juz 2:0 prowadzi.Szkoda
                      ze nie zagralem...
                      • Gość: piter Re: poniedziałek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.07, 22:59
                        a jakies pomyslu na eliminacje macie??
                    • Gość: typer Re: poniedziałek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.07, 22:59
                      MU zrobil swoje,spokojnie 1:0 czekam na podobny wynik Benficy mam nadzieje ze
                      cos ustrzela bo juz 72 min i nadal 0:0
                      • Gość: typer Re: poniedziałek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.07, 23:29
                        benfica tez 1:0 wygrala ale napiecie podobnie jak MU do konca trzymala:)
                        no i kto postawil tysiaka ten ma drugie tyle.Mowilem stawiac!!!!!!Dzis jest
                        szczesliwy dzien:) a jeszcze sie pochwale ze zagralem kontrolnie ze Shevchenko
                        strzeli pierwsza bramke w meczu no i strzelil:)a kurs byl 7,50:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka