Gość: Michal
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
21.06.07, 16:14
Gdyby taki frajer napisał na mnie 3 książki to nie wiem co bym mu zrobił.
Podziwam "spokój" Lance'a. Dali by mu juz spokój. A francuzi widac dalej nie
mogą sie pogodzic z tym że nie mają dobrych kolarzy i muszą sie wyżywać na
kimś kto ich wydymał na ich Wielkiej Pętli 7 razy