Gość: Chris IP: *.tvk.torun.pl 03.08.07, 18:03 Kolejny skandal w centrali zuzlowej najpierw Grodzki zabiera złoto Ząbikowi, teraz klub zuzlowy traci z powodu nieudolnosci impotentów z Warszawy. Swoja droga wychodzą szkolenia Cieślaka bokiem brawo... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
neoberger Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) 03.08.07, 20:32 Tak, masz racje, zawodnicy Unibaxu traca szanse na zarobienie pieniedzy, a torunscy kibice na obejzenie tego co kochaja (wroclawscy tez, choc oni we Wrocku i tak sa tego pozbawieni). Stad czas zastanowic sie nad wymiarem kary. Wiem, jest kara finansowa. Ale sportowa?? 0:40 to tak jak przgrac 25:65, ale zeby tyle przegrac trzeba wystapic i w 10 biegach przywiezc 2, czyli cos tym kibicom dac (dla ktorych się jezdzi). Bezwzglednie małe pkt powinny byc 0:90. Ale to nie wszystko. W lidze powinni byc tylko profesjonalisci (Wrocek jednak przystapil jako stowrzyszenie?) i kary powinny byc adekwatne. Skoro profesjonaliści nie sa w stanie spelnic wymogow (Unibax w Bydgoszczy wymogi spelnil, choc polegl), powinny zostac zweryfikowane wyniki wszystkich poprzednich meczy. Na korzysc przeciwnikow Atlasu w wymiarze 0:90 i takoż baraże. Wtedy nikt nie bawilby sie cudzym kosztem w dziecinne zagrywki. Coraz wiecej ludzi traci nerwy do żużla i coraz mniej ich bedzie na stadionach. Wroclawski klubie dziekujemy ci za twoj udzial w tym procederze pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krotki Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) IP: *.opera-mini.net 03.08.07, 21:26 nalezy wy....c wrocław z ligi.toruń w bydgoszczy tez nie mial kim jechac i jakos nie zrezygnowaliśmy z walki.wstyd farbowany mistrz.oby Tarn?w z wami wygrał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krotki Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) IP: *.opera-mini.net 03.08.07, 23:14 wiadomość oficjalna atlas nie jedzie w toruniu.źródło www.wts.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szrek Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.07, 23:58 Od dawna wiadomo, że tam gdzie pojawia się kwestia moralności w żużlu tam nie ma miejsca dla działaczy tamtejszego klubu. Nie winie zawodników, bo ci podpisują kontrakty i w swej naiwności chcą pod szyldem Atlasu zarabiać na życie. Oceny nie zmienbia też fakt, że prezes klubu stara się uchodzić za obrońcę cnót wszelakich w polskiej kopanej a jego osobisty naganiacz kasy zaraz potem próbuje z wysokości brukselskiego fotela mianować siebie samego prezesem nieźle pokopanego związku. Wszystko to jest jakoś tak zdrowo pokopane. Dlatego od przyszłego sezonu proponuję nazwę: Degenera Breslau Club. O yes! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chris Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) IP: *.tvk.torun.pl 04.08.07, 00:05 No to Szreku masz juz Cancro na karku:)Dolałes oliwy do ognia z tym Breslałem,a co tam baca przewiduje na niedziele,jajacek powalczy we Wrocku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Biim Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) IP: *.as.kn.pl 04.08.07, 03:19 sZREK popatrz na swoją Polonię co to jej już nie ma, a jej milicyjne sztandary zajęte przez komornika mozna było kupić na ALLEGRO!!! Do dzis to wszystko cuchnie i unosi sie fetor nad Brdą, Wiesz ilu ludziom Polonia jest winna pieniądze ? To jest Bydgoska moralność, wydymać wszystkich, zwinąć grajdołek i założyć nową hydrobudowę, której też już nie ma. A ASTORIA w koszykówce to co ? To ja wam zaproponuję nazwę ZAKŁADY KARNE BYDGOSZCZ CLUB, pasuje Ci? Miałem przemilczeć twoje wypociny, bo to dziecinada, ale zrobiłem to tylko dla grona niewtajemniczonych, którzy moze nie wiedzą, że kontuzjowanym żuzlowcom Poloni Bydgoszcz zamist pomocy ze strony działaczy klubowych, komornik oddaje majatek klubowy w postaci szmaty z herbem milicyjnego klubu. SZYMON MAJEWSKI BY TEGO NIE WYMYŚLIŁ ))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
cancro Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) 04.08.07, 09:33 No i tym razem Bimie się z Tobą zgodzę. To przecież bydgoski klub opracował patent na niepłacenie własnych długów - zlikwidowano Polonię, i założono "nowy" klub pod nazwą BTŻ, który bez eliminacji już w następnym sezonie wystartował w najwyższej klasie rozgrywek. A co z długami Polonii? Oj Śreku, wyjmijta se belke z oka! Odpowiedz Link Zgłoś
cancro Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) 04.08.07, 09:29 Chris ma rację! Nikomu nie odbieram prawa do własnego zdania, ale z tym "Breslau" przesadziłeś! Mimo to pozdrawiam mieszkańców Blomberg! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baca Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) IP: 83.238.145.* 04.08.07, 10:18 Ka tyn Blomberg gazdo? Jak jo był pikny i młody to jeździłech do taki jedny gaździny ale mieściono sie tedy nazywała Bromberg. A co do Jocka Chrisie to byndzie 0:0 bo jo mom łabonament. Hej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szrek Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.07, 11:26 Najsmutniejsze w tym wszystkim jest, że każdy z nas ma konkretne przykłady na nieprawidłowości w klubach, o których powszechnie mawia się, że są "zasłużone dla historii polskiego żużla". I co do zasady wcale nie musimy się spierać. Zaliczam siebie do grona kibiców bydgoskiego żużla, ale jest mi wstyd, że ludziom reprezentującym klub brak cywilnej odwagi by przyznać się "zawaliliśmy sprawę i przegraliśmy" tylko kombinują jak koń pod górę żeby utrzymać się przy korycie. Żenada /przynajmniej dla mnie/. Kolegom z Wrocławia /pozdrawiam Cancro/ dziwię się tylko, że odmawiaja prawa kibicom innych zespołów wypowiadania się na temat wałków w ich klubie. Przynajmniej tak odebrałem wytaczanie armat przeciwko Polonii w obronie Wrocławia. Nie sądzę, żebyście popierali prawo Kalego? To forum żużlowe a żużel to nie tylko 1-2 kluby, dlatego dyskutujmy o tym co dostrzegamy w całej dyscyplinie. Dyskutujmy... Biim Odpowiedz Link Zgłoś
cancro Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) 04.08.07, 12:26 Jako zwykle baco mocie recht! Som ni wim pocemu tak napisołek, hej! Odpowiedz Link Zgłoś
czefan Cieślak jest wielki. Sparta (Atlas) Wrocław była.. 04.08.07, 12:38 Nie mam niestety dziś czasu czytać wcześniejszych postów. Jednego jestem pewny! LUBIĘ CIEŚLAKA, WROCŁAW, SPARTĘ, ale.... ... ... Natychmiastowa degradacja do ligi ukraińskiej. Nie ma miejsca dla Wrocławia w polskiej lidze. PRECZ !!!!!!!!! Proponuję utworzyć specjalnie dla "sparty" 5 LIGĘ żużlową. Odpowiedz Link Zgłoś
cancro Re: Cieślak jest wielki. Sparta (Atlas) Wrocław b 04.08.07, 13:10 No i proszę! Kolega Czefan nie ma czasu czytać, a mimo to wie, że Wrocław należy spuścić do 5 ligi! A czemuż to? Jeśli trochę zastanowisz się nad tym co napisałeś, dojdziesz do wniosku, że stosując Twoje metody możnaby doprowadzić do sytuacji, w której e-liga, a może i większość 1 ligi liczyłyby po ) (zero) zespołów. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miś Re: Cieślak jest wielki. Sparta (Atlas) Wrocław b IP: *.eranet.pl 26.08.07, 14:41 Przecież nie można jechać w czwórkę zawodów żużlowych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Biim Re: cZeFaN IP: *.as.kn.pl 04.08.07, 13:33 A ja proponuje otworzyc specjalny szpital psychiatryczny dla nijakiego cZeFaNa i to najlepiej bez możliwości dostepu do internetu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: foneTyk Re: cZeFaN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.07, 22:22 Bim to jest forum żużlowe a twojego miasta od dzis nie ma na mapie żużlowej polski. kresowiacy pokazali juz n aco ich stać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bin laden Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) IP: *.gprsbal.plusgsm.pl 04.08.07, 16:39 kara finansowa i ujęcie dodatkowych 3 punktów to za mała kara na tych gnojarzy ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o_!_o Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.07, 21:34 chcialbym podkreslic, ze zainponowala mi dzis postawa amatorow z Wroclawia. gryżli tor, mimo to nie udalo im sie przyjechac ani razu do mety. wielka to szkoda, bo ze swieca szukac ludzi tak oddanych zuzlowi jak oni. moze kiedys dolacza do 7 zespolowej ekstraligi. poki co stac ich niestety tylko na takie pokazy walecznosci. byl kiesys jakis klub z Wroclawia w e-lidze, Starta? czy Satrapa? Nie pamietam. Warto by jednak lobbowac powrot tej pieknej dyscypliny sportu do tego miasta. Przeciez tak malo tego piekna w Polsce jest i moze uda sie to odbudowac we Wroclawiu. Trzymam kciuki i pozdrawiam Wrocławian. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: metanol ból kszyszaków IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.08.07, 23:55 Oj boli serce ,,kibicow,, z Torunia ,że niemogli dziś popatrzec na mistrzowską drużynę z Wrocławia w,, najmocniejszym zestawieniu,,czy warto kupic bilet i patrzec na masakre i nudne widowisko?.Cieślak podjoł męską słuszną decyzję i oszczędził wam tego,zresztą zgodną z tym śmiesznym całym regulaminem.Jest jeszcze jeden aspekt wylewania rzygowin na ten walkower częśc kibiców(bańdziorów)na czele z tym śmiesznym dziennikarzyną pałała chęcią odwetu na kibicach z Wrocławia. Ta banda będąc we Wrocławiu przyjechała,, kibicowac,, Ząbikowi i pozostałym z ochraniaczami na zęby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o_!_o Re: ból kszyszaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.07, 00:20 Ty bibi, ja mieszkam w Warszawie, i tak sobie zawodowao polewam ze śmiesznego sportu o nazwie żużel. Mistrz Polski nie ma czym jechać:D Zajbista beka. A Unibax, ma śmieszną nazwę, za którą mimo wszystko kryje się poważny i profesjonalny sponsor. Ale cóż. Ty będziesz zawsze widział ból krzyżaków. A ja zaściankowość debilnego sportu, na który żal uwagi. Co potwierdza niestety poziom kibiców. pozdr.:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o_!_o Re: ból kszyszaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.07, 00:42 acha... jest sie z czego śmiać... gdyby zrobila taki syf Legia, albo Polonia gadaliby o tym z miesiąc, ale po fpatce Atlasa nie odezwał się ani jeden telewizyjny dziennik... bo po co gadać, objedziecie mecz z Toruniem jutro. Kradnąc wszystkich zawodników z Leszna:D a nowym sposorem ligi bedzie Miejskie Przetsiebiorstwo Oczyszczania z Wrocka:D polewka totalna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Chris Re: ból kszyszaków IP: *.tvk.torun.pl 05.08.07, 10:32 Gość portalu: o_!_o napisał(a): Ty bibi, ja mieszkam w Warszawie, i tak sobie zawodowao polewam ze śmiesznego sportu o nazwie żużel. Mistrz Polski nie ma czym jechać:D Zajbista beka. A Unibax, ma śmieszną nazwę, za którą mimo wszystko kryje się poważny i profesjonalny sponsor. Ale cóż. Ty będziesz zawsze widział ból krzyżaków. A ja zaściankowość debilnego sportu, na który żal uwagi. Co potwierdza niestety poziom kibiców.pozdr.:) A ja sobie zawodowo polewam z takich imbecyli zwłaszcza piłkarskich,ktorzy się szczyca ze mieszkaja w "stolycy". Widzialem tą wasza kulturę w Wilnie podczas pucharowego meczu Legii. Wstyd mi było ze jestem Polakiem,reprezentantem kraju w ktorym będzie Euro 2012. Bo to co pokazała Warszawa chwały Polsce nie przynosi. Poza tym tak w woli scisłosci skoro piszesz już "zasciankowosci zuzla" zapytam się ciebie. NA CZYM POLEGA TEN FENOMEN PIŁKI NOZNEJ W WARSZAWIE SKORO PRZED SEZONEM PIŁKARSKIM SPRZEDANO W DWUMILIONOWEJ AGLOMERACJI RAPTEM 6000 KARNETÓW?? A WIELKA LEGIA NAWET NIE POSIADA DURNEGO SKLEPU Z PAMIATKAMI W CALEJ WARSZAWIE:) Załosny chłopcze jesteś u nas przynajmniej panuje na trybunach kultura moze poza wybrykami Falubazu było w tym sezonie spokojnie.Nie pisz mi o tej smiesznej Legii bo ja jej szalikiem we własnym garazu łozyska przecieram. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o_!_o Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.07, 23:26 Acha, wbrew wszelkim potwarzom ! Klub z Torunia był informowany o decyzji amatorskiego towarzystwa ledwie awizującego sytuacje (ATLAS) o przybyciu amatorów do Torunia w czapkach niewidkach. Niestety pierwszy e-mail nie doszedl bo zmoczyl sie w deszczu! A drugiego nie dalo sie wyslać, bo było zajęte! Cała ta kołomyja jest spowodowana wywrotowym działaniem klubu toruńskiego, który nie dość, że chciał, to jeszcze mógł ten mecz odjechać! I pewnie by przegral!:D O czym się nie dowiemy nigdy... teraz Toruń w PO ma wolny los i sparing ze Styraną Wrocław:D pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: metanol o-!-o IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.08.07, 01:04 Z warszafki a jaki bystry co to wszystko wie co stolyca to stolyca.W poniedziałek melduj się u kaczki po odznaczenie.Urzekła mnie twoja ballada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Biim Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) IP: *.as.kn.pl 05.08.07, 15:07 "jestem z warszawki" olo a kogo to obchodzi ? bądź se skąd chcesz i najlepiej idź sobie na Łazienkowską i tu nie wracaj. Właściwie Chris Ci wszystko wytłumaczył, więc dodam tylko że jesteś tu TROLEM I MAM APEL ABY GO NIE KARMIC!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cool Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) IP: *.tvk.torun.pl 07.08.07, 09:14 Walkower Wrocław - taka jest nowa nazwa klubu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szrek Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 05:59 Wiem, że Biim mnie zajeździ ale muszę zapytać: napisałeś Cool "Walkower" czy "Wałkower"? Odpowiedz Link Zgłoś
cancro Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) 08.08.07, 08:56 Nie chce mi się już wałkować tego tematu, dlatego powiem tyle: Rację miał Szrek pisząc, że wszyscy mają "brud za paznokciami". Czyż można było wyznaczyć terminu zaległego meczu na piątek lub poniedziałek? Czyżby zarząd e-ligi nie wiedział, ze w sobotę jeździ EL? Sądzę, że decyzja Zarządu E-Ligi to "spółdzielnia na spółdzielnię". Pan Kowalski - delikatnie mówiąc_ nie jest miłośnikiem Wrocławia. Jak napisałem nie chcę już przeciągać tego tematu, dlatego pozwalam sobie wkleić dyskusję na WP. Sądzę, że jest ona w miarę obiektywna, bo głosy są różne. A kto mądry wnioski wyciągnie sam: polski żużel ligowy zamienia się w bagno! http://ekstraliga.wp.pl/OID,20006632,kat,33566,wid,9083323,opinie.html?redir_url=http%3A%2F%2Fekstraliga.wp.pl%2Fwiadomosc.html%3Fwid%3D9083323%26element%3DwiadomosciSGGlowna%26url%3Dhttp%3A%2F%2Fekstraliga.wp.pl%2Fwiadomosc.html%3Fwid%3D9083323%26kat%3D33566 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Biim Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) IP: *.wroclaw.mm.pl 08.08.07, 12:33 Wałkiem to było dwa lata temu wykluczenie Słabonia w Toruniu, wszyscy widzieli, a sędzia nie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szrek Re: Polewaczkowy oddaje mecz walkowerem:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.07, 14:44 Umówmy się Biim, że żaden z nas nie musiałby się nazbyt napracować, żeby poszukać "wałki" na koncie każdego "Eligowca". Wypowiedź Cancro możnaby spuentować tak: w naszej Elidze układ pogania układ a pieczę nad tym wszystkim sprawuje jeszcze inny układ. A Oni wciąż kopią tylko w kopaną... Odpowiedz Link Zgłoś