Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Ciąża a wspinaczka

    IP: *.wroclaw.mm.pl 22.08.07, 13:04
    Jestem w ciąży, czy wiecie moze do ktorego miesiaca ciąży mozna sie
    wspinac na sciance. Czy mieliście znajome, ktore to juz robiły mimo
    ciąży? Prosze o pomoc
    Obserwuj wątek
      • 8n Re: Ciąża a wspinaczka 22.03.08, 12:23
        ja miałam.
        dziewczyna w 4 miesiącu się odchudzała bo były mistrzostwa.
        dziecko urodziłą chore.
      • weekenda Re: Ciąża a wspinaczka 26.03.08, 19:52
        jedna taka wspinała się w 9 m-cu w Tatrach i dostała za
        to "sylwestrowe jajo" w MOKU. Szczegóły wywiało mi z głowy.

        Generalnie uważam, ze to największa głupota jaką możesz zrobić
        swojemu dziecku. Chyba wiesz jak urazowa i wypadkowa jest
        wspinaczka. Sama możesz sobie rozbić głowę ale dlaczego dziecku?

        Ale w końcu jesteś dorosła i już jesteś matką. Twój wybór i decyzja.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka