macieja3 08.08.03, 21:24 Widzicie pewniak Dospel przegrywa 0:2 haha broni Tkocz w pierwszym składzie a jam Lecha w pierwszym składie .dodajcie coś Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sylwekb2 Re: Pierwsza kolejka 08.08.03, 21:26 ja mam klytte hehe a chciałem kupic tkocza :-)))) Sobolewski dwa gole strzelił a ja g nie mam w składzie :-(((( Odpowiedz Link Zgłoś