Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Pierwsza kolejka

    08.08.03, 21:24
    Widzicie pewniak Dospel przegrywa 0:2 haha broni Tkocz w pierwszym składzie a
    jam Lecha w pierwszym składie .dodajcie coś
    Obserwuj wątek
      • sylwekb2 Re: Pierwsza kolejka 08.08.03, 21:26
        ja mam klytte hehe a chciałem kupic tkocza :-)))) Sobolewski dwa gole strzelił
        a ja g nie mam w składzie :-((((
        • sylwekb2 Re: Pierwsza kolejka 08.08.03, 21:28
          sorki jedna bramke strzelił

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka