zbigniew1000 09.04.08, 13:59 To i tak jest niezła pozycja... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ale_jestem_spocona eee tam pie..lo IP: *.tvkdiana.pl 09.04.08, 14:07 goły fakt a wy z gazety dalej beznadziejni, awans dac wam mozna w taniej sensacji i głupich spekulacjach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arturo Polska spada w rankingu FIFA IP: 213.17.192.* 09.04.08, 15:09 Korupcja jest zwalczana wyniki coraz gorsze. Robi się igrzyska niszczy piłkarzy siłami prokuratury to i takie efekty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kreith a ci niszczeni grają w reprezentacji...? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 15:45 nie pamietam zeby ktos z ligi mial znaczenie dla "Orłów" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misio Polska spada w rankingu FIFA IP: *.sttlwa.dsl-w.verizon.net 09.04.08, 15:57 Brawo USA ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zalogujsie To jaki będzie napis na polskim autobusie na ME08? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.08, 16:15 Był w trójce konkurs i goście dzwonili z różnymi tam propozycjami,ale najlepiej trafił ten co powiedział,że będzie to ZJAZD DO ZAJEZDNI. Odpowiedz Link Zgłoś