Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Polska spada w rankingu FIFA

    09.04.08, 13:59
    To i tak jest niezła pozycja...
    Obserwuj wątek
      • Gość: ale_jestem_spocona eee tam pie..lo IP: *.tvkdiana.pl 09.04.08, 14:07
        goły fakt

        a wy z gazety dalej beznadziejni, awans dac wam mozna w taniej sensacji i
        głupich spekulacjach


      • Gość: arturo Polska spada w rankingu FIFA IP: 213.17.192.* 09.04.08, 15:09
        Korupcja jest zwalczana wyniki coraz gorsze. Robi się igrzyska niszczy piłkarzy
        siłami prokuratury to i takie efekty
        • Gość: kreith a ci niszczeni grają w reprezentacji...? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.08, 15:45
          nie pamietam zeby ktos z ligi mial znaczenie dla "Orłów"
      • Gość: misio Polska spada w rankingu FIFA IP: *.sttlwa.dsl-w.verizon.net 09.04.08, 15:57
        Brawo USA !
        • Gość: zalogujsie To jaki będzie napis na polskim autobusie na ME08? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.08, 16:15
          Był w trójce konkurs i goście dzwonili z różnymi tam
          propozycjami,ale najlepiej trafił ten co powiedział,że będzie to
          ZJAZD DO ZAJEZDNI.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka