Gość: juvenia
IP: 62.233.183.*
17.09.03, 20:53
Panie Michale co sie stało z krakowską drużyna rugby nie ma jej ????????????
Zapomnial pan o niej ???????? To ze spadla do drugiej ligi to nie znaczy ze
przestala istniec a pan nic o niej nie pisze ??????? Zapraszamy na mecz w
sobote o godzinie 15 moze pan cos o nas napisze ?!!!!!!!!!!!!!