Gość: WWWojtko IP: *.broker.com.pl 16.08.08, 12:55 Kto jest za odejściem prezesa Polskiego Związku Szermierczego Adama Lisewskiego niech sie wpisze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: obserwator Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech G... IP: *.adsl.inetia.pl 16.08.08, 12:55 prezesa na taczke i won! kolejny pasożyt z zeszlej epoki.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: metaenzym Niech G Ruchała odejdzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.08, 13:51 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg Choroba ... IP: *.nat.tvk.wroc.pl 16.08.08, 15:23 ... toczy polski sport. Stare dziady na stołkach, w wiekszosci byli komumnisci, znalezli sobie oaze spokoju i zeruja na pieniazkach z budzetu. W prawie kazdej dyscyplinie jest podobnie, ale zaden z ministrów sportu nie odwazy sie ich powypieprzać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: parker Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech G.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.08, 13:05 Wyp..aj Lisewski z polskiego sportu.Juz cie nie ma stary komuchu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lis Re: Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech IP: 212.106.16.* 16.08.08, 13:21 Lisewski powinien odejść, ale on należy do tego samego gatunku co Listkiewicz (nawet się nazywają podobnie) - można im nacharać w twarz, a oni i tak powiedzą, że to deszcz pada. Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby koreański albo japoński działacz pozostał na stanowisku po takim występie i takiej wypowiedzi zawodniczki. Polacy są jednak narodem bez honoru! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamil Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech G... IP: 86.112.185.* 16.08.08, 13:25 Takie myslenie prezesa to rzeczywiscie nie wrozy polskiej szermierce dobrze!!! jesli zawodnicy potrzebuja wsparcia psychologow to powinne dostac - przzeciez tak najlepsze ekipy we wszystkich dyscyplinach robia! swiat poszedl do przodu - a u nas 'prezes zawsze ma racje' jak za komuny!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A1 Re: zdajesie że prezes nie tylko Gruchałę przeżył IP: *.chello.pl 16.08.08, 13:26 Był przed nią, będzie po niej... A jak G. zdobywała medale to wszystko było OK teraz jest źle... BTW sport to parekselans świetlicowy i nikt tego i tak nie ogląda... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaos Re: Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.08, 13:30 od 1980 w zwiazku. co za partyjny beton. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mata Re: Spieprzaj dziadu! IP: *.dlk.metro.digiweb.ie 16.08.08, 15:48 sam spieprzaj, pedziu Odpowiedz Link Zgłoś
estees Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech G... 16.08.08, 13:32 Z polemiki widac ze czas mocno przewietrzyc. Gruszka do CKM-u, prezes na zielona trawe innym tez sie przyjrzec trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tyran i Kulturysta [...] IP: 77.236.11.* 16.08.08, 13:34 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bototy Re: Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.08, 13:52 Zacytuje prezesa: "Trener od lat przygotowuje zespół, od lat robi to podobnie i nie ma żadnych zmian" o właśnie, nie ma żadnych zmian. Świat idzie naprzód, np. psycholog aby pomóc zawodnikom się wyciszyć, skoncentrować Kiedyś tego nie było więc teraz też nie będzie. Potwierdził to prezes wypowiedzią którą zacytowałem. Każdy zawód, wymaga ciągłego kształcenia ale nie dotyczy to naszych polskich trenejro. Odpowiedz Link Zgłoś
lulunamoscie1 Re: Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech 16.08.08, 13:55 Gość portalu: Tyran i Kulturysta napisał(a): > > Zamiast pokazywać dupę w CKM'ie trzeba było zapie..ć cipo głupia przez 4 > lata! W dupie się poprzewracało. Ku.. teledyski zamiast sportu to teraz są > efekty. Prawdziwego nie tylko sportowca ale i człowieka poznaje się po tym, że > umie przyznać się do swojej winy nawet jak ponosi klęskę! Gruchała pi.. zacznij > naprawę od siebie a potem obwiniaj resztę. Żenada to co pokazują Polacy na > Olimpiadzie! Ogolić je pałę na łyso z mordy zetrzeć tony make up'u półmeksem i > odziać w worek po ziemniakach! A potem zaciągnąć do klasztoru Szaolin i niech n > a > bosaka napie.. szabelką przez 4 lata non stop o misce ryżu to będą efekty. A > wy ..e lamusy, cherlaki nie uprawiające żadnego sportu systematycznie macie > zakaz komentowania i wypowiadania się na tym forum i innych. Jakbym spotkał was > na ulicy mordy bym wam poobijał za te głupkowate komentarze. Prezes ma rację i > tyle! Bez ciężkiej pracy nie ma efektów! 'Prezes' to 2-krotnej Mistrzyni Olimpijskiej na Piz** moze skoczyc. Jak reprezentacja pilki noznej miala porazke to od razu zmieniali, a tutaj cpo???? Siuedzi facet z dupä od 1980 i za kogo sie uwaza?! Wypie..c na taczce. A ciebie brudasie niemyty - co pewnie tez z nimi siedzis w jednym portfelu tez na zbity ryj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dorka Re: Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech IP: *.chello.pl 28.08.08, 19:42 jestes glupi i wulgarny mizogin, tez by ci sie psycholog przydal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielonyludek syndrom wypalenia IP: *.toya.net.pl 16.08.08, 13:36 jasne wywalic prezesa bo to on przegrał z Amerykankami. Opanujmy się! Dlaczego Gruchała cicho siedziała przed olimpiadą? Skoro było tak źle z przygotowaniami to trzeba było alarmować póki była szansa coś zmienić, a nie teraz biadolić jak jest po herbacie. Być może popełniono błędy w przygotowaniach, nie wiem, nie jestem trenerem floretu, ale zasłanianie nimi własnej słabości w momencie tak dotkliwej klęski jest chyba nie do końca sprawiedliwe. Wydaje się że Gruchała podobnie jak Otylia prezentuje tą samą postawę wypalonego sportowca, dla którego sprawy nie związane ze sportem od dłuzszego czasu są ważniejsze (z róznych względów) niż zaszczyt reprezentowania Polski na Igrzyskach Olimpijskich. Co do prezesa, nie znam faceta, ale nie każdy człowiek po 40 jest komuchem. ps. kto wyjaśni zagadke "italiano"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek italiano to boski luigi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.08, 13:51 sylwia sie zakochala w boskim wloskim szermierzu luigim fiorentino. i zamiast trenowac wolala romansowac...nie zmienia to jednak faktu ze prezes to dupek jak wiekszosc naszych "dzialaczy" i powienien byc odstawiony na boczny tor... Odpowiedz Link Zgłoś
manfred211 Patrzę w TV i przecieram oczy ze zdziwienia 16.08.08, 13:59 Ta durnowata Gruchała (przepraszam za wyrażenie) z resztą tej dziwnej drużyny wygaduje takie brednie, że płakać się chce. Jakieś insynuacje i pomówienia pod adresem trenera i Związku. Ręce opadają. Babsztyle (stare jak jasna cholera) nie mające ani formy sportowej, ani ambicji - po prostu ZERA, coś bredzą o profesjonalizmie w Związku. Profesjonalizm w Związku może dotyczyć młodych, ambitnych zawodniczek, a nie starych BAB, bredzących coś o ŻYCIU PRYWATNYM! Powinne być te DURNE BABY wykluczone ze związku i dożywotnio zdyskwalifikowane. Oczywiscie trzeba umieć wygrywać ale też i trzeba umieć przegrywać. Widziałem mecz z USA i poziom zwłaszcza tej pożal się Boże Gruchały (przepraszam za wyrażenie) był żałosny. To dziw, że takie miernoty pojechały na olimpiadę, bez żadnych szans (aspiracje boskie, możliwości ŻADNE) i jeszcze opluwają Żwiązek i trenera. WSTYDZĘ SIĘ ZA TE BEZNADZIEJNE BABY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
chris30 Re: Patrzę w TV i przecieram oczy ze zdziwienia 16.08.08, 14:04 Poziom tej wypowiedzi jest taki, jakby pisał sam Lisewski. Jeśli siedzący od 1980 roku z małymi przerwami na stołku dureń umie tylko wyrzucać z kadry najlepszą zawodniczkę, to może wreszcie zrobi miejsce innym? Czy w Pekinie zawiodła tylko Gruchała? PZS powinien natychmiast wywalić Lisewskiego i zaangażować trenera z prawdziwego zdarzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
manfred211 Re: Patrzę w TV i przecieram oczy ze zdziwienia 16.08.08, 14:11 O tym, kto ma być prezesem Związku, zadecydują w demokratyczny sposób jego członkowie. Oczywiscie prezes złoży sprawozdanie i będzie się tłumaczył z niepowodzeń. Tak jak ja to widzę, to zrezygnuje z prezesowania, gdyż jest to czlowiek honoru. To co robi Gruchała, to zwykłe, wredne donosicielstwo. Publiczne atakowanie prenera i prezesa, to brak charakteru i świństwo . Ta MIERNOTA Gruchała (przepraszam za wyrażenie) powinna podziękować trenerowi, gdyż to wszystko co osiągnęła, to dzieki trenerowi, a to czego nie osiągnęła, to dzieki własnej słabości i ŻYCIU PRYWATNEMU! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olobolo Re: Patrzę w TV i przecieram oczy ze zdziwienia IP: *.chello.pl 16.08.08, 14:29 > O tym, kto ma być prezesem Związku, zadecydują w demokratyczny > sposób jego członkowie. Tylko że pan prezes jest prezesem z zawodu i demokracja ani honor nie ma tu nic do tego, co by sie nie stało prezes zostanie prezesem a że nie ma komu walczyć to już nikogo nie obchodzi ! W końcu zwiazek jest dla działaczy a nie dla zawodników czy sportu !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olobolo Re: Patrzę w TV i przecieram oczy ze zdziwienia IP: *.chello.pl 16.08.08, 14:21 Niezła prowokacja ... spadaj cieciu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech G.. IP: *.gdynia.mm.pl 16.08.08, 14:02 sam zakończ karierę w związku nie ma miejsca dla ciebie w związku!!!! kim ty jesteś? chyba przyspałeś się do fotela prezesa !!!! ale szybko odspawamy!!! i na taczkę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.08, 14:11 Prezes na zielona trawkę i reszta prezesów też. Kiedyś tak się trenowało i były medale, to i teraz tak bedzie - mówią prezesi i trenerzy. A swiat odjechał....... Medali nie ma i niebędzie dopóki mamy prezesów z betonu i trenerów, którzy nie podpatruja/ uczą się od innych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pol_icek Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech G.. IP: *.dsl.bell.ca 16.08.08, 14:35 W calym polskim sporcie jest tak ze "zwiazek" jest wazniejszy od tych ktorych reprezentuje. Taka polska przypadlosc. Prezio PZS tez uwaza ze "jego zwiazek" obejdzie sie bez zawodnikow, szczegolnie tych doswiadczonych. Gratuluje strategii panie Lisiewski. W ten sposob doprowadzisz pan polska szermierke do... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech G.. IP: 83.142.221.* 16.08.08, 14:39 I CO z tego że prezesuje 20 lat ? Wszystko będziecie porównywać z Listkiewiczem ? To może Fergusona z Manchesteru też dawno powinni wywalić. Opie..łA się i szuka wymówek. Niech kończy tą karierę jak nie umie przegrywać. Bo inteligencją nie zgrzeszyła tym wywiadem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Endrju Re: Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.08, 00:42 Ty se czlowieku chyba jaja robisz Sylwia moze i sie by tlumaczyla z przegranej (ja w to niewieze ze sie tak tlumaczy) ale szpadzisci (srebrny bedal) tez?? Jaki by mieli interes w obwinianiu pREZESA gdyby nic nie robi?? Zaden!!! mieli by tylko przez to problem wiec naprawde musi byc zle... pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ceadmyrkivid Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech G.. IP: *.tsi.tychy.pl 16.08.08, 14:42 eee, no myśle że mogła wogóle trening kondycyjny i szybkosciowy mogli odstawić na bok hahahaha śmieszny prezes, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Baligh Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech G... IP: *.autocom.pl 16.08.08, 14:42 Kończ waść wstydu oszczędź, za takie wyniki prezes powinien już dawno polecieć, tymczasem okupuje stołek od 1980 jak gdybyśmy byli dzięki niemu wszechświatową potęgą szermierczą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaa Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech G.. IP: *.aster.pl 16.08.08, 14:43 niech sp....ala razem z trenerem paranoja - kto odpowiada za przygotowania do najważniejszej imprezy? zawodnik???? ja myślałem, że to związek dostaje kasę z budżetu, z PKOl-u i od sponsorów te zapyziałe relikty myślą tylko o tym, żeby się znowu nawzajem powybierać do zarządów - czy ktoś w końcu weźmie ich za d...? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haha Lisewski STARY KOMUCH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.08, 14:50 Doprowadził polską szermierkę na skraj przepaści. To co mówi Gruchała to wszystko prawda - brak lekarzy, masażystów, stare metody treningu etc. Lisewski jest NIKIM w porównaniu do Gruchały (która akurat na tych igrzyskach się nie popisała). Gruchała dała Polsce srebro i brąz, a działaczyna Lisewski zniszczył polską szermierkę. LISEWSKI MUSI ODEJŚĆ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ML Re: Lisewski stary komuch IP: *.bellona.pl 27.08.08, 14:23 mylisz sie, nigdy nie byl komuchem, a tak wogole to sprawdz sobie co osiagnal jako sportowiec Odpowiedz Link Zgłoś
kazimierzp Dla kogo jest związek szermierczy? 16.08.08, 15:00 Adam Lisewski, niegdyś świtny florecista stwierdza "niech Gruchała kończy karierę"! Zmusza to do zastanowienia się po co jest PZSzerm, na co w tymże związku są działacze! Jeżeli podmiotem wszelkich działań jest związek szermierczy, ten cały aktyw tego stowarzyszenia to rzeczywiście po co ma być taka niepokorna Sylwia Gruchała. Ona, jej wynik temu aktywowi na nic nie są potrzebni. Jeżeli istotą działania tychże działaczy mają być ludzie czynnie uprawiajacy szermierkę, swoją postawą przyciągający do ukochanej dyscypliny kolejne zastępy młodych zawodników, to bez takich zawodników jak Sylwia Gruchała i jej wyników istnienie takiego stowarzyszenia jak PZSzerm na diabła jest nam wszystkim przydatne! Jeżeli ci działacze i ci sportowcy dojdą do wniosku, że są sobie wzajemnie potrzebni to niech się do diabła uspokoją, wyjasnią wszelkie watpliwości i dla dobra tejże szermierki wezmą się do wspólnej, pozytywistycznej pracy! Sylwia Gruchała, jej koleżanki, tak jak wiele wcześniejszych pokoleń zawodniczek znajdą swoje miejsce w życiu, niekoniecznie związane z szermierką. Adam Lisewski, Tadeusz Pagiński raczej nie sa w stanie już żyć bez szermierki, bez tego grona zawodników którzy dają (lub nie) sens ich istnieniu! Więc głównie do tychże działaczy nalezy głowny obowiązek doprowadzenia do właściwego i konstruktywnego kompromisu! A więc panowie i panie: do roboty!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martens A mnie się wydaje, że jest coś na rzeczy... IP: *.aster.pl 16.08.08, 15:08 z tymi trenerami.... Nikt ich nie kontroluje. Odpowiedz Link Zgłoś
homer101 Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech G... 16.08.08, 15:08 To może pan Prezes zakończy karierę !!!!!!!!!! Niedawno pytano , czy jest polski sport . Nie ma !!!!!!!!!!!!!! Zgubili go działacze i prezesi !!!!!! Jeśli ktoś myśli , że szachrajstwa i przekręty są w PZPN i p. nożnej , to się myli . I jeszcze jedno pytanie . Kto jest dla kogo ? Zanim prezesunio sobie odpowie , niech sie mocno , bardzo mocno zastanowi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Prezes Polskiego Związku Szermierczego: Niech G... IP: *.igloonet.pl 16.08.08, 15:17 niech pan Lisewski zakończy karierę wolę na ekranie panią Sylvię wygląda ładniej od tego starego pryka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyt działacze pojechali do pekinu po co i za czyje? IP: *.gprs.plus.pl 16.08.08, 15:28 www.tvn24.pl/12690,1555725,0,1,brak-powolania-do-kadry-boli,wiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś
tomyorke Re: działacze pojechali do pekinu po co i za czyj 16.08.08, 15:40 Pani, która zamiast trenować pozuje w CKMie i kąpie się w wannie na planie teledysku zasłużonego dla polskiej muzyki zespołu Feel, nie ma prawa wypowiadać takich słów. To co toczy polski sport to przede wszystkim brak umiejętności przyznania się do porażki. Wielki sportowiec nie pozwoliłby sobie na coś takiego. Pani Gruchała, która twierdzi, że właściwie to ona może robić coś innego powinna otrzymać fakturę za przygotowania olimpijskie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Artur Re: działacze pojechali do pekinu po co i za czyj IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.08.08, 00:07 Ma prawo robić padalcu jeden co jej się żywnie podoba. A śmieć prezes za takie słowa powinien wylecieć na zbity pysk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dorka Re: działacze pojechali do pekinu po co i za czyj IP: *.chello.pl 28.08.08, 19:59 Ta Pani buraku jest mistrzynia olimpijska i medalistka i z tej racji moze sobie pozwolic na takie ekscesy. natomiast cale to kierownictwo i prezesury trza w diably poslac bo ani osiagniec zadnych ani profesjonalizmu a o prezencji nawet nie wspomne prezencji nie maja Odpowiedz Link Zgłoś