alex.vause.is.back 30.05.26, 13:03 Lista wątków - wysyp samych staroci, nawet z roku 2017, nic więcej. Chyba z 6 edycji wątku pt. Która godzina. Też to widzicie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
angazetka Re: What the hell? 30.05.26, 13:18 Nie ustawiłaś sobie wątków od tych z największą liczbą wpisów? Odpowiedz Link Zgłoś
alex.vause.is.back Re: What the hell? 30.05.26, 17:56 Nie, samo się tak dziwnie pokazało, a filtry miałqm normalne. Teraz już ok. Przeżyłam mały szok . Odpowiedz Link Zgłoś
elinborg Re: What the hell? 31.05.26, 19:23 alex.vause.is.back napisała: > Nie, samo się tak dziwnie pokazało, a filtry miałqm normalne. > Teraz już ok. > Przeżyłam mały szok . Nie miałaś wyłączonego wi fi? Mnie się tak pokazuje, jak mam chwilowa przerwę,y tym że na pierwszym miejscu jest stary wątek " co na obiad"😉 Odpowiedz Link Zgłoś
alex.vause.is.back Re: What the hell? 01.06.26, 21:45 A to ciekawe, muszę zobaczyć . Odpowiedz Link Zgłoś