Dodaj do ulubionych

What the hell?

30.05.26, 13:03
Lista wątków - wysyp samych staroci, nawet z roku 2017, nic więcej.
Chyba z 6 edycji wątku pt. Która godzina.
Też to widzicie?
Obserwuj wątek
    • angazetka Re: What the hell? 30.05.26, 13:18
      Nie ustawiłaś sobie wątków od tych z największą liczbą wpisów?
      • alex.vause.is.back Re: What the hell? 30.05.26, 17:56
        Nie, samo się tak dziwnie pokazało, a filtry miałqm normalne.
        Teraz już ok.
        Przeżyłam mały szok smile.
        • elinborg Re: What the hell? 31.05.26, 19:23
          alex.vause.is.back napisała:

          > Nie, samo się tak dziwnie pokazało, a filtry miałqm normalne.
          > Teraz już ok.
          > Przeżyłam mały szok smile.

          Nie miałaś wyłączonego wi fi?
          Mnie się tak pokazuje, jak mam chwilowa przerwę,y tym że na pierwszym miejscu jest stary wątek " co na obiad"😉

          • alex.vause.is.back Re: What the hell? 01.06.26, 21:45
            A to ciekawe, muszę zobaczyć wink.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka