p.samborski 30.10.03, 23:56 Moim zdaniem Stolarczyk !!! Ale tylko dlatego że mam go w drużynie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
archaniol_ Re: Brożek czy Stolarczyk ?? 31.10.03, 00:09 Moim zdaniem Brożek bo widziałem :) Poza tym sami Wiślacy mówili o ładnej bramce Brożka, wiec i oni twierdza, że to on strzlil a nie Stołek. Stolarczyk uderzył już piłkę za linią bramkową. Pzdr. Arch Odpowiedz Link Zgłoś
bachus69 Re: Brożek czy Stolarczyk ?? 31.10.03, 00:13 byłem na meczu, więcej- siedziałem mniej więcej na linni bramkowej i jestem przekonany że piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej zanim dobił ją Stolarczyk. Moim zdaniem: bramka Stolarczyk, asysta Brożek. Odpowiedz Link Zgłoś