Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Brożek czy Stolarczyk ??

    30.10.03, 23:56
    Moim zdaniem Stolarczyk !!!

    Ale tylko dlatego że mam go w drużynie ;-)
    Obserwuj wątek
      • archaniol_ Re: Brożek czy Stolarczyk ?? 31.10.03, 00:09
        Moim zdaniem Brożek bo widziałem :) Poza tym sami Wiślacy mówili o ładnej bramce
        Brożka, wiec i oni twierdza, że to on strzlil a nie Stołek. Stolarczyk uderzył
        już piłkę za linią bramkową.
        Pzdr. Arch
        • bachus69 Re: Brożek czy Stolarczyk ?? 31.10.03, 00:13
          byłem na meczu, więcej- siedziałem mniej więcej na linni bramkowej i jestem
          przekonany że piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej zanim dobił
          ją Stolarczyk. Moim zdaniem: bramka Stolarczyk, asysta Brożek.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka