Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    __o Sporcie kochani , o Sporcie te forum jest__

    30.01.02, 01:12
    Ja wiem że niektórym ubobim w rozum
    może sie wydawać że Svenka = Sport , bo
    też te słowo ma "s" i do tego
    na tym samym miejscu (pierwszym)
    ale na litość boską
    dalej literki są inne !!
    To nie forum o Svence tylko o Sporcie !!

    Lubie Svenke
    nienawidze ;-) Haniego (nooo tak troszke)
    ale dajmy jej spokój
    i zajmnijmy sie tematem forum

    Jak ktoś chce pogadać czy Svenka lubi lody
    czy nie
    to niech zmiata na Ahoj lub Tenbit
    tam są fora dla dzieci...paaaaa

    hi-hi
    pzdr
    Obserwuj wątek
      • Gość: lalka Re: __o Sporcie kochani , o Sporcie te forum jest__ IP: *.dip.t-dialin.net 30.01.02, 10:56
        A co ty hi hi jestes zazdrosny czy co????????Widywalam tu juz wieksze glupoty od dyskusji nt. Svenki. A propos-wszystkie Twoje posty sa o
        sporcie?????
        • Gość: Kan Re: __o Sporcie kochani , o Sporcie te forum jest__ IP: 157.25.84.* 30.01.02, 12:11
          Lalka, Ty tak z czystej solidarności kobiecej, czy jak ?
          Forum jest sportowe to dlaczego mamy dyskutować na temat jakiegoś dziewczęcia ?
      • svenka_kelly Zgadzam sie! 30.01.02, 14:21
        Mam nadzieje, że położe temu kres, bo się wreszcie zarejestrowałam i głupie by
        było podszywanie sie pode mnie teraz. Poza tym też specjalnie nie lubię byc
        nazywana..., no wiadomo jak, więc sie pod tym podpisuję.
        Niemniej jednak, nie jest to forum na temat skandali:)))
        pozdr.
        Svenka
        • Gość: Luxc Re: Zgadzam sie! IP: 213.17.164.* 30.01.02, 14:35
          Nie jest na temat skandali? Przecież prawie wszyscy piszą tu o skandalach.
          "svenka kelly" - czy to kolejna prowokacja?
          nie dość, że Svenka, to jeszcze Kelly.
          Pozdrawiam Prowokatorko :)))))
          • svenka_kelly Jaka prowokacja? 30.01.02, 14:44
            To fakt. Ja się przekonań i oczekuję szacunku. No cóż, niestety, sam widzisz,
            czym to się czasami kończy:-(
            Ale cóż... w końcu jest jeszcze R.Kelly i Kelly Taylor z BH90210, więc... Ale
            ja i tak kocham Kelly Family!!! a to jest forum o sporcie i nikomu nic do
            tego:)))

            Cóz, nie, w każdym razie to nie prowokacja, pom prostu sama "svenka" była już
            zajęta:))

            Pozdrowionka
            Svenka
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka