hi-hi
30.01.02, 01:12
Ja wiem że niektórym ubobim w rozum
może sie wydawać że Svenka = Sport , bo
też te słowo ma "s" i do tego
na tym samym miejscu (pierwszym)
ale na litość boską
dalej literki są inne !!
To nie forum o Svence tylko o Sporcie !!
Lubie Svenke
nienawidze ;-) Haniego (nooo tak troszke)
ale dajmy jej spokój
i zajmnijmy sie tematem forum
Jak ktoś chce pogadać czy Svenka lubi lody
czy nie
to niech zmiata na Ahoj lub Tenbit
tam są fora dla dzieci...paaaaa
hi-hi
pzdr