karmarys 05.01.04, 14:53 NIech mi ktoś wyjaśni, skąd się biorą te punkty za fuksa? Pewni w regulaniminie jest nie chce mi sie po prostu ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kowal1122 Re: Fuks! 10.01.04, 22:33 też tego nierozumiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zapraszam 8850063492 sorki za cha@#$%^&* Odpowiedz Link Zgłoś
ksg5 Re: Fuks! 10.01.04, 23:36 Prawdziwi polacy. Nieumią czytać, niechce im się. W regulaminie wszystko pisze!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś