Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    05.01.04, 14:53
    NIech mi ktoś wyjaśni, skąd się biorą te punkty za fuksa? Pewni w
    regulaniminie jest nie chce mi sie po prostu ;)
    Obserwuj wątek
      • kowal1122 Re: Fuks! 10.01.04, 22:33
        też tego nierozumiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        zapraszam 8850063492

        sorki za cha@#$%^&*
        • ksg5 Re: Fuks! 10.01.04, 23:36
          Prawdziwi polacy.
          Nieumią czytać, niechce im się. W regulaminie wszystko pisze!!!!!

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka