Dodaj do ulubionych

11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" odc.2

    • l_ka7 do końca programu to mądrości zabraknie 12.03.09, 00:25
      super, czego to dziś nie było: pusta miseczka + wygarnianie, wąski obwód + literki, gdzie powinny kończyć się fiszbiny, i w narracji że producenci sobie nie radzą
      aż jestem ciekawa czym Ewa sypnie z rękawa następnym razem (tzn. chyba powinno być czym nas uraczą montażyści)

      Też czekam na e-filmik z odcinka, bo byłam tak zasłuchana, że wcale nie przyjrzałam się stanikom, poza tym fajnie byłoby mieć te mądrości na dysku :)
    • wronki12 LINK 12.03.09, 01:04
      uprzedzam, że link jest duży 42M - jak mężowi uda się skompresować, to będzie
      drugi mniejszy. poza tym wersja ta zastąpiła poprzednią część. dla chętnych
      udostępnimy poprzedni link na pocztę.
      www.bialelaki.pl/effuniak.wmv
      • koza-1985 Re: LINK 12.03.09, 01:21
        medal dla męża i honorowe członkostwo na LB :)
      • butters77 Oj, coś czuję, że posypią się podziękowania:) 12.03.09, 01:21
        Super, że wgrałaś - dzięki!
      • eponak Re: LINK 12.03.09, 01:36
        Oj, posypią się :) DZIĘ-KU-JĘ :) Te filmiki to naprawdę świetny materiał
        instruktażowy dla nowooświeconych :) Nie wszystko da się wytłumaczyć słowami, a
        Ewa w tym odcinku - klasa! I większość dogmatów stanikowych zawarła w ciągu
        jakichś niecałych 3 minut, więc sporo osób które oczekiwało stanikowego
        oświecenia oglądających dziewczyn z zachwytu nie wyjdzie przez tydzień - po
        następnym popadnie w jeszcze większy :)

        Wronki, powiedz, a nie nagrałaś może całego odcinka? Bo nie mam TVN Style, a
        podobno cały program warto zobaczyć. Nawet na priv bym prosiła, jeśli możesz, bo
        u mnie pobieranie dość szybko idzie :)
        • marciasek przyłaczam się do prośby 12.03.09, 01:42
          ...bo ja w ogóle telewizora nie posiadam. Świadomie i zamierzenie. No ale skoro
          mówicie, że warto, to może bym sobie obejrzała...
          • lukrecjabo przyłączam się do prośby 12.03.09, 15:53
            Ja również bardzo proszę, też nie mam TVN Style i nie mam szans obejrzeć
            całości. A ten odcinek - rewelacja:)
      • maheda Wierzę w Twojego męża i czekam na mniejszy :) n/t 12.03.09, 01:36

      • kuraiko Re: LINK 12.03.09, 02:14
        :D właśnie ściągam ;) w nocy super - transfer 180-300 i się ściąga w
        3-4 minutki. a jak poprzedni pokazywałam facetowi w dzień, to się
        ściągał godzinę chyba albo dłużej :/
      • besame.mucho Ewo, wspaniale!!! 12.03.09, 10:06
        Wronki, olbrzymie dzięki dla Ciebie i męża za link!

        Ewo, było cudownie. Porównanie noszonych rozmiarów, wygarnianie,
        ciasne obwody, małe miseczki, i mistrzowskie "masz tu całą piekarnię"
        :))). Nie mogę się po prostu napatrzeć, wyglądasz przepięknie, mówisz
        przedobrze i otaczasz się przepozytywną energią. Bosko.
      • scarlet_agta Re: LINK 12.03.09, 10:38
        Wronki uściskaj męża :)

        Ewa była po prostu genialna :) Duża dawka wiedzy w krótki czasie i wszystko w
        pełni profesjonalnie. Ekstra!
      • quleczka mala prosba 12.03.09, 11:09
        nie podmieniajcie linkow co odcinek :(

        odsylalysmy dziewczyny w innych watkach by zobaczyly cos tam na przyklad w danym
        odcinku, a potem sie okaze, ze link w watku wskazuje na cos innego...

        a do tego odcinka to juz naprawde warto by bylo odsylac...

        i szkoda bedzie jak za tydzien zniknie i zamieni sie na nowy :/
      • turzyca Podziekowania! 12.03.09, 11:28
        Czy jest cos, co Twoj maz szczegolnie lubi? Bo biedne emigrantki tylko dzieki
        niemu moga obejrzec Ewe. Nalezy mu sie dowod wdziecznosci. ;)


        A tak w ogole, sciagnelo sie blyskiem i oczywiscie przypomnialo mi sie, jak to
        bylo jak sie uzywalo modemu... Fajnie jest miec stale lacze. :)
        • zawsze_zielona Re: Podziekowania! 12.03.09, 12:06
          Ja sie rowniez przylaczam do pytania Turzycy:)
          Baaaardzo dziekuje za te pliki, jedyna okazja dla mnie zobaczyc Effuniak w akcji:)
        • szelmiasta Re: Podziekowania! 12.03.09, 12:49
          Jako emigrantka bez dostępu do polskiej TV dołączam się do podziękowań dla męża!
          Dzięki niemu mogłam podziwiać Ewę w akcji - i oczywiście teraz pożądam własnego
          effuniaka nawet bardziej, ech...
          Ewo - brawo! Byłaś świetna!
      • lukrecjabo Dzięki wielkie dla męża!!! Fantazja n/t 12.03.09, 15:56

      • jantarrka WOW 12.03.09, 22:03
        Effuniak, byłaś niesamowita! Obejrzeliśmy film z chłopakiem, jestesmy
        zachwyceni. Tekst o piersi na plecach bezcenny! I w ogóle, jejku, tak dokładnie
        i sympatycznie objasnione co gdzie i jak! Olbrzymi plus!

        Poza tym bielizna przepiękna. Ja sama zakochałam się w tym fioletowym kompleciku
        dla córki, ale oba są fantastyczne. Bardzo ładnie pokazałaś, jak dobry stanik
        zmienia figurę.

        Wronki, olbrzymie podziękowanie dla Ciebie i Męża za zgranie i udostępnienie
        filmu. Ja ideologicznie telewizorni nie posiadam, aż nawet przyznaję, że
        zaczęłam żałować, jak przeczytałam, że Effuniak tak będzie. Teraz naprawdę mi
        osładzacie życie :)

        link rozsyłam komu się da. Niech zobaczą :)

        Dziękuję!
      • lost-in-time Re: LINK 16.03.09, 16:26
        Coś jest nie tak z tym linkiem. Czy można prosić o poprawkę?
        Najpierw filmik dało się obejrzeć tylko do połowy, a teraz przy ponownej próbie
        pobrania już kompletna lipa i straciłam to, co miałam poprzednio, bo nadpisałam
        plik :(
        • quleczka Re: LINK 16.03.09, 16:32
          masz problem z ktorym odcinkiem?

          u mnie w tym wbudowanym playerze na stronie oba chodza dobrze :)
          • lost-in-time Re: LINK 16.03.09, 19:54
            quleczka napisała:

            > masz problem z ktorym odcinkiem?
            >
            > u mnie w tym wbudowanym playerze na stronie oba chodza dobrze :)

            No chyba z 11 marca. Korzystałam z linka podanego przez wronki12:
            www.bialelaki.pl/effuniak.wmv

            Nie wiem, o jakim playerze na stronie mówisz. Są jakieś inne linki do tych
            programów z Effuniak?
            • lost-in-time Re: LINK 16.03.09, 19:58
              Ach, znalazłam. I dodałam już do ulubionych :)
              Ale drugi odcinek niedostępny.
              • wronki12 Re: LINK 16.03.09, 21:45
                drugiego odcinak ana razie nie można ściągnąć, bo jest dość duży i generował
                taki ruch na serwerze, że aż do męża pisali. postaramy się go zmniejszyć i wtedy
                umieścić ponownie - coś konwerter szwankuje.
              • quleczka Re: LINK 16.03.09, 21:50
                do sciagniecia jest niedostepny ale w tym playerze odtworzyc jak najbardziej sie
                da :)
                • wronki12 Re: LINK 16.03.09, 22:06
                  tak, tak oczywiście nieprecyzyjnie się wyraziłam
      • wampirek83 Re: LINK 18.03.09, 14:28
        Mogłabym poprosić o podesłanie tych filmików na maila bo link już nie działa:(
        • wronki12 Re: LINK 18.03.09, 15:12
          na razie nie działa, bo nie można go zmniejszyć, ale oglądać się da.
          dziewczyny nie wiem co będzie z dzisiejszym odcinkiem, bo na razie mamy zepsuty
          komputer - działalność synka. mąż postara się go do 22 naprawić, ale nie
          obiecuję. najwyżej nagramy odcinek w powtórkach i wrzucimy na stronkę.
    • wolffie wspaniałe !!! 12.03.09, 02:17
      wreszcie i ja obejrzałam (DZIĘKUJĘ baardzo, bardzo)
      nie mogłabym chyba usnąć po tych wszystkich komentarzach gdyby nie wronki
      super było
      Ja też chcę być pinup girl. Dajcie mi taki komplecik.
      • swierszczowa1 superbąba! 12.03.09, 06:49
        Właśnie obejrzałam. Zaraz obejrzę drugi raz. Poprzedni odcinek mi się podobała
        ale ten przechodzi najśmielsze wyobrażenia:) Tyle wiedzy w 3 minuty. Piękne
        staniki. Po czymś takim już nikt nie będzie chciał namiotu. I Ewa wyglądała tak
        pięknie :)
    • kuraiko czad :D 12.03.09, 02:24
      mam pytanko - czy Mama miała może asymetrię? bo albo to złudzenie
      optyczne, albo prawa pierś w staniku wydawała się mniejsza, jakoś
      tak dziwnie. wszystko spoko, tylko stanik od razu na najciaśniejszą
      haftkę poszedł ;)

      a Córka miała softa? bo serio, jak padded wyglądał, chyba że to
      przez ten materiał.
      a komplecik rzeczywiście śliczny, chociaż ta dziewczyna taka wysoka,
      mnie te gatki chyba by sięgały pępka...
      ja też chcę pin-up!! polski, dobry, a nie M&Sowy ;)))


      ogólnie cały występ oceniam pozytywnie. chyba żadnych "ryzykownych"
      haseł nie było.

      aa - jedna wątpliwość ;) co do bułek podpachowych, tych "odciętych",
      że jakby tak dalej, to by się kwalifikowało do chirurga.
      pamiętam jakąś dyskusję, gdzie były fotki z klinik - redukcja biustu
      i właśnie takich buł odciętych i dziewczyny pisały, że "przecież to
      można naprawić dobrym stanikiem"...
      to jak to w końcu jest? ;) jaki stan musi osiągnąć bułka, żeby
      stanik nie mógłjej pomóc?
    • aaravis Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 07:51
      Wronki12,nie zapomnij uściskać męża, wielkie dzięki za filmik. Ewa
      wypadła świetnie, podobała mi się szczególnie duża dawka teorii
      stanikowej. Gratulacje :D
      • wronki12 :) 12.03.09, 08:21
        mąż cieszy się, że mógł pomóc. co do całego odcinka, to mam nagrany, ale zajmuje
        1G, więc troszkę dużo. mąż jak znajdzie chwilkę, to postara się to jakoś
        zmniejszyć i wtedy umieścimy na serwerze. mam tylko nadzieję, że TVN nie oskarży
        nas o używanie ich materiałów bez ich zgody.
        • yaga7 Re: :) 12.03.09, 08:30
          A możesz podać linka do całego odcinka? :)

          Zmieniłam sobie łącze, mogę szaleć ;)))
    • sylwiastka To jest prawdziwa Effuniak! 12.03.09, 08:16
      Świetnie Ewo! Zgadzam się z pozostałymi byłaś BOSKA. Wszystko było
      idealnie, rzeczowo, fachowo. Najważniejsze teraz lepiej został
      pokazany Twój charakter. W pierwszym odcinku chyba montazyści
      przesadzili z wybieraniem tych mniej fortunnych wypowiedzi. Myslę,
      że po 3 godzinnym nagraniu z każdej z nas możnaby sklecić co
      najmniej 5 osób o różnych osobowością, taki urok TV.
      Ae jestem pod mocnym wrażeniem tego odcinka!
      • nocarka Re: To jest prawdziwa Effuniak! 12.03.09, 08:28
        Dokładnie! Wreszcie nie pokazano Cię jako złej jędzy, która robi coś złego z
        biustami, ale jako kompetentną, miłą, uśmiechniętą dziewczynę, która zna się na
        rzeczy i chce dobrze :)

        Gratulacje :)
    • papuka Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 08:34
      Super! obejrzałam sobie właśnie te 3 minuty. Jestem pod ogromnym wrażeniem, ile
      można powiedzieć w tak krótkim czasie. W połowie filmiku byłam pewna ze minęło
      dużo więcej czasu tak wiele zostało powiedziane. Sam program w polskiej wersji
      nie do końca mi się podoba, ale część o doborze bielizny jest po prostu
      genialna! Normalnie aż prosi się stworzyć program tylko o tym :)Dać tytuł jak
      dobrze wyglądać w bieliźnie :)
    • angella456 Cudnie! 12.03.09, 08:36
      Rewelacyjny występ, widać Twoją kompetencję, widać, że wcale nie jesteś "rudą
      maupą" i - co mnie ujęło - widać, że się cieszysz razem z tymi kobietami z ich
      nowych staników. :)
    • kam.ea Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 08:39
      Gratuluję Pani Ewo! Bardzo się cieszę że tak kompetenta osoba jest na właściwym miejscu i że wiedza będzie się szerzyć! I ślicznie Pani wygląda - bardzo kobieco i naturalnie. Gratuluje udanych występów:)
      • beniutka_bo Muszę to mamie pokazać! 12.03.09, 08:58
        Krótko i rzeczowo:)
      • gosiadzika miseczka HaHa i wcale się nie śmieję - BOSKOOO 12.03.09, 09:03
        po porstu bosko..

        no i gdzie moża jeszcze znaleść piersi no gdziee????

        NA PLECACH

        miny obu pań bezcenne

        podejrzewam że takie same minki miały kobiety przed telewizorami

        :))

        siła mediów ot co!
        • emalia1231 HaHa buzia mi sie smieje:) 12.03.09, 13:57
          odcienek był piekny i tresciwy!! bardziej luzny i
          ooooooo no bosko po prostu :))!!!
          ciekawe o ile więcej czytelniczek mamy:D
    • ocisza Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 09:09
      Uważam, że panie powinny były trafić do Ewy na dobór bielizny zanim poszli na
      zakupy. I publiczne pokazanie zdjęć w bieliźnie też powinno być już w dobrze
      dobranych stanikach.

      Fajne było "HH i wcale się z Ciebie nie śmieję" - to zwraca uwagę na literki i
      zapada w pamięć. Walka z fobią literkową na całego! Pięknie było pokazane
      pochylenie się i wytrząsanie biustu do miseczek. No i oczywiście bułki i
      wygarnianie - bardzo dobrze, że tak zostało mocno zaznaczone w materiale.
      Zauważcie, że lektor potem powiedział o tym, że ciało zapamiętuje kształt w jaki
      się je wytrwale układa. Ewa, czy lektorowi przygotowywałaś tekst do tych
      podsumowań? Bo całkiem sensownie gadał i w pierwszym, i w drugim odcinku :)
      • effuniak Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 09:28
        najbardziej uświadomieni faceci , poza moim mężem i synem oczywiście, to wszyscy
        panowie pracujacy na planie "Nago" :)
        Jak już pisałam treści w KAŻDYM odcinku było znacznie wiecej , łącznie z
        rozmowami na temat ogólnej kondycji branży bieliźnianej
        Natomiast tekst o migracji i nawykowym kształtowaniu ciała odpowiednią bielizną
        powtarzałam jak mantrę...do znudzenia ...
        Ale odniosło efekt , jak widać :DDD
        Kuraiko - mamie zwróciłam uwagę, że jak NADAL(podkreślam-NADAL!) będzie nosiła
        źle dobrane staniki to porobi sie takich buł przy pachach, że już tylko
        operacyjnie da sie je skorygować
        Mama początkowo była zapięta z przedłużką
        Córka miała stanik na piance
        Dziękuję za miłe słowa
        :D


        • maith Uświadomieni faceci 12.03.09, 13:43
          No właśnie, wyszkoliłaś ich znakomicie. Dlatego nawet zewnętrzne dodatkowe
          komentarze są doskonale dopasowane :)
        • kuraiko Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 13.03.09, 23:53
          chodziło mi o to, jakie rozmiary muszą osiągnąć buły, żeby się
          kwalifikowały na operację ;)
          • effuniak Kuraiko 14.03.09, 04:45
            Nie wiem !
            Myślę, że jak zaczną przeszkadzać fizycznie lub estetycznie a masaż już
            nie da rady
            Gdzieś były zdjęcia takich koszmarnie wielkoch buł , których już nie da się
            wmasować
          • ewka36jj Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 15.03.09, 12:44
            Czy ktoś może podać adres strony, na której mogłabym zobaczyć ten
            program. Nie mam TVN Style i mieć nie będę, a chciałabym zobaczyć
            jak mogłabym wyglądać, gdybym wiedziała jak to zrobić...
    • annasi23 Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 09:20
      Dzięki za linka. Ja też planowo nie posiadam TV, więc to moja jedyna szansa
      zobaczyć Ewę,
      która była naprawdę świetna. Super było to, że całą wiedzę przekazała rzeczowo i
      SPOKOJNIE. Tak, że odbiorca nie jest bombardowany rewolucyjnymi faktami, które
      kłócą się z tym, co do tej pory ładowano mu, a raczej jej do głowy.
      Mam pytanie do Ewy: czy uświadamiałaś całą ekipę programu? Bo te komentarze
      narratora, że ciało przyzwyczaja się do prawidłowej bielizny, że tkanki migrują
      - są świetne. Tzn. dla nas to nic nowego, ale jak ktoś ogląda najpierw
      brafitterkę, która uczy zakładać bieliznę, a potem słyszy podsumowanie
      narratora, to łatwiej mu to zapada w pamięć. Zgodnie z rosyjskim przysłowiem
      "powtorienie mat' uczienia" (wybaczcie łopatologiczną transkrypcję).
      Ciekawa jestem, czy Ewa pomagała w redagowaniu tych komentarzy i nawracała
      prowadzących? Podejrzewam, że dla nich to też mogła być wiedza rewolucyjna.
      • turzyca Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 11:23
        Moglas sie uciec do laciny, nie byloby problemow z transkrypcja: repetitio est
        mater studiorum. :) Bo to juz starozytnie Rzymianie wiedzieli. :)

        Tez ide o zaklad, ze Ewa zbajerowala redakcje, ide o zaklad, ze TVN to trzecie
        po lobby i Lodzi skupisko oeffuniakowanych kobiet. I panie redaktorki ulozyly
        narratorowi teksty pod dyktando tego szalejacego rudzielca. ;)
        • annasi23 Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 11:54
          > Moglas sie uciec do laciny, nie byloby problemow z transkrypcja: repetitio est
          > mater studiorum. :) Bo to juz starozytnie Rzymianie wiedzieli. :)

          O widzisz, niestety nie znałam tego w tej wersji, to przez moje rusofilstwo.
        • megiddo0 Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 13:53
          bardzo fajnie wyszla czesc z bielizna(tylko to ogladalam)
          nie podobala mi sie tylko jedna rzecz-czemu co okraglejsze kobiety
          sa wsadzane w bielizne obciskajaca? ani to zdrowe ani nie poprawia
          samopoczucia
    • alex_k Z pozycji laika... 12.03.09, 09:31
      Rozmawiałam z pewną nieoświeconą jeszcze znajomą, która ogladała ten
      program, i którą tamat bardzo zaintrygował. Poirytowana faktem, że
      nie podano zadnej informacji gdzie można czegoś więcej dowiedzieć
      sie w temacie, wrzuciła w google to, co udało jej się zapamiętać z
      programu, hasło "Ewa Michalak biustonosze", po którym jak po sznurku
      sama trafila na stanikomanię i lobby:-). Sprawdziłam, rzeczywiscie
      wyskakują stronki.
      Myslę, że niejedna lobbystka nam w ten sposób przybędzie :-0
      • quleczka no i super i o to chodzi :) 12.03.09, 11:15
        jak dla mnie to jedynie z tej czesci o stanikach mozna sie czegos dowiedziec :)

        czy tylko ja mam takie wrazenie?

        w brytyjskiej wersji jeszcze mozna bylo cos o strojach wywnioskowac bo je ciąl
        na tych, dziewczynach, dopasowywal...potem w sklepach tez pokazywal jakie rzeczy
        sa dobre jakie nie, gdy mierzyly je w przymierzalni i bylo je widac w kilku
        strojach... a tutaj tak "po łebkach" :/

        pare szybkich kresek na fotce z ktorych nic nie wynika bo nawet nie zdaze sie
        przyjrzec co narysowal, jakies dwa ciuszki w przebieralni i rzucone, ze tak jest
        zle (ale bez wyjasnienia dlaczego), pare najazdow na jakies rzeczy na wieszakach
        z haslem "to by bylo dobre" ale w sumie nie widac co to... jakis material z
        modelkami nijak sie majacymi do tych kobiet

        szczerze mowiac, poza podpatrzeniem co maja na sobie w koncowej
        metamorfozie...to niewiele sie dowiedzialam odnosnie tego co powinny nosic, a
        czego nie :)

        za to o stanikach i owszem :)

        tylko nie wiem po co zamiast zblizen te nieco rozmazane i "wirujace" w kolko
        sylwetki calych modelek - moze na duzym ekranie to fajnie wyglada - na malym
        telewizorze to wiele tam nie widac ;)
        • butters77 Re: no i super i o to chodzi :) 12.03.09, 11:28
          quleczka napisała:

          > jak dla mnie to jedynie z tej czesci o stanikach mozna sie czegos dowiedziec :)
          >
          > czy tylko ja mam takie wrazenie?

          Jestem tego samego zdania:) Widziałam parę odcinków wersji brytyjskiej i
          wydawały mi się znacznie bardziej interesujące - bo porady stylisty(-ów?)
          brzmiały rzeczowo. A tu... nudy:)

          Bezapelacyjnie Ewa jest gwiazdą tego programu:)
          • quleczka Re: no i super i o to chodzi :) 12.03.09, 11:40
            No niestety, porad stylistycznych to dla mnie tam wlasciwie brak...a jak sa to
            na modelkach z wybiegu :/

            Tak wiec powinni dziekowac Ewie, ze tam jest po chyba wiele z nas oglada ten
            program tylko dla niej :)
      • zawsze_zielona Re: Z pozycji laika... 12.03.09, 11:39
        No to swietnie:) Teraz do ostanikowania calego swiata juz tylko malutki kroczek;)
    • biedrona_a Nic dodać, nic ująć :) 12.03.09, 09:57
      Wszystko już zostało powiedziane, Ewa, byłaś bossska :)))
    • fiamma75 Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 10:06
      Było super, minipigułka wiedzy stanikowej. Stanik, który miała mama -
      cudny!
      • baryszka Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 11:30
        Bardzo, ale to bardzo spodobała mi się ta mama w nowym biustonoszu - pięknie!
        Świetnie, że tak wyraźnie zostało pokazane, jak bardzo za duży może być stanik,
        którego nie potrafi się DOBRZE założyć :) Kawał dobrej roboty.
        Minus? Dla mnie gacie tej córki. Nie wiem, po co zwężać jej biodra takim pasem
        materiału! podziałało to zdecydowanie na niekorzyść, ale...każdy ma swoje wizje.
        Ważne, że mamuśka super.
        • mefistofelia Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 19:19
          absolutnie się zgadzam co do majtek córki. to chyba wynik jej totalnie nieuzasadnionego przekonania o nadmiernej szerokości swoich bioder. ja na jej miejscu już prędzej miałabym odwrotny kompleks :)
    • masza.s :D 12.03.09, 10:07
      Tego odcinka nie skrytykuję. EKSTRA! I śliczny ten fioletowy komplecik córki.
      Podobało mi się, jak Ewa się śmiała ze szczęścia z efektu. :)
      • camilcia Re: :D 12.03.09, 11:16
        też mi się podobało właśnie to z jaką radością i pasją Ewa do tego
        podchodzi :)
    • la_parisiene Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 10:22
      Super!!!
      Przy pierwszym odcinku miałam mieszane odczucia, podobało mi się ale nie do
      końca. Wiem, że pewnie tefauen wybrał najostrzejsze słowa, żeby pikantnie było,
      i dziewczyna jakoś mało entuzjastycznie reagowała. To wszystko mogło dać taki a
      nie inny efekt.
      Tym razem REWELACJA!!! Nawet mojemu mauzowi się podobało :)
      Ewo jesteś jeszcze piękniejsza jako rudzielec, wyszłaś re-we-la-cyj-nie,
      gratuluję Ci :)

      Pan Sałata- porażka, nie wierzyłam w ani jedno jego słowo. Mówił do dziewczyny ,
      że jest piękna tak bez przekonania i patrząc w inną stronę, że stojąc na jej
      miejscu nie uwierzyłabym :(
      • papuka Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 11:03

        la_parisiene napisała:
        > Pan Sałata- porażka, nie wierzyłam w ani jedno jego słowo. Mówił do dziewczyny
        > ,
        > że jest piękna tak bez przekonania i patrząc w inną stronę, że stojąc na jej
        > miejscu nie uwierzyłabym :(

        Zgadzam się z Tobą absolutnie. Pan Sałata jest sztuczny i nie mówi z
        przekonaniem. Żeby przekonać osobę z niską samooceną ze jest piękna trzeba umieć
        to jej powiedzieć. Nie mam problemu z samooceną, ale jakby mi mój narzeczony
        takim tonem jak p. Sałata powiedział że jestem piękna to byłby chyba rozwód
        przed ślubem ;) A staniki cudowne, Ewa jest perełką tego programu :)
        >
        • nathd Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 11:43
          Też mi się Sałata nie podoba:( Już wolę Goka
    • leokitty Czy napewno dobrze dobrane biustonosze effuniak?! 12.03.09, 10:25
      Czy te panie już w effunikach mają dobre obwody? Patrząc na placy mam wrażenie, że one są "podjechane"... Czy może effuniaki są jakos inaczej szyte i ten tył ma tak wyglądać i leżeć? I mamie jakos ta miseczka dziwnie się układa, jakby brzeg trochę powiewał..
      A tak to Ewo SUPER:):):):)
      • palacsinta Re: Czy napewno dobrze dobrane biustonosze effuni 12.03.09, 11:28
        Moja mama (do której ostanikowania cały czas się przymierzam i która broni się
        przed tym standardowymi argumentami), zaczęła wczoraj marudzić, że stanik na
        mamie z programu coś źle leży i prawdę mówiąc ja też miałam wrażenie, że coś
        jest nie tak (już po odpowiednim założeniu stanika). Ja bym bardziej podciągnęła
        ramiączka, no ale nie wiem, nie było mnie tam.

        Poza tym niezmiennie bardzo dobrze. Plus za szczęśliwą twarz ubranej w nowy
        stanik córki, miałam takie wrażenie, jakby zarówno mama, jak i pani z
        poprzedniego odcinka były zasmucone tym, że ktoś podważył ich kompetencje przy
        dobieraniu sobie stanika i do tego zwalił im na głowę WIELKIE literki. A
        przecież najważniejszy jest efekt wizualny.
        • quleczka Re: Czy napewno dobrze dobrane biustonosze effuni 12.03.09, 11:39
          no jak dla mnie szkoda, ze zblizenie byly tylko na ten pustawy stanik przed
          wygarnieciem....

          pozniej przynajmniej u mnie juz sie nie dalo z daleka ocenic czy dobrze lezy czy
          nie, a szczegolnie jak sie te ich ciala tak w kolko krecily ;)
      • turzyca Na pewno. Niestety... ;) 12.03.09, 11:55
        No wlasnie Effuniaki sa inaczej szyte, jak sie polozy zapiety stanik, to on ma
        na spodniej linii takie lukowate wyciecie, wiec nie ma szans, zeby na kobiecie
        lezal w linii poziomej. Ale w kazdym innym staniku takie wygiecie to bylby
        jednoznaczny dowod, ze stanik podjezdza.
    • cestina Re-we-la-cja 12.03.09, 11:11
      Dzięki Ewie, teraz mam ułatwione lobbowanie,na pewnym opornym forum :)
    • turzyca Ewa, ja Cie zamorduje!!! 12.03.09, 11:18
      Kto mowil, ze bedzie szyl staniki z rownym tylem? A co sie wbija w pamiec
      tysiacom kobiet? Ten wygiety do gory obwod! A one przeciez nie wiedza, ze to
      cecha Twoich i tylko Twoich stanikow, a we wszystkich innych stanikach to
      najwiekszy blad.


      A poza tym odcinek klasa. Wylozylas w zasadzie cala teorie stanikowa! Boskie to
      bylo! :) Przebacze Ci te wygiete obwody... ;)
      • drzazga1 A ja mam stanik z lukowata dolna linia obwodu 23.06.09, 21:14
        marka Vanity Fair, model Pure rozmiar 32HH. Opis ze zdjeciami
        wstawie na LB wkrotce.
    • semele2 Ewo, jesteś Złą Kobietą! 12.03.09, 11:20
      ... ponieważ siadam raz w tygodniu przed tym telepudłem, męczę się pół godziny z
      oglądaniem absolutnie niestrawnego dla mnie stylisty i robię to tylko dlatego,
      żeby sobie popatrzeć na Twój bra-fitting i Twoje staniki. Było rewelacyjnie :D.
      Może w następnej serii TVN pójdzie po rozum do głowy, weźmie Paryżankę zamiast
      tego stylisty i już w ogóle będzie sensowny program lobbystyczny :P.

      I tak się jeszcze zastanawiam. Czy formuła programu pozwala na to, żebyś np. w
      następnej serii dobierała po dwa staniki? Jeden taki elegancki i wystrzałowy
      (jak te dobierane teraz), drugi w barwach neutralnych i codzienny? Istnieje
      spora grupa kobiet w wieku różnym o gustach konserwatywnych, które się
      kusidełkami skusić nie dadzą, bo stwierdzą, że to "ładne, ale nie dla nich".
      Natomiast zwyczajny, biały stanik (który np. można bez problemu założyć pod
      jasną bluzkę) z trochę szerszymi ramiączkami dużo łatwiej skłoniłby je do zmiany
      rozmiaru :).
      • butters77 Re: Ewo, jesteś Złą Kobietą! 12.03.09, 11:38
        semele2 napisała:
        > ... ponieważ siadam raz w tygodniu przed tym telepudłem, męczę się pół godziny z
        > oglądaniem absolutnie niestrawnego dla mnie stylisty i robię to tylko dlatego,
        > żeby sobie popatrzeć na Twój bra-fitting i Twoje staniki.

        Semele, ja wtedy skaczę po kanałach jak statystyczny Polak przed telewizorem:) I
        tylko nasłuchuję, czy nie padnie jakieś zdanie typu: "Ubrania to jedno - ale
        trzeba zadbać też o bieliznę", które poprzedza występ Ewy. Wtedy zostawiam,
        ogladam te kilka minut z Ewą, po czym wyłączam:)
        • semele2 Re: Ewo, jesteś Złą Kobietą! 12.03.09, 11:46
          Ja oglądam z Mamą, więc oglądamy w całości :P. Poza tym makijażysta i fryzjer
          wypadają całkiem przyzwoicie, chociaż ten ostatni zrobił z pani Zuzy taką trochę
          Kleopatrę ;).
    • urkye Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 11:23
      Powiem krótko-SUPER! :D
      • temina Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 11:34
        Ewo było świetnie:)
        • nathd Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 11:39
          Ewciu, bomba!!! Dużo bardziej mi się podobało niż pierwsze wystąpienie, ale
          wiem, że to wina montażu. Teraz było dużo więcej o prawidłowym dopasowaniu
          stanika :) Wogóle cały program mógłby być o tobie:) Piekarnia była boooska :)
      • baryszka Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 11:35
        pozwoliłam sobie zamieścić podany przez wronki12 link na forum o dużym biuście,
        bo dziewczyny też liczyły na to, że a może coś gdzieś uda się znaleźć :)
        Oczywiście zaznaczyłam skąd jest link i od kogo :)
    • wronki12 podmiana linków 12.03.09, 11:48
      niestety będziemy podmieniać linki ze względu na miejsce na serwerze, ale możemy
      przesłać na pocztę poprzedni. ale po całej serii zrobimy film ze wszystkich
      odcinków - chciał na zlot, ale powiedziałam, że to jeszcze nie będzie wszystko.
      ale na koniec damy całość - jeden film.
      • quleczka szkoda :( 12.03.09, 12:11
        a moze sie znajdzie tutaj jakas dobra dusza by te mniejsze gdzies trzymac?

        one maja cos 2-3 mega o ile pamietam to 10 powinno dawac 20-30 w sumie :)

        moj serwer niestety chwilowo nie dziala, ale moze ma ktos troche miejsca?
        • kwiatek04 Re: szkoda :( 12.03.09, 13:23
          Quleczko: A czy nie moznaby wrzucic tych plikow na rapidshare? Ja mam w pracy
          duzy serwer, ale jak szef by zobaczyl, co ja nim trzymam, to by mnie chyba udusil ;)
          • wronki12 Re: szkoda :( 12.03.09, 13:33
            to nie tylko kwestia miejsca, ale i praw autorskich, których nie mamy. ktoś z
            tvnu mógł by się przyczepić. jak już pisałam - mamy wszystko w domu na dysku i
            jakby co udostępnimy na maila.
            • quleczka Re: szkoda :( 12.03.09, 13:43
              wronki, nie sadze by sie przyczepili, ze ich 2 minutowy fragment krazy po lobby
              i jest chwalony :)

              tak czy inaczej jeden fragment krazy, wiec co to za roznica ;)

              ja bym byla za sugestia kwiatek04 zeby wrzucic to na rapidshare :)

              zawsze to lepsze niz z wlasnego serwera, jesli chodzi o anonimowosc, ze tak
              powiem, nawet nie trzeba sie logowac

              jesli masz problem i chcesz tego wrzucac ze swojego IP czy cos to ja to moge
              zrobic :)

              po prostu szkoda by bylo zeby za tydzien na przyklad nie moc odeslac dziewczyn
              chociazby do tego odcinka, ktory jest super dla "swiezynek" ze wzgledow wiadomo
              jakich :)

              ale oczywiscie nagranie Twoje, wiec nie chce tego robic bez Twojej zgody :)
              • wronki12 Re: szkoda :( 12.03.09, 14:05
                gadałam z mężem i wczorajszy odcinek zostanie na serwerze, bo jest rewelacyjnym
                kompendium wiedzy dla nowo nawróconych. co do reszty, to zobaczymy.
                • quleczka Re: szkoda :( 12.03.09, 14:13
                  super, ze choc tyle :)

                  brak poprzedniego tak mnie nie boli ale szkoda, zeby nie moc dziewczyn do tego
                  odsylac bo jest naprawde swietny :)

                  oczywiscie nie musi byc taki full size - nawet niska jakosc sie liczy, wazne, ze
                  jest :)
              • lawendowata Re: szkoda :( 12.03.09, 16:10
                Oj dziewczyny, co z tego że fragment chwalony, polityka tvn jest chyba dość...
                twarda jeśli o takie rzeczy chodzi, nie ściągajcie na koleżankę jakichś
                nieprzyjemności. A kto nie ma tvn style/telewizora a bardzo pożąda całego
                odcinka, może zrobić research i się zaprosić do koleżanki na kawę i telewizor...
                ;) w sieci można znaleźć brytyjskie odcinki. Podejrzewam że mogą być ciekawsze
                niż rodzima produkcja. Nie wiem jak polski prowadzący, ale Gok jest rewelacyjny :D

                Ewo - odcinek wypadł naprawdę super! :)
                • quleczka Re: szkoda :( 12.03.09, 17:41
                  ja nie chce sciagac nieprzyjemnosci na nikogo, wrecz przeciwnie :)

                  juz wieksze nieprzyjemnosci mozna miec umieszczajac to na wlasnym serwerze pod
                  wlasnym adresem, gdzie bardzo latwo dojsc do tego czyje to, niz na takim
                  rapidshare, ktory jest dosc dobrze anonimowy i co najwyzej ktos kto ma prawa do
                  czegos moze poprosic wlasciciela rapishare o usuniecie materialu

                  > ;) w sieci można znaleźć brytyjskie odcinki. Podejrzewam że mogą być ciekawsze
                  > niż rodzima produkcja. Nie wiem jak polski prowadzący, ale Gok jest rewelacyjny
                  > :D

                  no sa ciekawsze jesli chodzi o ciuchy ale tam o stanikach jest malo ... no i
                  przeciez prawie wszystkie ogladaja bo chca effuniaka i staniki zobaczyc ;) a
                  tak przy okazji to brytyjskie sa tak samo nielegalne o ile wiem ;)

                  p.s. co do polityki tvn wystarczy popatrzec na youtube i klnacy durczok, ktorego
                  tak usuwali nadal tam jest ;) taniec z gwiazdami, you can dance, mam talent
                  takze :)

                  p.s.2 ktos mieszkajacy za granica jaczej nie pojdzie do kolezanki na kawe :)
                  • lawendowata Re: szkoda :( 12.03.09, 17:50
                    > przeciez prawie wszystkie ogladaja bo chca effuniaka i staniki zobaczyc ;)

                    No więc fragmenty z Effuniak przecież są...

                    > tak przy okazji to brytyjskie sa tak samo nielegalne o ile wiem ;)

                    chodziło mi akurat o zamieszczanie w sieci, nie o ściąganie czy oglądanie.
                    • quleczka Re: szkoda :( 12.03.09, 18:52
                      > No więc fragmenty z Effuniak przecież są...

                      no ok, tyle , ze z punktu widzenia praw autorskich nie ma teoretycznie znaczenia
                      czy ktos udostepnia calosc czy tylko fragment

                      po prostu, nie zauwazylam, ze odnosilas sie do wypowiedzi dotyczacej calego
                      programu :)
    • kalia2010 Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 12:38
      Odcinek rewelacja! Jako początkująca jest zachwycona. Pani Ewo GRATULUJĘ! Już
      nie mogę się doczekać kolejnego odcinka!
      • id.kulka Re: 11.03 Effuniak w "Jak dobrze wyglądać nago" o 12.03.09, 13:02
        To i ja się dołączam do podziękowań za wstawienie linku :-)
        Oryginalna nie będę - występ super :-) Według mnie dużo lepszy, niż
        pierwszy i znacznie bardziej sympatyczny.
    • 2tea SUPER 12.03.09, 13:08
      Ten odcinek był rewelacyjny. Bardziej mi się podobał niż pierwszy,
      a poza tym widać było ogromną różnicę przed i po ostanikowaniu.
      Gratuluję i mam nadzieję, że następne są równie udane. Pozdrawiam.
    • nie-realna jestem pod wrażeniem :) 12.03.09, 13:31
      Ogrom plusów:

      - świeże(?) pieczywo ('Tu bułka, tu bułka...'),
      - poszukiwania zaginionego skarbu ('Gdzie są jeszcze piersi? Na plecach!'),
      - dr. Ewa zaradzi - czyli fobie pod dywan ('To jest HaHa i wcale się nie śmieję'),
      - 30sekund do dobrego samopoczucia (Nie 'ten stanik jest za duży', ten stanik
      jest śliczny i dobrze założony pięknie leży).

      Jednym słowem - BOSKO!
      Ewo, jesteś wielka!
      Cieszył mi się pyszczek przez cały czas :)
      Szkoda, że mama nie powielała radości córki. Jakieś takie niezadowolone te panie
      w tym programie... Mam nadzieję, że w następnych programach będzie lepiej.

      Oraz - uśmiech Ewy był :)

      I ponieważ byłam u znajomych - widziałam fragment z panem Sałatą - ten facet
      jest beznadziejny. Bardziej nieszczerego faceta nie mogli wybrać. I
      rzeczywiście, to wszystka jakieś takie po łepkach...
      Będę oglądać jedynie Ewunię :)


      Maleńki minusik (ale dosłownie maleńki) - majtki mnie się nie podobały -
      właściwie nie wiem czemu. Ale chyba dlatego, że sama wolę inne ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka