08.11.06, 23:59
Czy ktoś wie jak korzystać z BUWu? Byłam na szkoleniu bibliotecznym, ale
pamiętam tyle co nic. Czy żeby wypożyczyć książkę to należy się odzielnie
zapisać? Jak się właściwie zamawia książki? Jak wypożyczyć książkę z Wolnego
Dostępu? Nie rozumiem też funkcjonowania Czytelni Ogólnej. Czy można zamawiać
tam na rewers? Proszę pomóżcie!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka