lokator6
25.01.04, 19:17
Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej "Siarkowiec" pod przewodnictwem
Żmudy / SLD/ znów sprawiła niespodziankę swoim mieszkańcom. Po wywaleniu
prezesów /nie ta opcja polityczna/, "tajnej" zmianie statutu spółdzielni,
zwiększeniu zatrudnienia, głównie swoich kolesiów i znajomych,
nieoczekiwanej, bo dopiero w drugiej połowie roku /po zebraniach z
mieszkańcami/ podwyżce czynszu, aż o 20 gr/m kw./to na "dzieńdobry" nowego
prezesa/, tym razem rozesłała informacje o zmianie regulaminu rozliczania
energii cieplnej. Informuje się mieszkańców, że koszty stałe w rozliczeniach
nie będą wynosiły 30% jak dotychczas, a 50%. Tym samym usatysfakcjonowano
ludzi niepłacących i nie oszczędzających ciepła. Brawo! - tak trzymać.
Ludzie! - wyodrębniajcie swoje mieszkania w odrębną własność, uwłaszczajcie
się, wtedy nikt Wami nie będzie manipulował.