Gość: kuba IP: 212.160.172.* 23.02.10, 09:25 znam z widzenia tego goscia jego żonę bardziej bardzo ładna czarnulka zawsze elegancka tylko szkoda że się tak marnuje w tej tepsie, a te drogi to szkoda gad Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj