IP: 212.160.172.* 23.02.10, 09:25
znam z widzenia tego goscia jego żonę bardziej bardzo ładna
czarnulka zawsze elegancka tylko szkoda że się tak marnuje w tej
tepsie, a te drogi to szkoda gad
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka