Dodaj do ulubionych

Podkarpacka-u Kraina

20.03.09, 11:00
Z sondaży wynika, że 52 proc. Polaków nadal
uważa Kresy z Wilnem i Lwowem za ziemie polskie.


i uwaza słusznie-bo granica była na rzece Zbrucz
Obserwuj wątek
  • piotrzr Re: Podkarpacka-u Kraina 26.01.10, 09:51
   Tylko to forum się liczy :

   forum.gazeta.pl/forum/f,45535,Podkarpacka_u_Kraina.html
   • piotrzr Re: Podkarpacka uKraina 30.10.10, 19:38
    bez plucia na Ukrainę i Ukraińców, z krytycznym stosunkiem do polskiej rzeczywistości.
    Tylko Podkarpacka uKraina bo.....
    • dezyderiusz500 Re: Podkarpacka uKraina 06.11.10, 17:23
     Również bez plucia na UPA i twierdzenie że banderowska partyzantka to szlachetna armia wyzwoleńcza. Choć nie powiesz tego wprost. Anonim ma rację, zbiorowa świadomość Polaków jest przy kresach wschodnich, a obywatele Polscy pochodzenia Ukraińskiego tworzący ludobójcze terrorystyczne podziemie jest i będzie uważane w tym kraju za bandyckie. Płaczecie, wspominacie sobie akcję Wisła na tych waszych zjazdach - jako zbrodnie a prawda jest taka: jeśli by Państwo Polskie nie zajęło części Ukrainy Wołynia i Podola w 1921 r po traktacie Ryskim to umarło by nie 6 mionów Ukraińców... sowieci doprowadzili by do jeszcze większych ofiar anektując te ziemie. Tak więc spadaj na swoje forum i nie prowadź tu agitacji banderowskich. Nasze Podkarpacie nie będzie Ukrainą- tak jak masz to wpisane w nazwę swojego forum,a jeśli chcesz takowej Ukrainy to droga wolna wschód jest rozległy. Nim przekroczysz granicę dostaniesz w czerep i będziesz musiał zapłacić łapówkę - tak wyglądają Ukraińskie porządki. big_grinDDD
     • venus99 Re: Podkarpacka uKraina 19.11.10, 19:39
      obawiam się,ze nie będzie to zrozumiane.
      nacjonalisci ukraińscy nie są w stanie zrozumieć,że Ukraina to nie to samo co siepacze Bandery.im się wydaje,ze mówienie prawdy o ludobójstwie dokonanym przez banderowców jest atakiem na Ukrainę.negują dokonane zbrodnie i nie poczuwają się do winy.mieszkając w Polsce korzystają ze wszystkich przywilejów mniejszości narodowej i bardzo się dziwią jak sie podnosi prześladowanie Polaków na Ukrainie.w swojej bezczelności posuwają się do tego,że usiłują urządzać marsze ku czci UPA na polskiej ziemi i podejmują próby stawiania pomników tym bandytom.
      korzystają z zadziwiajacej łagodnosci polskich władz ale na całe szczęście społeczeństwo bacznie obserwuje ich poczynania i reaguje.
      natomiast Ukrainy mi żal-biedny,brudny,zacofany kraj-niestety bez perspektyw.
      • piotrzr Re: Podkarpacka uKraina 23.11.10, 09:33
       oj oj tam - tere fere kuku

       forum.gazeta.pl/forum/f,45535,Podkarpacka_u_Kraina.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka