Dodaj do ulubionych

Ja chcę do TPP

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.10, 08:19
Czy można się jeszcze zapisać się do TPP?
Czy już teraz zwalniają się tam miejsca?
Obserwuj wątek
    • Gość: kol Re: Ja chcę do TPP IP: 83.1.112.* 07.12.10, 12:33
      można , można ...
      • Gość: tar Re: Ja chcę do TPP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.10, 12:53
        Tez się chętnie zapisze do takiego doborowego towarzystwa.
        • Gość: TPP Re: Ja chcę do TPP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.10, 13:55
          Kpisz, to ci powiem ze TPP w przyszłych wyborach bedzie najpowazniejszą siłą polityczną, prawicową, zaznaczam prawicowa, co oznacza ze nie ma miejsca dla lawirantow. Teraz bedzie czas na odrzucenie plew.
          • Gość: lonia Re: Ja chcę do TPP IP: 46.112.86.* 07.12.10, 14:05
            zastanów się dobrze, najpierw zapytaj byłego przewodniczącego czy warto
          • Gość: proboszcz Re: Ja chcę do TPP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.10, 15:30
            Odrzućcie tych od Gazety Polskiej - wyjdzie wam na dobre.
            • Gość: obserwatorka Re: Ja chcę do TPP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.10, 11:15
              Co taka posucha na tym forum, wszyscy pieniacze dorwali sie do wladzy i zrobil sie spokoj. No to teraz poczekajmy na ocene. W pieniactwie byli perfekcyjni.
            • Gość: emeryt Re: Ja chcę do TPP IP: 178.159.168.* 09.12.10, 18:54
              P."proboszczu" jak się wychowujesz na "NIE" lu "Gazecie wyborczej" to Ci "GAZETA POLSKA" przeszkadza jak wszystko co POLSKĘ STANOWI ! Pozdrawiam!
              • Gość: staś pytalski Re: Ja chcę do TPP IP: 80.48.35.* 10.12.10, 22:06
                co to jest "lu" ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka