Gość: yogi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.10, 08:19 Czy można się jeszcze zapisać się do TPP? Czy już teraz zwalniają się tam miejsca? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tar Re: Ja chcę do TPP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.10, 12:53 Tez się chętnie zapisze do takiego doborowego towarzystwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TPP Re: Ja chcę do TPP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.10, 13:55 Kpisz, to ci powiem ze TPP w przyszłych wyborach bedzie najpowazniejszą siłą polityczną, prawicową, zaznaczam prawicowa, co oznacza ze nie ma miejsca dla lawirantow. Teraz bedzie czas na odrzucenie plew. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lonia Re: Ja chcę do TPP IP: 46.112.86.* 07.12.10, 14:05 zastanów się dobrze, najpierw zapytaj byłego przewodniczącego czy warto Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: proboszcz Re: Ja chcę do TPP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.10, 15:30 Odrzućcie tych od Gazety Polskiej - wyjdzie wam na dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwatorka Re: Ja chcę do TPP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.10, 11:15 Co taka posucha na tym forum, wszyscy pieniacze dorwali sie do wladzy i zrobil sie spokoj. No to teraz poczekajmy na ocene. W pieniactwie byli perfekcyjni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emeryt Re: Ja chcę do TPP IP: 178.159.168.* 09.12.10, 18:54 P."proboszczu" jak się wychowujesz na "NIE" lu "Gazecie wyborczej" to Ci "GAZETA POLSKA" przeszkadza jak wszystko co POLSKĘ STANOWI ! Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: staś pytalski Re: Ja chcę do TPP IP: 80.48.35.* 10.12.10, 22:06 co to jest "lu" ? Odpowiedz Link Zgłoś