karrambello
15.12.10, 21:50
Jestem ciekaw co elektorat PISu ma do powiedzenia na temat zgromadzenia pod wezwaniem Kluzik-Rostkowskiej i Jakubiak? Napiszcie jak ich oceniacie, tylko proszę napisać stylem nie-wy-brudzińskim stylem, "bo chamstwa nie zniesę".
Proszę elektorat PO o wstrzymanie się od wypowiedzi, jako że guzik mnie teraz obchodzi Wasza opinia na ten temat ;-)