Gość: xx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.10, 13:58 czy ktos wie jaki jest tam laser?i czy ktos miał juz tam wykonywana depilacje?jakie efekty? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj