Dodaj do ulubionych

JAKIE MACIE DZIECI ?

15.02.05, 19:54
Przeglądałam zdjęcia maluchów na forum. Az dziw bierze ze wszystkie te świeże
maleństwa urodziły się w tak krótkim czasie w Dębicy. Ja sama mam 2,5
letniego synka Andrzeja Jr (po wielu skrótach zwracamy się do niego
Drusia:) ) a 22.09.2004 roku urodziła nam się córeczka Natusia. Sporo
znajomych chodziło z nami w ciąży i tej pierwszej i tej drugiej. Odnosze
wrażenie, że ktoś rozwiązał worek z dziećmi :) Chwalmy się naszymi maluchami;
ile mają lat, jak mają na imię. Idę o zakład że pewnie wszyscy się znamy,
jeśli nie osobiście to z pewnością z widzenia. Może nasze ciąże prowadził ten
sam lekarz - ciążę z córką prowadziłam u dr Lewtaka. A co z wami?
Obserwuj wątek
    • maw51 Re: JAKIE MACIE DZIECI ? 15.02.05, 20:06
      Ja mam na razie jednego synka Aleksandra, urodziła się 26 czerwca 2004 roku. Ma
      teraz 7,5 miesiąca. Był (i jest nadal) dużym chłopcem waga 435 wzrost 62 cm. W
      dzień mojego porodu rodziło 21 kobiet, podobno to rekord od wielu lat. Z tego
      powodu brakowało w szpitalu czystej pościeli, pieluszek, niektóre kobiety były
      zmuszone leżeć na korytarzu. Zresztą jedna z dziewczyn odwiedzających to forum
      ma również synka urodzonego tego samego dnia, co mój. Pozdrawiam wszystkie
      dzieciaczki te starsze i te młodsze.

To również dzieci urodzone w Dębicy w roku 2004

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=17664835&a=17664835
    • magdarka Re: JAKIE MACIE DZIECI ? 15.02.05, 21:17
      Ja tez mam dwójkę dzieciaczków Gabrysia urodziła się 30 czerwca 1998r. a Jakub
      czyli Buba urodził się 15 lipca 2000r. obie ciąże prowadziła dr. Siwińska ale
      rodziłam w Dębicy i chwale sobie poród syna i dużą odpowiedzialność dr. Lewtaka
      gdyż był to trudny poród, synek miał wykrzywiona główkę i tylko sprawność i
      spryt lekarza uchroniły przed najgorszym.
      pozdrawiam
        • maw51 Re: JAKIE MACIE DZIECI ? 16.02.05, 12:23
          Wyjedz tutaj załóż nowy wątek i postępuj według instrukcji. Jak już założysz
          stronę ze zdjęciami to napisz a powiem ci jak włączyć je do sygnaturki.
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=621
            • gosiaklis Re: JAK wkleić zdjęcie!!! 17.02.05, 13:15
              Nie czytacie , a są dużo prostsze sposoby. Na zobaczcie czesto moderator się
              opieprza i trzeba czekać. Polecam inny sposób pierwszy to: korzystanie ze
              strony internetowej imageshack. imageshack.us/
              Instrukcja postępowania po wejściu na stronkę:
              Klikamy w okienko Przeglądaj i wybieramy zdjęcie które chcemy wkleić. potem
              naciskamy host it i czekamy. Pojawi sie nam bardzo dużo ramek z linkami do
              naszego zdjęcia. Wybieramy tę która jest prawie na końcu , przedostatnia - ten
              link, przy którym pisze : Direct link to image , kopiujemy go i wklejamy na
              forum lub na gg. Zaleta jest to, że możemy ten link zapisać sobie np w moich
              dokumentach czy utworzyc folder z moimi linkami, by potem szybko wymieniac się
              zdjęciami.
              Nie pamiętam już czy logowałam się na tej stronie ale w razie kłopotów prosze o
              kontakt osoby zainteresowane, chętnie pomogę (gosiaklis@vp.pl), gdyż stronka
              jest w angielskim . Zobaczcie, co wychodzi w imageshack, wklejam, taki gotowy
              mój link:
              img164.exs.cx/img164/3114/img04279lv.jpg
              Inny sposób juz opisywałam więc kopiuję i wklejam:

Dla Magdarki i innych, których to zainteresuje. Kopiuję sposób z innego forum:
              Na początek wklejam jak się robi slynny napis zamiast adresu:
              To jest sposób gagat100:
              Kiedys tez nie mialam pojecia jak to sie robi ale wkoncu sie udalo i
              postanowilam napisac dla innych.
              Jeli jeszcze nie masz sygnaturki i chcesz aby ona pojawiala sie za kadym
              razem jak napiszesz post np.twoj podpis to wejdz w MOJE FORUM (u gory obok
              forum prywatnych,regionalnych) i na dole jest napis SYGNATURKA i wlasnie tam
              napisz na co masz ochote np. twoj podpis, jesli chcesz wstawic zdjecie albo
              suwaczek (jak ja) to najpierw wchodzisz na stronke np. tego suwaczka lub
              zdjecia zapisujesz link wciskajac lewy klawisz myszki i naciskajac KOPIUJ
              nastepie wchodzisz na TWOJE FORUM i na dol kierujesz sie w strone SYGNATURKA
              i piszesz dokladnie jak ja ze wszystkimi znaczkami
              <a href="tu wklejasz ten zapisany link">tu wpiszujesz napis</a>
              i potwierdzasz na dole wciskujac Ok nie sugeruj sie ze wyszly dziwne znaczki
              TAK MA BYC sprobuj teraz tu cos napisac zobaczysz ze sygnaturka wyszla jak
              BAJECZKA :-))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka