Gość: rysiek IP: 62.244.130.* 08.03.11, 19:47 Wszystkim Kobietom z KS Machów składam serdeczne życzenia z okazji ich swięta.Bardzo Wam Panie dziękuję za dobroć i pomoc w sprawach osobistych. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj