Gość: Fafik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.11, 14:40 hohohoh tu swiety mikołaj sprzedam simsona hohohoh :) tablica.pl/oferta/sprzedam-simsona-sr60-IDmbSd.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Fafxon Re: Simson IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.11, 22:40 pod choinkę też może być ;) Odpowiedz Link Zgłoś