wislocki12
24.10.16, 21:02
"Nieznacznie spadły notowania Andrzeja Dudy i Beaty Szydło, a co drugi ankietowany źle. 48 procent ankietowanych dobrze ocenia pracę prezydenta Andrzeja Dudy, co oznacza spadek o 3 punkty procentowe w porównaniu z poprzednim badaniem. Z kolei o 2 punkty procentowe wzrosła negatywna ocena jego pracy - z 39 na 41 procent. 11 procent pytanych nie potrafiło podjąć decyzji odnośnie tej oceny.
Nie poprawiła się także sytuacja premier Beaty Szydło. 44 procent pytanych oceniło pracę premier na plus. To o jeden punkt procentowy mniej, niż we wrześniu. Z kolei o 1 punkt procentowy wzrosła liczba osób niezadowolonych z poczynań premier. Podobnie, jak w wypadku Andrzeja Dudy, poziom niezdecydowanych osiągnął 11 procent." ;-(
Jeszcze nie minął rok... :-(
www.fakt.pl/wydarzenia/polska/nowy-sondaz-tak-oceniaja-dude-i-szydlo/61tn6yn