Dodaj do ulubionych

Lex Ziobro

30.06.18, 21:04
"Mam nadzieję, że 3 lipca po wejściu w życie ustawy o Sądzie Najwyższym wszyscy zachowają się zgodnie z prawem - powiedział minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro. - Jestem przekonany, że ta ustawa, pomimo oporów, wejdzie w życie, a polskie państwo nie będzie ulegało szantażowi tych, którzy chcą łamać prawo, stawiają się ponad prawem i chcą do tego wykorzystywać zagraniczne instytucje oraz napuszczać na Polskę rozmaite organizacje i psuć jej reputację - dodał."
Szkoda tylko, że owe prawo ustanowił Zbigniew Ziobro ze swoimi kumplami z PiS... :-(

niezalezna.pl/229423-zbigniew-ziobro-twardo-nie-ulegniemy-szantazowi-tych-ktorzy-chca-stawiac-sie-ponad-prawem
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka