Dodaj do ulubionych

Komisja Europejska zdecydowała się...

21.09.18, 20:35
"Komisja Europejska zdecydowała się skierować skargę przeciwko ustawie o Sądzie Najwyższym do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej – twierdzi agencja Reuters, powołując się na źródła w KE. Według pracujących dla Komisji urzędników decyzja zapadła już w środę. Nie została podana wówczas do publicznej wiadomości ze względu na trwający nieformalny unijny szczyt w Salzburgu."
Wreszcie! ;-)

www.newsweek.pl/swiat/polityka/komisja-europejska-kieruje-sprawe-polski-do-trybunalu,artykuly,433080,1.html?src=HP_Section_1
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka