x49x 17.11.20, 18:57 wiadomosci.wp.pl/koronawirus-problem-z-rzadowymi-respiratorami-nie-udalo-sie-ich-uruchomic-6576590724422336a Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wislocki12 Re: Respiratory z ARM 17.11.20, 19:37 Podejrzewam, że to respitatory ze stajni ministra Szumowskiego... :-( Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Respiratory z ARM 17.11.20, 19:39 Pewnie tak...za fraki dziada i niech uruchamia 😠 Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Respiratory z ARM 17.11.20, 19:46 Wystarczy uruchomić myślenie, sztuka w transakcji to sztuka, ale czy ma działać? To już pozostaje w sferze marzeń kupującego :-( Odpowiedz Link Zgłoś
e-zybi Re: Respiratory z ARM 01.12.20, 17:37 No i już się wszystko wyjaśniło...Szumowski zlecił wykonanie tego zadania Sasinowi... memy.pl/show/big/uploads/Post/344774/16068405872147.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
zolza670 Re: Respiratory z ARM 01.12.20, 19:06 Oj tam, oj tam...może da się przerobić? 😉 Odpowiedz Link Zgłoś