Dodaj do ulubionych

Respiratory z ARM

17.11.20, 18:57
wiadomosci.wp.pl/koronawirus-problem-z-rzadowymi-respiratorami-nie-udalo-sie-ich-uruchomic-6576590724422336a
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Respiratory z ARM 17.11.20, 19:37
      Podejrzewam, że to respitatory ze stajni ministra Szumowskiego... :-(
      • zolza670 Re: Respiratory z ARM 17.11.20, 19:39
        Pewnie tak...za fraki dziada i niech uruchamia 😠
        • e-zybi Re: Respiratory z ARM 17.11.20, 19:46
          Wystarczy uruchomić myślenie, sztuka w transakcji to sztuka, ale czy ma działać? To już pozostaje w sferze marzeń kupującego :-(
      • e-zybi Re: Respiratory z ARM 01.12.20, 17:37
        No i już się wszystko wyjaśniło...Szumowski zlecił wykonanie tego zadania Sasinowi... memy.pl/show/big/uploads/Post/344774/16068405872147.jpg
        • zolza670 Re: Respiratory z ARM 01.12.20, 19:06
          Oj tam, oj tam...może da się przerobić? 😉

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka