Dodaj do ulubionych

Kompromitacja?

09.06.21, 00:14
"Na facebookowym koncie żony szefa Kancelarii Premiera Michała Dworczyka pojawiła się informacja o włamaniu na jego prywatną skrzynkę pocztową. Znalazł się tam też link, pod którym można było obejrzeć skradzione dokumenty. Prawdziwość informacji o włamaniu na pocztę ministra Onet nieoficjalnie potwierdził w służbach specjalnych zajmujących się kontrwywiadem. Nie wiadomo jednak, czy autorką wpisu jest żona ministra, czy na jej konto na Facebooku także się włamano."

www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/wlamanie-do-skrzynki-szefa-kancelarii-premiera-tajne-informacje-na-rosyjskim/zbf99kb,79cfc278
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Re: Kompromitacja? 09.06.21, 00:33
   "Jakie liczby okazały się szczęśliwe w najnowszym losowaniu Lotto? Podajemy wyniki losowania Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Kaskada, Mini Lotto i Super Szansa z wtorku 8 czerwca."
   ;-)

   www.tvp.info/54243430/lotto-wyniki-08062021-losowania-lotto-lotto-plus-multi-multi-ekstra-pensja-ekstra-premia-kaskada-mini-lotto-super-szansa
   • wislocki12 Re: Kompromitacja? 09.06.21, 00:47
    "W środę po północy minister opublikował oświadczenie na swoim koncie na Twitterze, w którym potwierdził, że wcześniejszy wpis został sfabrykowany. „W związku z doniesieniami dotyczącymi włamania na moją skrzynkę email i skrzynkę mojej żony, a także na nasze konta w mediach społecznościowych, poinformowane zostały stosowne służby państwowe” – napisał szef KPRM."

    www.tvp.info/54242813/szef-kprm-minister-michal-dworczyk-ofiara-cyberataku-wyciek-danych-z-konta-szefa-kprm-michal-dworczyk-oswiadcza-hakerzy-wlamali-sie-na-konto-zony-na-facebooku
   • wislocki12 Re: Kompromitacja? 09.06.21, 20:17
    "Historia z rzekomym wyciekiem tajnych danych z poczty ministra Dworczyka wpisuje się w najbardziej banalny szablon rosyjskiej prowokacji. Tylko zupełnie nierozgarnięci dziennikarze mogliby uwierzyć, że żona ministra podaje na swoim koncie w mediach społecznościowych informację, że przez zhakowanie prywatnej skrzynki pocztowej jej męża tajne państwowe dokumenty wyciekły do rosyjskiej sieci - i jeszcze podaje gdzie tych „dokumentów” szukać."

    wpolityce.pl/polityka/554167-onet-nadaje-zgodnie-z-prawem-i-rosyjska-prowokacja
    • wislocki12 Re: Kompromitacja? 09.06.21, 20:20
     "W związku z doniesieniami dot. włamania na moją skrzynkę mailową i skrzynkę mojej żony oraz na nasze konta w mediach społecznościowych, poinformowane zostały stosowne służby państwowe; w skrzynce mailowej będącej przedmiotem ataku hakerskiego nie znajdowały się informacje o charakterze niejawnym, czy zastrzeżonym - poinformował szef KPRM Michał Dworczyk."

     wpolityce.pl/polityka/554118-wlamanie-na-skrzynke-mailowa-dworczyka-jest-oswiadczenie
  • wislocki12 Re: Kompromitacja? 10.06.21, 21:56
   "Rosyjski komunikator Telegram ujawnił korespondencję Michała Dworczyka. Jednym z autorów maila do szefa KPRM jest jego doradca płk Krzysztof Gaj, skompromitowany antysemickimi i antyukraińskimi wypowiedziami. W korespondencji – jeśli jest ona prawdziwa – krytykuje on rozwiązania amerykańskie dotyczące wojskowego systemu na rzecz polskich, które jeszcze nie istnieją. Według naszych informatorów to element "wojenki" między resortem obrony i Kancelarią Premiera."

   wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/atak-hakerski-na-michala-dworczyka-co-kryje-e-mail-plk-gaja/xkly789
  • wislocki12 Re: Kompromitacja? 12.06.21, 00:29
   "W mailu, jaki miał przesłał Dworczyk do szefa polskiego rządu miały paść obraźliwe słowa w kierunku posłanki KO - Joanny Kluzik-Rostkowskiej.
   Plany zbrojeniowe polskiej armii, prywatna korespondencja oraz skany dowodu osobistego i prawa jazdy. Te dokumenty miały wyciec z prywatnej skrzynki mailowej Michała Dworczyka. W piątek, hakerzy upublicznili kolejne dane. Tym razem ma być to treść prywatnej korespondencji między szefem KPRM a Mateuszem Morawieckim."

   www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/dworczyk-i-morawiecki-smiali-sie-z-kluzik-rostkowskiej-poszlo-o-tekst/mct7eek?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka