Dodaj do ulubionych

PZPR=PIS- kariera z nazaretu

IP: 185.18.135.* 23.04.14, 22:32
wygranie konkursu przez Lucy na dyryktora przychodni kolejowej jest nie tyle skandalem co casusem Władyka-kustosza z muzeum- też z PIS. p.Lucy niedawno uzupełniła wykształcenie na "tajnych kompletach" w lokalnej sorbonie i jest znamiennym przykładem partyjniactwa w obsadzie stanowisk. Konkursy jak widać są fasadą. Obowiązuje model BMW. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich i biura posłów są kuźnią kadr i wspaniałą ścieżką kariery w instytucjach publicznych, nawet jak się nie ma do tego kompetencji. poparcie polityków i panów w czarnych sukienkach-genderystów jest wystarczając
Obserwuj wątek
  • Gość: leon lucy z nazaretu IP: *.play-internet.pl 24.04.14, 20:53
   Typowa korupcja polityczna i partyjniactwo oraz ukłon wobec czarnych-genderystów. lucy została rzucona na odcinek służby zdrowia, a później jak nie wyjdzie zostanie rzucona przez Partię na odcinek kultury. I to jest cały ten polityczny syf.
   • Gość: Obserwatorka Re: lucy z nazaretu IP: *.107.115.253.mediahost.pl 25.04.14, 06:40
    Po wyborach zrobimy z tym porządek. Jedno jest pewne - na tym stanowisku powinna być osoba z doświadczeniem w strukturach samorządowych i wykształceniem prawniczym albo ekonomicznym. To gwarantuje sprawne zarządzanie.
    • Gość: gość Re: lucy z nazaretu IP: *.ip.netia.com.pl 25.04.14, 09:09
     ja widzę jedną kandydatkę, świetna prawniczka, na ekonomii też się zna, ostatnio jej talenta odrobinę się marnują, i na pewno chętnie przyjmie każdą kierownicza propozycję. Tylko żeby tak jeszcze PO wybory wygrało, wtedy ciepła posadka jak w banku....
     • Gość: bolo Re: lucy z nazaretu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.14, 09:20
      ja też znam jednego fachowca, świetny, mądry, utalentowany, tylko nie wiem czemu śmieją się z niego nazywając "Breivik". Jak mu osioł z Żurawicy nie załatwi pracy, to czeka go zielona trawka w Chó...jsku u szwagra.
     • Gość: O Re: lucy z nazaretu IP: *.adsl.inetia.pl 25.04.14, 15:43
      ooooo ja wiem o kogo chodzi... toż to gwiazda nasza zaranna, szkoda żeby się zmarnowała...
      • Gość: kandydat Re: lucy z nazaretu IP: *.toya.net.pl 26.04.14, 09:40
       Kandydatka Lucyna zapewne uzyskała najwyższą ocenę od szacownej komisji konkursowej :)))
       być może nikt z kontrkandydatów nie mógł wykazać się takimi merytorycznymi kwalifikacjami jak np. prowadzenie biura ważnemu posłowi PIS.
       • Gość: Obserwatorka Re: lucy z nazaretu IP: 176.107.115.* 26.04.14, 11:14
        Ja też zbierałam podpisy i się udzielałam w biurze. I dlaczego mnie nie dopuścili?? Z doświadczeniem prawniczym tych Panów Doktorów to bym dawno uziemiła. Jak i pozostały personel.
        • Gość: marek Re: lucy z nazaretu IP: *.play-internet.pl 26.04.14, 23:05
         święta to ona jest do "bólu", niech cofnie się 27 lat do tyłu i dalej, ta metamorfoza tej pani będzie dla ludzi wręcz niezrozumiała. Bierny Mierny Wierny czyli BMW. Kumoterstwo partyjne nie zna granic. czy to pis,po,sld i inne patologie zawsze jest to samo. Sądzę że ta pani jest już w Rzymie i bije pokłony koniunkturze i lukrowanej pobożności,Jan Paweł musi być tam na górze szczególnie wku.....y na tą obłudę i takie postępowanie.
         • Gość: leon Re: lucy z nazaretu IP: *.play-internet.pl 03.05.14, 07:42
          PATOLOGIA, której zasługą jest demonstracyjne okazywanie wiary do k.k. ..bo chyba nie do boga.
          • Gość: armagedon Re: lucy z nazaretu IP: 185.18.135.* 06.05.14, 21:16
           Partyjniactwo, cynizm i ku...ka propaganda zmusza ludzi do obojętności. Czarski primo woto Cap, Podhalicz partyjne uosobienie partyjniactwa, Władyk B. przyszły dyryktor i pewnie Olbromski primo voto Picur to kadry PiSu. Zawód DYREKTOR tak wyśmiewny za PRL jest faktem w rzeczywistości. Bierny Mierny Wierny czyli BMW to model dla wzystkich.
           • 2seth Re: lucy z nazaretu 06.05.14, 22:24
            Co się zmieniło od zawsze?
           • Gość: świety Re: lucy z nazaretu IP: *.toya.net.pl 07.05.14, 15:21
            I ci ludzie - mają "czyste sumienia" latają do kościoła i uważają się za wzorowych katolików - pytanie czy także chrześcian ? Czy któreś pomyślało choć chwilę o własnej uczciwości lub pysze, czy ich postępowanie stanowi wzór dla innych ?
            • Gość: Hipolit Re: lucy z nazaretu IP: *.przemysl.hypnet.pl 07.05.14, 19:16
             A co za rożnica,przez całe lata zmieniało się tam kilka razy dwóch panow reprezentujących SLD i PiS. Nie ma co przeżywać, do wyborow niedaleko , może PiS straci władzę ,przyjdzie następny fachowiec. Olać to .
           • Gość: świety Re: lucy z nazaretu IP: *.toya.net.pl 07.05.14, 23:52
            I ci ludzie - mają "czyste sumienia" latają do kościoła i uważają się za wzorowych katolików - pytanie czy także chrześcian ? Czy któreś pomyślało choć chwilę o własnej uczciwości lub pysze, czy ich postępowanie stanowi wzór dla innych ?
            • nadsanski14 Re: lucy z nazaretu 08.05.14, 13:23
             Wielkie wymienianie kadr po kluczy partyjnym.
             Lucyna z PiSu:
             www.zycie.pl/informacje/Przemysl/2236,Lucyna-Podhalicz-nowym-szefem-przychodni-kolejowej.html
             Czarski z PiSu:
             www.zycie.pl/informacje/Przemysl/2341,Dyrektor-Janusz-Czarski-reaktywacja.html
             Ciekawe, kto zastąpi dyrektorów szpitala w Żurawicy i muzeum narodowego? Pewnie też ktoś z PiSu.
             www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140505/PRZEMYSL/140509984
             • Gość: leon Re: lucy z nazaretu IP: *.play-internet.pl 08.05.14, 18:38
              kompromitacja, żenada to tylko delikatne określenia dot. "konkursu" na dyrektora przychodni kolejowej i "zwyciężczyni". partyjniactwo,cynizm i arogancja PiSu i innych nie zna granic. Ludzi mają daleko w poważaniu. Naród jest potrzebny tylko do głosowania. Dlatego trzeba ich olać w najbliższych i kolejnych wyborach.
              • Gość: Mike zagłosuje IP: *.toya.net.pl 08.05.14, 20:28
               Jedyny który ma odwagę powiedzieć takim politycznym cwaniakom w oczy że to są " złodzieje i darmozjady" jest Korwin Mikke i ma mój głos, bo reszta cwaniaków od lewa do prawa to tylko marzy żeby się dorwać do konfitur.
               • Gość: armagedon Re: zagłosuje IP: 185.18.135.* 10.05.14, 00:14
                podhalicz -nepotyczna i święta i ma krótką pamięć.
                • Gość: sobol Re: lucy z pis-u IP: 185.18.135.* 10.05.14, 23:02
                 z władkiem to może sobie rękę podać. oboje partyjni namaszczeni. straszna korupcja polityczna i patologia. Czyli wystarczy być "świętą"i należeć do SRK czyli rodzin patologiczno,interesowno, katolickich. A jak tam PZPR, czyli partia przewodnia i rodzinna. Ideały widać zmieniają się z czasem. z jednej skrajności w drugą.
                 • Gość: sobol Re: lucy z pis-u IP: *.play-internet.pl 20.05.14, 22:17
                  jesteś żenująca Lucy. nie mając doświadczenia a przede wszystkim wykształcenia zostajesz namaszczona na dyryktora przychodni kulejowej. konkurs wiesz dokładnie był fasadą . To co kiedyś mówiłaś można w dupę wsadzić . mówiłaś o patologii kumoterstwa i nepotyzmu,a teraz to smamo firmujesz lucy. Ale tak to jest z rodzinami neoficko- katolickimi. Dziwię się Markowi, że V kolumnę wspiera i patologię nepotyczną. O matusiewiczu nie wspomnę. Ten to nie ma słowa i obiecuje wpadając w patetyczne wystapienia nic nieznaczące.
                  • 2seth Re: lucy z pis-u 20.05.14, 22:59
                   Ty myślisz że w takim przedszkolu jest łatwo? Te bachory tak ganiają, że trudno je ustawić w szeregu. A w przychodni to jak idę to im stoi na baczność . Bo to ii szacunek a może inne niebieskie tabletki. I tam zrobię porządek .
                   • Gość: kaczor Re: lucy z pis-u IP: *.play-internet.pl 25.05.14, 21:39
                    Kadry Pisu faktycznie po tajnych kompletach. I to jest właśnie obraz perfidnego i patologicznego partyjniactwa a Lucy,Władyk i złotówa WORDyryktur są podręcznikowymi przykładami partyjniaków niczym nie różniących się od PZPR.
                  • Gość: tak, tak Re: mecenas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.14, 06:29
                   Masz rację "sobol"mecenas jest niezastąpiony zarówno na każdym wysokim stanowisku jak i przy zbijaniu kasy mecenaskiej, za darmo, czy tanio, nawet najbiedniejszym porady nie udzieli. A na ustach frazesy, frazesy, frazesy i pcha się na afisz wszędzie.
               • Gość: myślący Re: zagłosuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.14, 06:38
                Mike, ty znasz program Kormina.., czy tylko słuchasz jak bredzi przed wyborami, on chce zlikwidować poradnie, szkoły...wszystko ma być prywatne!!!wyobrażasz to sobie!!Kobietom chce odebrać prawo do głosowania-to średniowiecze. Przed wyborami oczywiście głosi,że "przepędzi złodziei, pozamyka itd.....jak to niby zrobi, z tymi sądami, nękającymi biednego człowieka? Demagofia czystej wody.Trochę rozsądku. Kormin wie co robi, chce się dorwać do władzy głosząc populistyczne hasła dla niemyślących, nieczytających, zdolnych do głoszenia..."dobrze mówi, on wszystkich pozamyka, głosuję na niego.."I to ma być ta zmiana na lepsze? Ludzie trochę rozsądku.
            • Gość: tak trzeba Re: lucy z nazaretu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.14, 06:41
             Oczywiście "swiety", to jest właśnie wzór, z którego czerpią wszyscy, którzy chcą się dorwać do władzy!
  • Gość: Land Rover Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.19-1.cable.virginm.net 26.05.14, 23:32
   Lata 80-te, przejscie graniczne w Czopie [granica ZSRR-Węgry). Ruski pogranicznik wywołuje dwa nazwiska: Halasik i Grendysa.Dwie podcięte łaski, które mocno zaimprezowaly w lwowskim hotelu Intourist. Na pytanie o co chodzi, pogranicznik odpowiada: - Nu sztosz, bladi kapu podpizdily, tawariszcz, jobanyje w rot...
   • Gość: kaczor Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 02.06.14, 22:13
    Partyjniactwo kadrowe PISu i uwłaszczanie się na samorządowych i państwowych posadach osiąga apogeum. Nawet Bajda radny PIS w samorządzie wojewódzkim "załatwił" synowi posadę w WFOŚ. Władyk, Lucy i Mazurek to faktycznie "wysoko" wykwalifikowane kadry partyjne zdolne do zarządzania na wszystkich"odcinkach". Partia rzucając na "odcinki" sprawdza ludzi. Jeżeli się nie sprawdzą na danym "odcinku" zostaną rzuceni na kolejny "odcinek" np. kultury, oświaty lub inwestycji.
    • Gość: emeryt Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.14, 11:57
     Ta partia po prostu nie ma ludzi do obsadzania stanowisk zarówno tych niższego szczebla jak i kierowniczych. Słabe zaplecze.
     • Gość: kaczor Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 04.06.14, 22:19
      "intelektualne" tuzy, które fuchy zawdzięczają układom politycznym i protektorom partyjnym. Lucy, Władyk,Mazurek, Czarski to tylko wierzchołek góry. dalsze i bliższe rodziny partyjniaków mają się doskonale w pomniejszych publicznych instytucjach.
      • Gość: kaczor Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 11.06.14, 22:06
       "tuzy" pis zostały zabezpieczone na 7 lat. czyli przetrwają nawet kolejną zmianę władzy. Podpisywanie kontraktów na takich warunkach jest działaniem na szkodę interesu publicznego oraz tych instytucji. To typowo partyjne kurestwo i nie dziwcie się że ludzie mają dosyć i nie chodzą na wybory. lucy,władyk, czarski, mazurek - zawód dyrektor.
       • Gość: oświecony Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.14, 22:35
        Oni niewinni ... dawali to brali. Winny ten co ich tam posłał, ten co poszedł naprawiać prawo... a raczej naginać do siebie. Szukaj w pierwszych ławkach katedry. Ale pycha też ma swój koniec.
        • 2seth Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu 11.06.14, 22:52
         Mi to tam wali. Ale gdy widzę, że jak się zmienia władza centralna - WSZĘDZIE - a potem jest wymiana władzy w regionach w każdym kraju - to już przywykłem. Każdy chce mieć swoich. Nieważne czy głupszych, czy mądrzejszych ale SWOICH. I co tu dziwnego?
         • Gość: armagedon Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 12.06.14, 21:42
          dzisiaj wiedza nie jest w cenie i młodzież powinna to wiedzieć. biorąc przykład z polityków powinna się zapisać do partii i skończyć jakieś tam "tajne komplety", sorbony czy inne sołtysówki. Przykłady życiowe to lucy,władyk,mazurek, zapoticznyj i wielu innych. przynależność partyjna jest w cenie,a nie jakieś tam wykształciuchy. poziom "sorbon" przeraża. Papier z tych szkół jest narzędziem do firmowania pacjentów jako spełaniających wymogi w konkursach.A konkursy to fasada przejrzystosci i legalności. NAZARET.
          • Gość: papież Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 12.06.14, 22:39
           no,cóż wstydu nie mają,za to pokłady bezczelności niewyczerpane mają. PO,PIS,PSL i SLD to hydra szkodząca ludziom i państwu. Dzięki władzy, z patriotyzmem i bogiem na ustach doją Polskę jak się da.
           • Gość: xy Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.14, 23:05
            asa tadarassa drużyna mecenassa...
            • Gość: Olympus Moon Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.przemysl.hypnet.pl 14.06.14, 07:35
             Chyba Bóg opuścił Polskę. Mądry jest ponieważ bagno owo Go przerosło! Szkoda.
             • Gość: armagedon Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 18.06.14, 22:20
              Bogiem to wycierają sobie usta i cały czas pier.olą, że to on ich wybrał do pełnienia tylu odpowiedzialnych funkcji. Patologię tworzą w/w partyjniacy i ich mocodawcy. Sitwa to święte słowa prezesa dzisiaj,także weźcie sobie do serca władki, lucy i inne "kształcone" partyjne orły.
              • Gość: armagedon Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 19.06.14, 23:28
               Czym się różni dżuma od cholery,czyli pis od po? niczym!!!!!! I co na to "orzeszek" prawnik,kamerzysta weselny i interesowny pacjent.
               • a.fischer Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu 22.06.14, 15:08
                Na pewno coś powie, przecież był wszędzie :D Ale on jak już to pokazał ostatnio na Facebooku, woli rozmawiać tylko z tymi, których może cenzurować lub którzy na wszelki wypadek przytakną, bo sprzedali mu swoje dane osobowe ;))))


              • Gość: Kloss Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 22.06.14, 00:10
               Partyjniactwo nie zna granic. Lucy jest przykładem serwilizmu partyjnego, a władyk dyryktur to typowy egzemplarz partyjniaka,zawdzięczjącego markowi fuchę. Muzealnictwo i zarządznie kulturą to brzmi co najmniej jak niekompetencja partyjna. nie wystarczy powiesić tablicę smoleńską. A wiem,że władyk złotówki nie wydał na tą tablicę, chciał się pokazać za nasze pieniądze. PARR,PGM a ty władyk zaprzeczasz?
               • Gość: Pietia Goras Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.107.115.253.mediahost.pl 22.06.14, 15:32
                www.google.pl/search?q=memy&newwindow=1&espv=2&tbm=isch&imgil=WLlwXqqViF0LLM%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn0.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcT5inhg-6sUzys-fh5sHO-Nkh_Q1urBnNUZdsrP8rkWmSLT0nSB%253B500%253B382%253BtS_uMpLlznIGiM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Frozrywka.dziennik.pl%25252Fhity-internetu%25252Fgaleria%25252F439113%25252C9%25252Cwasy-prezydenta-i-chinskie-kraby-najlepsze-memy-tygodnia-galeria-zdjec-galeria-zdjec.html&source=iu&usg=__NRfLEvovZbw2pDbZGvAKZ-iSiPo%3D&sa=X&ei=qNqmU82cHObD7AbtzIGwBg&ved=0CCkQ9QEwAw&biw=1768&bih=867#facrc=_&imgdii=_&imgrc=Tm3Y1JWDvVa_bM%253A%3BwIACYwrOlalchM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.familie.pl%252Fprofil%252Fula%252Fgallery%252Fphpmbn106.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Frodzice.familie.pl%252Fartykul%252FNajciekawsze-MEMY-z-dzieciakami%252C5972%252C4.html%3B569%3B900
                • europatria Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu 22.06.14, 18:28
                 Co w głowach tych ludzi musi tkwić , żeby mienić się prawymi , sprawiedliwymi , bogobojnymi i jedynymi prawdziwymi patriotami a jednocześnie brać udział w ustawionych konkursach ?
                 Czysty bolszewizm !
                 • Gość: ciekawski Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.14, 23:02
                  A kto teraz dyrektoruje w przedszkolu Mały Nazaret ?
                  • Gość: leon Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 24.06.14, 21:35
                   władyk przy olbromskim to "gość". Poeta myślał, że przy swojej historii spiskowej i intrygach ponownie powróci na stołek. Wynika z tego że, władyk ma lepsze przebicie u kuchcińskiego,a "poeta" niestety podpadł. Kasiorkę się brało, praktycznie nic się nie robiło i wspomagało się tych i owych. Władyk podobnie robi,ale jest "swój"chłop-pogada, wypije i się poradzi. ma swoich klakierów w muzeum i wroga olbromskiego. A tak w sumie to wsio w pariadkie.
                   • Gość: xy Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.14, 22:16
                    A kto na dyrektora w psychiatryku w Żurawicy ? Ławka króciutka.
                   • Gość: a Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.14, 08:11
                    przecież to jest Kuchcińskiego "teczkowy", za noszenie teczki przez tyle lat nareszcie go docenił, ale jak z murarza zrobił się znawca sztuki, tak jak z ogrodnika wicemarszał , to jakieś normalne cuda w pisie
                    • Gość: picur Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 25.06.14, 22:03
                     władyk teczkę nosił jesszcze w 1997 i 2001 później kończąc tajne komplety został szefem ANR w Przemyślu,a później awans do Muzeum i na inne "frukty" polityczne. PIS zrobił z władyka Dyrektura. Lucy "nazaret" też jako osoba najbardziej obeznana w służbie zdrowia i jako manager i wszechstronnie wykształcona, została "rzucona" na odcinek służby zdrowia. PATOLOGIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                     • Gość: leon Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 25.06.14, 22:29
                      oprócz władka z pis i lucy jest jeszcze mazurek WORD totumfacki matusiewicza. zapotocki z sld i paru innych partyjniaków. Teraz rozdzierają szaty, bo nie mają intratnych posadek z których czerpali państwową kasiorkę.
                      • Gość: załamany Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 25.06.14, 23:14
                       I wszystko jasne, tak pracują zycie.pl/informacje/Przemysl/2728,Marszalek-pogrozil-palcem.html
                     • Gość: lucy Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 28.06.14, 23:35
                      władyk po nominacji,ze szczęścia nie trzeźwiał, tak chłopisku przeżywał awans.
                     • Gość: Land Rover Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.19-1.cable.virginm.net 01.07.14, 02:51
                      Gość portalu: picur napisał(a):

                      > władyk teczkę nosił jesszcze w 1997 i 2001 później kończąc tajne komplety zosta
                      > ł szefem ANR w Przemyślu,a później awans do Muzeum i na inne "frukty" polityczn
                      > e. PIS zrobił z władyka Dyrektura.

                      === A może ten dyrektorski awans do jakaś premia od Członka, który z pomocą Agencji Nieruchomości Rolnych wydzierżawiał i skupował za grosze grube hektary (Bieszczady, Wapowce, gmina Fredropol itd.)? Może i Władyk coś, za przeproszeniem, marszałkowi ułatwił, ustawił przetarg, obniżył cenę ? Jakby kto chciał, można pogrzebać w papierach...
                      • Gość: Obserwatorka Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.107.115.253.mediahost.pl 01.07.14, 17:27
                       Ledwo chłop został dyrektorem, już mu dziki zryły trawniki koło muzeum. Widać ktoś pod nim ryje i podkłada. Świnię(dziką).
                       • Gość: święty Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 02.07.14, 22:29
                        Komuna w postaci PIS wróciła. Skandal z nominacją Podhalicz to jeden z "najlepszych" kroków Pis w przepaść. Fasadowość konkursów i nominacje politruków na stanowiska na których za chu.a się nie znają to norma pisowska i nawet powska. polityczna korupcja, kumoterstwo i nepotyzm to wyznacznik PIS,PO i innych nie tylko w Przemyślu. Szlag trafia ludzi widząc to ku...kie partyjniactwo. Model BMW-bierny, mierny ale wierny obowiązywał i obowiązuje. CHAM CHAMEM NA WIEKI WIEKÓW AMEN.
                        • Gość: leon Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 06.07.14, 14:27
                         Dlaczego Łoziński nie głosował nad udzieleniem absolutorium? Bo Obłuda PISowców nie zna granic. specjalistka od zarządznia służbą zdrowia Lucy i kustosz Władyk i wielu innych prawych i sprawiedliwych doją naszą ojczyznę jak tylko się da Z patriotyzmem i bogiem w ustach oraz zawiścią i nienawiścią w sercu, kreują obłudny wizerunek "świętoszka". Przy wsparciu panów w czarnych sukienkach (czyt. genderystów) zbierają frukty swojego "lizusostwa"
                         • Gość: michalik Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 08.07.14, 22:37
                          lucy,władyk,mazurek,cap i inni przychodzili do mnie i kuchensztajna. Lizali,klakierowali,donosili i....pytali kiedy ich czas nastąpi. a ja stary Klecha, prawiący kazania o uczciwości i równości zawiodłem się na nich.Ale władza i mamona popłaca. Lucy z SRK,władyk z Pikulic i inni jak Adam z wielkich "głazó'w - przewodniczący, spóźniający się przewodniczący rady są symbolem hipokryzji i obłudy. Roberta zrobił w bambuko. Stanowiska obdzielone w samorządzie, a Jarek szuka obsady na Kraj. Jestem skończony, a nauka JEZUSA poszła w las. KONIEC ŚWIATA JAK RZEKŁ POPIOŁEK Z FILMU "DOM"
                         • Gość: gość Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.centertel.pl 09.07.14, 02:29
                          Władyk , od którego wali magistrym na kilomytr , dał si zrobić w bambooku tym z Rzyszowa.
                          Ledwu si załapał na stanuwisku ,a ony mu wciskaju ludzi z tyrenu.Baba z Przyworska póciongim dujeżdza .Pewnu zustani jegu zastempcóm .
                          Góralu wracaj du hal !
                         • Gość: leon Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 09.07.14, 21:51
                          Kwintesencją przemówienia Jarka w Sejmie o patologii, korupcji jest właśnie to co zostało napisane wyżej.Amen,
                         • Gość: leon Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 28.07.14, 21:57
                          No i mamy- Lucy, Władyk zespół (partyjnie i kolesiowsko) zgrany trąbka,bombka i organy. wybitnie wyedukowani i doświadczeni.
                         • Gość: michalik Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 31.07.14, 22:57
                          walka z kolesiostwem i nepotyzmem była ideą Pisu i kuchcińskiego,ale widać z tego, że traktujecie nas ludzi z Przemyśla jako frajerów. dlatego my was potraktujemy tak samo. A pacjenci- gender czyli księża zabiegając o finanse z kasy publicznej umieszczają swoich klakierów w niejasnych okolicznościach na stanowiskach instytucji publicznych. Bo władyk, czy lucy w firmie prywatnej nie przeszdł -przeszła by nawet rekrutacji. w Myśl hasła dobrze się jeb.e na państwowym i partyjnym chlebie.
                         • Gość: hoffman Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 05.08.14, 22:43
                          To jest właśnie sitwa partyjna panie kaczyński i kuchciński,gdybyście tak czasem nie wiedzieli.
                         • 2seth Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu 06.08.14, 20:23
                          Zaczynasz się powtarzać . Możesz podać różnicę pomiędzy partiami a stanowiskami przez nie obsadzanymi? Oczywiście z pominięciem inwektyw ( tj. wulgarnych określeń ). Tak będzie prościej.
                         • Gość: hoffman Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 07.08.14, 21:35
                          2seth, praktycznie nie ma różnicy. Układ na podkarpaciu ma wymiar ponadpartyjny. Czy to PIS,PO,SLD,PSL,czy inne kanapowe ugrupowania,to nie ma znaczenia.NEPOTYZM, KORUPCJA POLITYCZNA, KUMOTERSTWO,KOLESIOSTWO ITD. to jest problem i charakterystyka naszej rzeczywistości. Urzędy centralne, samorządowe, Służba Celna,Straż Graniczna, Policja i SOK,to znamienne przykłady patologii. I dziwię się, i nie dziwię, że do tej pory nie rozwiązano tego problemu. skoro pacjenci odpowiedzialni za tą materię sami w niejasnych okolicznościach znaleźli się w służbach. AMEN
                         • Gość: armagedon Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.play-internet.pl 02.09.14, 22:45
                          "święta", lukrowana katolicka prawda i obłuda- jak mały nazaret pisowskiej dyrekcyjnej z przychodni "kolejowej":)
                         • Gość: kum do armagedona Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: 213.25.24.* 03.09.14, 07:40
                          ... ch.j, d.pa i kamieni kupa to hasło rozpoznawcze Platformy mój drogi...
                         • Gość: apropos Re: PZPR=PIS- kariera z nazaretu IP: *.centertel.pl 03.09.14, 21:17
                          Jak się sprawują nasze orły pisowskie na nowych stołkach ?Kustosz klasy zerowej i Luśka kolejowa .
                         • 2seth Kazanów-wybory 2014 29.09.14, 19:48
                          Liderka znowu pierwsza na liście w okręgu nr 2 Kazanów. Wiedza to podstawa sukcesu. Przedszkole czy przychodnia-ważne poparcie. I parcie.:)
                         • Gość: aramgedon Re: Kazanów-wybory 2014 IP: *.play-internet.pl 30.09.14, 21:16
                          lucy daj sobie spokój, mało ci ku.... Nie dość, że nie nadajesz się na zwierzchnika przychodni to jeszcze pazerność każe ci kandydować na radną ?
                         • Gość: Kamiński Re: Kazanów-wybory 2014 IP: *.play-internet.pl 07.10.14, 21:32
                          Walka z nepotyzmem, kumoterstwem, partyjniactwem to sztandarowe hasła PISu. Przykłady same kompromitują nie tylko przemyski pis,ale także jarka-prawego i sprawiedliwego. lucy,władyk, mazurek, cap, gitarzysta-wojtek, olejnik iwka "z rymanowa" i wielu innych prawych to obraz partyjnej chciwości i kumoterstwa. a "nasz" arcy-michalik to wspiera i tłumaczy nam, że to tak po katolicku, zgodnie ze społeczną-obłudną nauką kościoła. Panie Bożę widzisz i nie rozpie...sz tego towarzystwa, które z twoim imieniem na ustach tak postępują.
                         • Gość: leon Re: lucy z nazaretu IP: *.play-internet.pl 10.10.14, 19:37
                          miernoty,wazeliniarze i dupowłazy zawsze były i są w cenie oraz w modzie u partyjnych bonzów. PIS,PO,SLD i inne partyjki to typowe szkodniki żerujące na finansach publicznych państwa. Dla nich pazerność, kumoterstwo i nepotyzm są wyznacznikiem olewania nas OBYWATELI i Naszej OJCZYZNY.
                         • Gość: hoffman Re: lucy z nazaretu IP: *.play-internet.pl 15.10.14, 03:21
                          PATOLOGIA! i nadmierne eksponowanie swojego katolicyzmu, bo chyba nie wiary w Boga. Lucy jest number one. Niech żyje partia, jej wódz i ... nawet komuna.
                         • Gość: x Re: lucy z nazaretu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.15, 00:01
                          masz racje
  • 2seth Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu 18.10.14, 19:17
   i nie obrażając przedszkola Lazaret będzie bardziej adekwatny.
   • Gość: armagedon Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 18.10.14, 19:51
    masz rację 2seth. święta lucy i cała ta ekipa sprawnych inaczej zawłaszczyli dobro publiczne jakim są te instytucje i DOJĄ w imię Boże i patriotyzmu naszą Polskę.
    • Gość: gość Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.centertel.pl 19.10.14, 09:59
     Lucy jest fer .
     • Gość: hoffman Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 21.10.14, 20:51
      partia nas wezwała na ostatni bój,prezes nasz kochany doceni nasz znój. Partia orędowniczką, patronką naszych karier i fuch więc razem zaśpiewajmy w partyjnym amoku, aby tak dobrze nam było do końca świata, co roku. AMEN.
     • Gość: heider Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 28.10.14, 20:21
      pis adam lozinski
     • Gość: leon Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 30.10.14, 22:45
      Partyjne KOTERIE szkodzą szerokopojętemu interesowi publicznemu i tworzą patologie korupcyjne typu nepotyzm, kolesiostwo i inne.
      • 2seth Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu 03.11.14, 21:44
       Rozliczenie tej Pani z przeprowadzonej teraz kampanii w stylu marnego lazaretu nastąpi niebawem. Szkoda, że pociągnie za sobą paru co chcieli coś pokazać a musieli się lansować w kolorach zbliżonych do szarości. Sorry taki mamy klimat.
       • Gość: leon Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 14.03.15, 01:36
        bo problem jest taki ,że ona była zagubiona wg. arcy michalika i wciągneła tego drugiego i tak powstał mały nazaret.
        • Gość: armagedon Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 14.03.15, 21:38
         będąc partyjnym i "kościelnym" można zostać nie tylko dyrektorem przychodni kolejowej,ale i ministrem. Władyk czy Lucy i inni, to patologia i partyjniactwo rzadkiej maści. Lukrowany katolicyzm czy ostentacyjna wiara w Boga są narzędziem dla tych pacjentów do osiągnięcia celu-czyli pracy z nadania. Także wszystkim wam przesyłam ch...owe pozdrowienia!!!!!!!!!!!!!!
         • Gość: senex Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.centertel.pl 14.03.15, 22:53
          Kiedyś funkcjonowało takie powiedzenie - " jeśli się nie będziesz uczył , to zostaniesz milicjantem albo murarzem". Czego można się spodziewać po ludziach , którym partia pomogła "skończyć" studia a następnie zafundowała stanowiska.Gdyby mieli odrobinę przyzwoitości , to...
          Mam nadzieję ,że doczekamy się czasów kiedy piskorze wylecą na zbity pysk z naszej przestrzeni.
          • Gość: leon Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 18.07.15, 23:47
           konkursy w wydaniu partyjnym są fasadą dla dobrego samopoczucia rządzących,aby wszystko było zgodnie z tzw. prawem. Sztandarem hipokryzji jest zatrudnianie partyjnych funkc-juszy na posadach państwowych i samorządowych w ramach "konkursów" gdzie wiadomo jest, że wygra swój. Lucy, Władyk i inni WYBITNI specjalsi od zdrowia,kultury i ch... wie jeszcze czego są typowymi partyjaniakmi którym partia załatwia utrzymanie dojąc Państwo na różne sposoby w imię zasad- jak to powidział Jarek K.- ZASADY OBOWIĄZUJĄ. PO CZY PIS TO JEDNA ZARAZA, dlatego przed wyborami partyjniacy będą się produkować po to aby mieć posady finansowo intratne i żeby pouczać nas MALUCZKICH o demokracji i o wyrzeczeniach dla dobra państwa. CO ZA KURESTWO NIEPRAWDAŻ?
           • Gość: toto Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.toya.net.pl 19.07.15, 09:44
            PRAWDA!!!
            • Gość: jarek k. Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 21.11.15, 14:33
             urzeczywistnia się patologiczny scenariusz "władzy ludowej" w wydaniu PiS. Tabuny partyjnych miernot przebierają nóżkami do skoku po stanowiska. Nepotyzm, kolesiostwo i lizusostwo w wydaniu o wiele większym niż za PO będzie standardem Prawych i Sprawiedliwych.
             • Gość: Znawca Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 01.12.15, 23:01
              Nie dziwi nic, że Lucy z Nazaretu-(zawód dyrektor przychodni kolejowej z nadania politycznego) działaczka partyjna PIS,a obecnie gorliwa katoliczka i neofitka z pietyzmem odgrywa Prawą i Sprawiedliwą. Z mlekiem rodzicielki -działaczki funkcyjnej komitetu PZPR w Przemyślu wyssała miłość do partii. nieważne jaka to partia,ważne by dostać się do koryta. Casus Piotrowicza prokuratora z PRL aktualnie janczara PIS-u skonwalidowanego z Trybunałem.
              • Gość: armagedon Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 07.02.16, 14:54
               lucy to sztandarowy przykład partyjniactwa, kumoterstwa itd.
               • Gość: leon Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 24.02.16, 20:41
                radny kamiński- towarzysz partyjny w ramach walki z patologiami został rzucony z odcinka sportu (szef MOSIR w Jarosławiu) na odcinek służby zdrowia. Nowa fucha w ramach kolesiostwa i układu to praca w szpitalu wojewódzkim na kierowniczym stanowisku pełnomocnika ds. pacjenta i kontaktów z kontrahentami zewnętrznymi i coś tam, coś tam. Synekura dobrze płatna nie mająca nic wspólnego z mizerną wiedzą, mizernym doświadczeniem i mizernym wykształceniem (tajne komplety na sorbonie lokalnej). Partyjniactwo w czystej postaci. Gdzie jest walka z partyjniactwem, układem, kolesiostwem i patologiami szumnie zapowiadana przez PiS ?
                • Gość: FIONA Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 25.02.16, 22:44
                 PZPR w czystym wydaniu. Bareja to przewidział. Towarzysze partyjni są spięci i gotowi, aby młode pokolenie doświadczyło tego, co było dla nich w latach 80-tych niemożliwe i niedoświadczone. bo ich jeszcze na świecie nie było.
                 • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 21.03.16, 22:28
                  PiS podobnie jak PSL i PO to partyjne pasożytnictwo na naszej Ojczyźnie. Towarzysze partyjni mierni i bierni żerują za ogromne publiczne pieniądze, nic nie wnosząc.
                  • Gość: cezar Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 10.04.16, 19:34
                   Dobra, Dojna zmiana. Towarzysze partyjni rzuceni na różne odcinki sprawdzają się dopóki, nie zostaną rzuceni na inne.
                   • Gość: armagedon Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 01.05.16, 21:00
                    typowy przykład partyjniactwa to Lucy Hałasik teraz Podhalicz.Rzucona przez partię na odcinek służby zdrowia czerpie korzyści finansowe z Nazaretu przedszkola, jako przewodnicząca rady i dyrektor w przychodni kolejowej teraz Szpitala. Partia faktycznie dba o swoich miernych, ale wiernych. Także rada dla młodych!!!!!!!! nie warto się uczyć lepiej zaangażować się w działalność partii być dupolizem konformistycznym,"świętym" i katolickim,a z powodu braku wiedzy i doświadczenia można zostać dyrektorem, załapać fuchę po linii partyjnej i być omnibusem. Także PiS jest tożsame z PZPR, z zastrzeżeniem, że to ostatnie jest naprawdę marne wobec satrapistycznego Pisu prezesa.
                    • matlak2 Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu 03.05.16, 20:26
                     Nie umniejszaj osobistych zasług tow. Lucy w drodze na szczyty. Na początku szczytowała z tow. Członkiem vel Penelopa zwanym też przez nieludzką PRL - goniąca go do roboty - "niebieskim ptakiem". Później była kurierem podziemnej "Solidarności", współpracującej z tow. Członkiem, który był tak doskonale zakonspirowany, że do dziś dnia największym szpecom nie udało się do końca wyjaśnić tej jego konspiry (z tow. Prezesem jest łatwiej, bo po prostu rodzicielka mu zabroniła). Wiadomo tylko, że w 1984 r. uciekał w popłochu przed zwolnionym z więzienia członkiem Regionu "S", a to tylko dlatego, że ten (jak się okazało, tak dla ... jaj) zaproponował mu bibułę. - Daj spokój, to teraz takie niebezpieczne - zakrzyknął człowiek nr 2 w Pislandzie i dał z buta aż się zakurzyło na moście.
                     Gdy tylko tow. Członek wylądował na Wiejskiej, dzielna towarzyszka Lucy objęła kierownictwo jego biura poselskiego, a przy kolejnych wyborach sięgnęła po tajną broń, jaką było zaangażowanie osobistej rodzicielki do sztabu wyborczego. Jak się okazało było to mistrzowskie pociągnięcie, bo bardzo pryncypialna towarzyszka Zofia - niegdyś mocny filar KW PZPR - wniosła wiele wiary i energii niezbędnej do kolejnych wyborczych sukcesów tow. Członka. Niewykluczone, że i przyszłego prezydenta IV RP !
                     • Gość: armagedon Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.224.* 18.09.16, 15:09
                      Matlaku Dobre!!!!!!! bo polityczne!!!!!!!!!!!! Lucy została rzucona na odcinek służby zdrowia może się tam towarzyszka sprawdzi. Jeżeli nie to powierzy jej się nowy odcinek. PRL w czystym wydaniu, szkoda, że nie żyje już Bareja.
                      • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.224.* 23.10.16, 16:15
                       Lucy i inni partyjniacy to tacy lokalni Misiewicze i towarzysze szmaciaki. Mowa trawa,partyjny bełkot i akty wyjątkowego lizusostwa wobec partii i jej bonzów służą partykularnym interesom- dobrze płatnym synekurom finansowanym z publicznych finansów mimo braku kwalifikacji i wiedzy. Ich bliscy są również beneficjentami tego pojebanego partyjnego układu.
                       • Gość: bartłomiej m. Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 01.12.16, 18:51
                        towarzyszka partyjna nie sprawdziła się na odcinku kultury-literatury to dlatego partia rzuciła ją na odcinek zdrowia. Może się tu sprawdzi w walce ideologicznej, zapewniając partyjniakom i ich rodzinom zatrudnienie.
                       • Gość: Rambo Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.przemysl.zicom.pl 01.12.16, 19:13
                        A co tam dla nich kwalifikacje, i to dorobią dla publiki jak trzeba...Ot małe piwo doktorat u księdza na uniwersytecie Kardynała...Niestety takie czasy że pseudo wykształcenie można kupić i się podniecać, ale sam poziom intelektualny (o moralnym już nie wspomnę, może kiedyś napiszę :) co niektórych przemyskich karierowiczek jest mierny "Chłop ze wsi wyjdzie wieś z chłopa nigdy"...
                        • Gość: tadek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.jmdi.pl 01.12.16, 19:17
                         a o młodziutkich asystentach pani wicepremier chodzą już legendy...pis-da.blogspot.com/
                        • Gość: prz Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.toya.net.pl 05.12.16, 11:05
                         Czy ktoś wie kim jest/czym zajmuje się mąż pani przewodniczącej?
                         • Gość: bartłomiej m. Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 05.12.16, 23:20
                          w ramach dobrej nepotycznej zmiany pracuje w KRUS w Rzeszowie u koleżanki partyjnej żony, "wybitnej" administratywistki przemyskiej, która kolejne fuchy również zawdzięcza partii.
                         • Gość: prz Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.toya.net.pl 06.12.16, 10:18
                          Dzięki za odpowiedź. Czyli nie ma go w Przemyślu, dojeżdża...
                         • Gość: przemyśl Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.toya.net.pl 14.12.16, 20:47
                          Na youtube można obejrzeć XXXIII posiedzenie rady miasta Przemyśla. Uchwalali budżet długoterminowy. Zastanawiam się kim jest ta kobieta, którą nazywają przewodnicząca? Skąd ona się tam wzięła? Dlaczego jest tak forowana???? Co ona wie na temat zarządzania i finansów?
                         • Gość: jarek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.jmdi.pl 14.12.16, 20:55
                          budżet stagnacji, nie rozwoju...Będziemy ścigać się z Przeworskiem...Niegdysiejsze miasto wojewódzkie padło. A gdzie popełniono błędy? Powiem Wam. Otóż jak ładowano kasę w projekty nierozwojowe (pomniki, ogrody, kościółki), to te środki nie generowały nowych środków, nie pracowały. Nie zwróciły się wpodatkach...A np nawet taka galeria - 600/800 miejsc pracy (a miało ich być 7 w 2015), to jaki zastrzyk kasy, i inwestycji okołohandlowych (drogi, parkingi, etc). Nie wykorzystaliśmy tego, wspierając zamiast tego 12 kupców, powiązanych z prezydentem...I czego oczekiwać? A strefa przemyska? To nasze lokalne dziadostwo napędziło zyski Rzeszowowi i Krosnu
                         • Gość: jola_43 Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.jmdi.pl 14.12.16, 21:22
                          a na co liczyliście od katojebcy? na bogate święta? chomiki w norach gromadzą tylko to co dla NICH potrzebne, reszta niech ginie, grunt by szatan był najedzony i tłusty, a Polacy niech cierpią
                         • Gość: suweren Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 18.12.16, 13:45
                          Towarzyszka BMW-bierna,mierna ale wierna. Twarz partyjniactwa, rzucona na odcinek zdrowia nabiera doświadczenia za ogromną kasę nie znając się i nie mając wiedzy w temacie.
                         • Gość: Tadek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.jmdi.pl 18.12.16, 17:44
                          Jak hieny dogorywają:
                          wiadomosci.com/manifestacja-poparcia-dla-rzadu-przed-palacem-prezydenckim/
                          300 uczestników, w tym 200 partyjnych działaczy PIS...heheh
                         • Gość: duda Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 12.01.17, 19:51
                          towarzyszka lucy- "specjalistka" od zdrowia, kultury etc. etc....... - jest wierną i szczerze oddaną towarzyszką. W imię partykularnego prywatnego interesu czyt. dobrze opłacanej synekury jest w stanie zrobić wszystko.
                         • matlak2 Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu 13.01.17, 00:00
                          ... podobnie jak ogromna większość towarzyszy skupionych w sekcie towarzysza Jarosława.

                          Zdaniem coraz większej liczby wytrawnych znawców prawa - organizacji przestępczej, dążącej do obalenia ustroju państwa. Z cichym poparciem faszysty Orbana, ciepłych towarzyszy Putina i Łukaszenki oraz egzotycznych sojuszników dyplomatołka kierującego naszą, pożal się Boże, dyplomacją.
                         • Gość: ehhhhhhh Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.toya.net.pl 13.01.17, 08:39
                          głupiś matlak
                         • Gość: lelek kozodoj Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.toya.net.pl 13.01.17, 09:55
                          Gość portalu: ehhhhhhh napisał(a):

                          > głupiś matlak
                          i coś w tym jest , myślę że ma trochę racji

                          Die Welt: a może Jarosław Kaczyński ma rację?
                          Zamiast krytykować Warszawę, lepiej byłoby postawić na niemiecko-polski dialog, także z polską prawicą - pisze "Die Welt".
                          wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Die-Welt-a-moze-Jaroslaw-Kaczynski-ma-racje,wid,18673150,wiadomosc.html
                          Die Welt: a może Jarosław Kaczyński ma rację

                          Gnauck cytuje autora listu, który chwali rząd Prawa i Sprawiedliwości za efektywną politykę prorodzinną, zwalczanie korupcji, uszczelnienie systemu podatkowego, ograniczanie drenażu polskiej gospodarki przez zagraniczny kapitał, jak i wyrównywanie szans na awans społeczny poprzez inną politykę socjalną. "Czy nie powinniśmy uczciwie porozmawiać?" - zastanawia się autor eseju w "Die Welt" dodając, że w przytoczonych argumentach jest coś na rzeczy.

                          W jego opinii zasiłki na dzieci i program tanich mieszkań powinien właściwie ucieszyć wielu z tych, którym na sercu leży sprawiedliwość społeczna. "Także odkupywanie zagranicznych banków jest formą protekcjonizmu praktykowaną w wielu krajach" a "restrykcyjna polityka migracyjna Polski, jak i Węgier i Czech cieszy się nie tylko szerokim poparciem w tych krajach, ale i rosnącą akceptacją w Niemczech" - przyznaje Gerhard Gnauck.

                          "Czas przemawia na korzyść tego rodzaju polityki. Określanie odmowy przyjęcia uchodźców mianem ksenofobii, czy nawet absurdalnym pojęciem rasizmu jest wygodne, ale bezużyteczne" – przekonuje autor eseju.
                          Jego zdaniem niesłuszna jest też teza, z którą wystąpił niedawno jeden z niemieckich ekspertów od spraw polskich twierdząc, że Jarosław Kaczyński "nie ma koncepcji".

                          "Oczywiście, że ma koncepcję" - pisze "Die Welt" zwracając uwagę, że to właśnie żelazna konsekwencja w działaniach Jarosława Kaczyńskiego robi wrażenie na wielu ludziach.

                          "Europa znajduje się obecnie w sytuacji, w której coraz mniej (dobrych) przywódców mówi w którym kierunku trzeba pójść... ale i w takich czasach trzeba uprawiać politykę, także twardo, także z charyzmą, z tymi wszystkimi przyprawami, które szczególnie w Niemczech z pewnych powodów wydają się podejrzane" - dodaje autor. Jego zdaniem Niemcy powinni nastawić się "na dłuższą erę Kaczyńskiego i w dialogu polsko niemieckim postawić także na polską prawicę".
                         • matlak2 Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu 15.01.17, 01:46
                          Gość portalu: ehhhhhhh napisał(a):

                          > głupiś matlak
                          ---
                          Mimo wszystko, obstaję przy swoim. Pogadamy w końcu br., gdy trzeba będzie na gwałt nowelizować budżet, ciąć wydatki, kombinować z nowymi podatkami (nad katastralnym już pracują!) i kitować ciemnemu ludowi, ze to wszystko / rosnąca inflacja, spadek tempa wzrostu PKB, pogłębiający się deficyt budżetu,lawinowo rosnące zadłużenie państwa) to wina opozycji, KOD, zmowy UE, europejskiego kapitału etc.etc. Rok 2016 to wzrost zadłużenia RP o ok. 90 mld zł, w roku 2017 wzrośnie o ponad 100 mld (wyższe koszty obsługi długu zagranicznego i wykupu obligacji), o kolejnych latach lepiej nie myśleć. A bajkopisarz Morawiecki dalej rozdaje to, czego nie ma i mieć nie będzie. Wczoraj obiecał 60 mld zł rolnikom, komu obieca w nowym tygodniu?
                          Rząd Jarosława K. idzie śladem rządu J. Buzka, który w latach 1997-2001 dzięki swojej polityce i "reformom" zredukował wzrost PKB z 5 do 0 % oraz spowodował dziurę w budżecie rzędu 90 mld zł.
                          Prezes Jarosław K. - wbrew temu co mówi i zarzuca innym - był w czołówce tych, którzy najszybciej się "uwłaszczyli" na polskiej transformacji, czyli znalazł się w gronie "komunistów i złodziei". On i jego ferajna z Porozumienia Centrum (dziś Zakon w PiS) kombinowali jak mogli. Za grosze, pod szyldem Fundacja Prasowa Solidarności, przejęli największą w PRL gazetę - Express Wieczorny (tytuł, drukarnia, mienie, budynki w centrum W-wy), kombinowali z Art-B nie gardząc miliardami (starymi) od Bagsika, ograli Bank Przemysłowo-Handlowy, robili interesy na FOZZ (Fundusz Obsługi Zadłużenia Zagranicznego), pozakładali spółki itp. Nie gardzili milionami z budżetu miasta Przemyśla, którymi dotowano działalność Przemyskiego Towarzystwa Kulturalnego (wizyty Kaczora i innych buców w tzw, Klubie Nowe Państwo) itd.itd.

                          Poniżej pouczająca lektura dotycząca początku polskiej transformacji i umoczenia filarów obecnej "dobrej zmiany"
                          UOP: liderzy Porozumienia Centrum cyniczni i skorumpowani

                          PAP opublikowała kolejne dokumenty z szafy pułkownika Lesiaka, dotyczące inwigilacji opozycji w latach 90. Wśród dokumentów jest notatka UOP dotycząca idei dekomunizacji liderów "Porozumienia Centrum".
                          Według twórców notatki, "populistyczne hasło dekomunizacji jest jedynie pragmatyczną drogą do objęcia władzy". Ich zdaniem, elita PC jako grupa ludzi cynicznych i skorumpowanych zagraża stabilizacji w kraju, a jako ewentualna siła rządząca w Polsce doprowadziłaby do dalszego rozkładu i tak słabych w dobie transformacji ustrojowej struktur państwa.

                          Notatka dotyczy też rzekomych powiązań powiązań Porozumienia Centrum ze sprawą FOZZ oraz aferą art-B. Zgodnie z dokumentem, w marcu 1991 roku za sprawą b. oficera wojskowych służb specjalnych Jerzego Klemby oraz powiązanego z WSI obywatela kubańskiego Cliffa Iwanowskiego-Pineiro, czołowy działacz PC Adam Glapiński poznał dyrektora FOZZ Grzegorza Żemka. Znajomość ta miała zaowocować m.in: wprowadzeniem Glapińskiego oraz Jarosława Kaczyńskiego w operacje finansowe FOZZ oraz wykorzystaniem FOZZ dla pozyskiwania funduszy na PC.

                          Według notatki, Żemek oczekiwał w zamian politycznego poparcia PC dla dokonywanych przez siebie manipulacji finansowych, prawdopodobnie obiecywano mu w razie zwycięstwa wyborczego prezesurę w NBP. Według notatki, znajomość miała owocować także między innymi załatwieniem działaczom PC dostępu do central handlu zagranicznego, czego konsekwencją miał być szereg wpłat na rzecz partii oraz objęcie przez kilka central udziałów w "Telegrafie".

                          Zgodnie z notatką, wedle Jarosława Kaczyńskiego tzw. sprawa Zalewskiego ma jedynie podłoże polityczne, a jedynym błędem Zalewskiego było to, że kontaktował się z kierownictwem "Art.B". Autorzy dokumentu piszą, że w czerwcu 1991 r. Zalewski, wykorzystując swoje stanowisko Sekretarza Stanu w BBN, miał otrzymać od szefów "Art.B" na rzecz spółki "Telegraf" 40 mld zł. Według autorów dokumentów, prawdopodobnie fundusze te uzyskał na drodze szantażu grożąc prezesom "Art.B" ingerencją w sprawy ich firmy urzędów państwowych.

                          Przekazujemy pełną treść dokumentu z szafy płk. Jana Lesiaka "dot. idei dekomunizacji w rozumieniu liderów "Porozumienia Centrum".

                          Warszawa, 1993.02.18.

                          /cd. nizej/
                         • matlak2 Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu 15.01.17, 01:52

                          Tajne spec. znaczenia (skreślone) Egz. poj.

                          ZNIESIONO KLAUZULĘ TAJNOŚCI Dec. Nr 160 Szefa ABW z dn. 01.09.2006

                          I N F O R M A C J A

                          dot. idei dekomunizacji w rozumieniu liderów "Porozumienia Centrum"


                          "Porozumienie Centrum" wyróżnia się spośród innych dużych ugrupowań o solidarnościowym rodowodzie radykalną linią polityczną wyrażającą się nade wszystko, ujętą w uchwale nr 5 Kongresu
                          Założycielskiego PC (marzec 1991 r.), ideą rozrachunku z przeszłością, tzw. ideą dekomunizacji.
                          W swoich propagandowych wystąpieniach liderzy PC podkreślają, że system komunistyczny ukształtował i pozostawił w spadku grupy interesów szybko adaptujące się do nowych warunków wpływając na hamowanie reform ustrojowych, tworząc w nich nowe podstawy siły gospodarczej i politycznej. Przewodniczący Porozumienia Jarosław KACZYŃSKI w trakcie swych licznych podróży po kraju zwykł szkicować obraz obecnego państwa jako bezwładnego aparatu administracyjnego, zarządzanego w głównej mierze przez skorumpowanych, związanych z dawnymi PZPR-owskimi układami, urzędników. W czasie wizyty w grudniu 1992 r. w Warszawie KACZYŃSKI utrzymywał nawet, że nad Polską wisi groźba powrotu komunistów do władzy.

                          W przeświadczeniu działaczy PC hasło dekomunizacji stanowi polityczną przeciwwagę dla tzw. "koncepcji grubej kreski" wylansowanej w 1991 r. przez lidera Unii Demokratycznej Tadeusza MAZOWIECKIEGO. Warto zaznaczyć, że wrogość PC wobec UD utrzymuje się nadal, czego świadectwem jest niedawna wypowiedź v-ce przewodniczącego PC L.DORNA dotycząca gabinetu H.SUCHOCKIEJ określająca go jako rząd "cichej, ale realnej ugody z układem postkomunistycznym".

                          Należy podkreślić, iż samo hasło dekomunizacji, pomimo powołania już w 1991 r. komisji do opracowania konkretyzującej je ustawy, pozostaje w dalszym ciągu hasłem abstrakcyjnym. W łonie PC istnieją poważne rozbieżności, co do ewentualnej jego wykładni. Nie wiadomo kogo i w jaki sposób ewentualna dekomunizacja miałaby obejmować.

                          Wydaje się, że nieokreśloność pojęcia dekomunizacji jest na rękę tym, którzy kształtują politykę PC. "Dekomunizować" można bowiem wszystkich i wszystko, co staje na przeszkodzie liderom partii w dążeniu do władzy i wiążących się z nią przywilejów.

                          Potwierdzeniem faktów instrumentalnego traktowania głoszonych haseł przez czołowych działaczy PC są ich dotychczasowe poczynania w dziedzinie polityki i gospodarki. "Porozumienie Centrum" a sprawa FOZZ
                          W marcu 1991 r. za sprawą b. oficera wojskowych służb specjalnych Jerzego KLEMBY oraz powiązanego z wojskowymi służbami informacyjnymi obywatela kubańskiego (karta stałego pobytu w Polsce) Cliffa IWANOWSKIEGO-PINEIRO, czołowy działacz PC Adam GLAPIŃSKI poznał dyrektora FOZZ Grzegorza ŻEMKA. Znajomość ta miała zaowocować z czasem m.in.:

                          1. wprowadzeniem GLAPIŃSKIEGO, a także lidera PC J.KACZYŃSKIEGO, w operacje finansowe FOZZ;

                          2. wykorzystaniem FOZZ dla pozyskiwania funduszy na PC (ŻEMEK oczekiwał w zamian politycznego poparcia PC dla dokonywanych przez siebie manipulacji finansowych; prawdopodobnie obiecywano mu w razie zwycięstwa wyborczego prezesurę w NBP);

                          3. nawiązaniem kontaktów przez GLAPIŃSKIEGO, ZALEWSKIEGO i braci KACZYŃSKICH (fragment utajniony przez ABW - PAP) - instytucji zajmującej się m.in. wykupem polskich długów. (W kontaktach tych wielokrotnie pośredniczył PINEIRO);

                          4. załatwieniem działaczom PC dostępu do central handlu zagranicznego, czego konsekwencją było szereg wpłat na rzecz partii oraz objęcie przez kilka central udziałów w "Telegrafie";
                          5. kontaktami ŻEMKA (w lipcu 1991 r.) (fragment utajniony przez ABW - PAP) w sprawie zorganizowania w Polsce alternatywnych wobec UOP służb specjalnych, nad którymi kontrole mieliby GLAPIŃSKI i ZALEWSKI, a jedno z kierowniczych stanowisk powierzone byłoby Zenonowi KLAMECKIEMU, wówczas czynnemu oficerowi WP;

                          6. przekazaniem przez ŻEMKA ulokowanych wcześniej za granicą 300 tys. USD ludziom GLAPIŃSKIEGO;

                          7. przekazaniem części 12 mld zł otrzymanych przez należącą do PINEIRO firmę(fragment utajniony przez ABW - PAP) PC;

                          8. kontaktami szefów firmy (fragment utajniony przez ABW - PAP) z GLAPIŃSKIM, których efektem było finansowe wspieranie PC.

                          "Porozumienie Centrum" a sprawa "Art.B"

                          Wedle J.KACZYŃSKIEGO tzw. sprawa M.ZALEWSKIEGO ma jedynie podłoże polityczne. Jedynym błędem ZALEWSKIEGO było to, że kontaktował się z kierownictwem "Art.B". Wobec takiego stanowiska warto przypomnieć kilka faktów, które w ostatnim czasie stały się podstawą do uchylenia posłowi ZALEWSKIEMU immunitetu i wszczęcia przeciw niemu postępowania prokuratorskiego.

                          W czerwcu 1991 r. ZALEWSKI wykorzystując swoje stanowisko publiczne (był wówczas Sekretarzem Stanu w BBN) otrzymał od szefów "Art.B" na rzecz spółki "Telegraf" 40 mld zł. Prawdopodobnie fundusze te uzyskał na drodze szantażu grożąc prezesom "Art.B" ingerencją w sprawy ich firmy urzędów państwowych.

                          Pod koniec czerwca 1991 r. ZALEWSKI wprowadził kierownictwo "Art.B" w błąd, co do możliwości wykupu udziałów w "Telegrafie" na sumę 17 mld zł. Pieniądze te pobrał, a następnie je zawłaszczył.

                          W lipcu 1991 r. mając dostęp do materiałów MSW i MS informował A.GĄSIOROWSKIEGO i B.BAGSIKA o przebiegu śledztwa w ich sprawie, a następnie skłonił ich do opuszczenia kraju. Przytoczone fakty nabierają szczególnej wymowy w kontekście podnoszonej przez liderów PC kwestii skorumpowania urzędników wywodzących się ze starych struktur.

                          (fragment utajniony przez ABW) i "TELEGRAF" )

                          Związek (fragment utajniony przez ABW) z "Telegrafem" wskazuje na ewidentne dążenie działaczy PC do wchodzenia w wypracowane dawniej układy w celu osiągania korzyści materialnych. Dyrektor handlowy (fragment utajniony przez ABW) został przyjęty na członka Rady Nadzorczej "Telegrafu". Prezes (fragment utajniony przez ABW) podkreślał, że związek jego firmy ze spółką zarządzaną przez ekipę z PC ma dla niego istotne znaczenie ekonomiczne. "Telegraf" bowiem zamierzał stworzyć tygodnik oraz stację telewizyjną, które pozwalałyby (fragment utajniony przez ABW) cieszył się zaufaniem A.URBAŃSKIEGO, J.ORŁĄ i M. PRZYBYŁOWICZA. Zamierzał wespół z M. ZALEWSKIM założyć w Polsce płd.-wsch. sieć stacji benzynowych. Przedsięwzięcie to upadło ponoć ze względu na nagonkę prasową na "Telegraf". Wiadomo, że do "Telegrafu" (fragment utajniony przez ABW) przekazał ok. 5,5 mld zł. W tym miejscu należy przypomnieć, iż na zlecenie M.ZALEWSKIEGO, w kwietniu 1992 r., został sporządzony dokument dot. powstania podmiotu gospodarczego zarządzającego lub przejmującego udziały (lub akcje) w podmiotach z udziałem MWGzZ. Oznaczało to, mówiąc krótko, stworzenie swoistej czapy nad ok. 60 przedsiębiorstwami handlu zagranicznego w celu czerpania zysków. Innymi słowy wypracowano sposób na robienie pieniędzy bez wkładów własnych.

                          Przytoczone przez nas przykłady funkcjonowania przedstawicieli PC w obszarze polityki i gospodarki wskazują na to, że:

                          1. populistyczne hasło dekomunizacji wyznacza jedynie pragmatyczną drogą do objęcia władzy;

                          2. elita PC jako grupa ludzi cynicznych i skorumpowanych zagraża stabilizacji w kraju, a jako ewentualna siła rządząca w Polsce doprowadziłaby do dalszego rozkładu i tak słabych w dobie transformacji ustrojowej struktur państwa.

                          Opracowano w Zespole Insp.-Oper.
                          wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,UOP-liderzy-Porozumienia-Centrum-cyniczni-i-skorumpowani,wid,8543955,wiadomosc.html?ticaid=1184da

                         • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 29.01.17, 09:07
                          broszka na stoku.
                         • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 16.02.17, 22:52
                          "misiewiczowa" Lucy, oddana towarzyszka partyjna,rzucona na odcinek służby zdrowia dla władzy i synekury swojej i męża (posada w KRUS od nie dawna) zrobi wszystko. Tak wygląda właśnie walka PiS z patologiamii tj. nepotyzmem, kolesiostwem i układem.
                         • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 23.02.17, 23:49

                          jedyna i słuszna siła przewodnia narodu, czyli partia PIS z kultem jednostki Prezesa jest dla Lucy "Misiewiczowej" tym, czym nieboszczka PZPR -synekurą, NEPOTYZMEM i sposobem na dostatnie życie niezależnie od wiedzy, doświadczenia i intelektu. PRL BIS czy PIS? oto jest pytanie.
                         • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 02.03.17, 20:19
                          dziwne milczenie wobec lucy- misiewiczowej,partyjnej funkcjonariuszki pisowskiej,towarzyszki partyjnej, która dzięki Partii -podobnie jak w PRL- piastuje intratną fuchę - o której nie ma zielonego pojęcia. Prowadzi partyjną politykę kadrową opartą na kolesiostwie, nepotyźmie i układzie. Wynika z tego, że obietnice przedwyborcze i ideały szlag trafił. Ale wszystko jest do czasu!!!!!!!!!!!
                         • Gość: Gość Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.toya.net.pl 03.03.17, 20:50
                          Antku, a co nasza pani BMW takiego obiecywała??? Myślę, że już sama nawet tego nie pamięta.
                         • matlak2 Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu 04.03.17, 01:18
                          Przypomni sobie przy następnych wyborach, z pomocą przekazu dnia. Teraz, jak tysiące towarzyszy z pierwszej linii, będzie musiała przekonywać ciemny lud zwany suwerenem, że "Wolfang" Przyłębski to kapuś SB ale SWÓJ, Sąd Najwyższy to zaraza.którą uleczy wprowadzenie sprawiedliwości ludowej itd.itd.
                         • Gość: Oles25 Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.toya.net.pl 11.03.17, 15:46
                          ???
                         • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 26.03.17, 17:17
                          PiS- Patologie i Synekury
                         • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 11.05.17, 21:41
                          czyli jak mówi jedynie słuszny Prezes patologie trzeba tępić i wypalać. Jakie to budujące, nieprawdaż? Hipokryzja, pycha i arogancja kroczą przed upadkiem!!!!
                         • Gość: Kaerolina Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.toya.net.pl 20.05.17, 12:47
                          Ponoć teraz będzie Warszawa tylko gdzie?
                         • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 27.05.17, 23:25
                          Towarzyszka lucy jest PRL-owskim przykładem i reliktem towarzysza "Szmaciaka".Model BMW. Awans społeczny do tzw. "elit" z wszelkimi atrybutami partyjnych kacyków czyli oportunizmem, klakierstwem, wyrafinowanym lizusostwem i rzadkiej maści ostentacyjnym okazywaniem wiary jest testem dla nas Przemyślan. Niejaki Matasiewicz ,z-ca Piotrowicza firmujący łamanie konstytucji, na którą również przysięgał,jest partyjną "przystawką" przekonaną o swojej szczególnej "misji". Postbolszewicka, nepotyczna natura sprawiła, że swoich totumfackich "wydelegował" na stanowiska w administracji samorządowej i rządowej.
                         • Gość: Gość Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.toya.net.pl 28.05.17, 16:54
                          Tak, Lucy i hipokryzja to jedno. O jakim "teście dla Przemyślan" piszesz?
                         • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 14.06.17, 22:52
                          nepotyzm,kumoterstwo,kolesiostwo to patologie które miało zwalczać PIS. A jak jest to każdy widzi. Córka i syn leśniczego to zjawisko powszechne w bieszczadzkim OS SG. CBA już dawno powinno działać, wobec obojętności, zaniechania i niedopełnienia obowiązków BSW BiOSG i KG SG. wynika z tego, że prawo jest dla "maluczkich". Patologiczne nazwiska są w oddziale na Mickiewicza, wystarczy "pogrzebać"=patrz SG kadry, Klany rodzinne, w straży jak w rodzinie i inne.
                         • Gość: gucio Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 17.06.17, 22:35
                          tak dla przypomnienia i podkreślenia wagi problemu, obłudy "pacjentów" i zżerającej Rzeczpospolitą patologii jaką jest korupcyjny nepotyzm i kumoterstwo oraz wszędobylskie partyjniactwo.
                         • Gość: gucio Re: PZPR=PIS- kariera z Nazaretu IP: 185.38.225.* 28.10.17, 21:22
                          W swoim bolszewickim i partyjnym zadufaniu jest pewna, że zostanie prezydentem. Wróciła niestety komuna w wydaniu PIS bolszewickim. Komisarze partyjni jako z-cy dyrektorów instytucji publicznych np.szpitali,urzędów i innych, mimo swojego BMW- czyli bierny,mierny ale wierny- kreują swój wizerunek jako osoby doświadczone, wykształcone (co prawda po tajnych kompletach, "sorbonach")i profesjonalne, co jest "gó... prawdą". Partyjniactwo i nomenklatura partyjna są przeszkodą w rozwoju młodego pokolenia. Te postawy serwilistyczne i Daleko posunięty oportunizm oraz wyjątkowe lizusostwo towarzyszki lucy, teraz gorliwej katoliczki i "świętej", zakrawają na obłudę. poprzez "mały nazaret" i SRK prowadzi już kampanię wyborczą. Różaniec do granic...... OBŁUDY był tego znamiennym przykładem.AMEN.
                         • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Nazaretu IP: 185.38.225.* 12.11.17, 19:16
                          życie partyjniaków(każdej nomenklatury partyjnej) składa się z trzech aktów.
                          Akt urodzenia, akt ślubu i akt wyjątkowego lizusostwa.
                • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 20.11.17, 19:31
                 jeden z lokalnych nomenklaturowych Misiewiczów wierny jedynie słusznej partii.
                 • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 29.11.17, 19:10
                  towarzysz piotrowicz wskazuje jedynie słuszny i partyjny kierunek. następców ma godnych w samorządach. Bolszewizm do potęgi.
                  • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 01.12.17, 19:20
                   Nomenklatura partyjna jak za tzw. komuny obsadza wszystko. Model BMW-bierny,mierny,wierny obowiązuje powszechnie. neobolszewizm nie szanuje nikogo i niczego. Liczą się swoi i komisarze polityczni w każdej instytucji publicznej czy spółkach państwowych. A miało być inaczej niż za PO i PSL!!!! Jest jeszcze gorzej niż było. Zamiast zwalczać patologie (obietnica wyborcza) nepotyzmu i kolesiostwa to czynnie je rozwijają. Korupcję polityczną tzw.dobra zmiana doprowadziła do perfekcji. Nie wspomnę już o bezpardonowym i niespotykanym do tej pory łamaniu Konstytucji, na którą ci "nieskazitelni" i "święci" przysięgali. PiS - Patologia i Synekury. Amen.
                   • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 09.12.17, 16:46
                    Nomenklatura partyjna musi mieć świadomość, że za złamanie KONSTYTUCJI będzie odpowiadała. Wszelkie fuchy towarzyszy Pisowskich podobnie jak PZPR-owskich będą weryfikowane. Misiewicze, Piotrowicze i inni partyjniacy powinni mieć świadomość odpowiedzialności za czyny. A wszystko to wina Tuska i PO. Lata 2005-2007 trzeba było rozliczyć, a nie udawać,że wszystko było w porządku. PiS to wykorzystał i z PO się nie pie....
                    • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 19.12.17, 22:20
                     Trzeba zwalczać patologię
                     • Gość: gośść Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.toya.net.pl 20.12.17, 06:57
                      Przyszła Pani Prezydent ;)
                      • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 06.01.18, 12:25
                       miejmy nadzieję, że chyba raczej "niedoszła" towarzyszka prezydent.
                       • matlak2 Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu 07.01.18, 00:20
                        Nie wiem, czy doszła (z Członkiem ponoć dochodziła), czy niedoszła ale z pomocą sejmowego kumpla Głównego Rekomunizatora IV RP (tow. Piotrowicza) i nowej ordynacji wyborczej - ma szansę na taki stołek. Rzecz jasna, o ile zdradziecka morda z Żoliborza klepnie jej kandydaturę.
                        • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 05.02.18, 18:06
                         Rzucono Towarzyszkę na odcinek administracji rządowej z odcinka zdrowia, a jak się znowu nie sprawdzi to zostanie przerzucona na odcinek gospodarki lub kultury. PRL-BIS.
                         • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 06.02.18, 22:28
                          TKM. naród z partią, partia z narodem.
                         • Gość: antek Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 09.02.18, 17:10
                          dojna zmiana w natarciu.
                         • Gość: leon Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 14.02.18, 19:31
                          Neokomuna w natarciu. Egzekutywa wyznaczyła odcinek. Krótki rys historyczny od PZPR do PiS.
                         • Gość: leon Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 16.02.18, 20:55
                          kariera typowego kacyka partyjnego na miarę naszych czasów. Mąż "rabotu pałucił" w KRUS. Partyjna "kadrowa" w przemyskim samorządzie i szpitalu.
                         • Gość: Owen Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: *.play-internet.pl 17.02.18, 06:38
                          Partia szuka jej już nowego odcinka. U wojewody mała kasa....
                         • Gość: leon Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 21.03.18, 21:34
                          Partia ją wezwała na ostatni bój.....tralala....
                         • Gość: armagedon Re: PZPR=PIS- kariera z Lazaretu IP: 185.38.225.* 25.04.18, 23:11
                          Hipokryzja towarzyszki pisiewiczowej nie zna granic przyzwoitości. Awanse partyjne, nepotyzm, kumoterstwo to zjawiska, które tak kiedyś zażarcie krytykowała ta neofitka. Jednak Mentalność Kalego to symbol towarzyszy.