camillo3
13.12.05, 16:46
Ta bulwersująca informacja krąży od kilku dni po internecie - pytam się więc
czy ktoś kompetentny się tym w końcu zajmie.
Jak długo pasażerowie mają tolerować sabotaż i dywersję na tej lini?? Jak
długo pociągi będą niedostosowane do potrzeb społecznych? jak długo rozkłady
będzie się układać tak by pociągiem jechało kilka osób?
Dlaczego chce się zlikwidować linię 25 i piniędze na jej naprawę skierować na
linię kolbuszowską??? Dlaczego perfidni kolejarze są bezkarni??? Dlaczego
wciąż musimy cierpieć przez wstrętnych kolejarzy niszczących własne i nasze
wspólne mienie? O co tu chodzi??