Gość: wladek
IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl
30.01.03, 10:24
Ja wiem ze jestes teraz wielkim spolecznikiem,ekonomista-moze w tamtych
czasach kiedy calowales sie ze mna na zebraniach partyjnych,ale nie teraz,i
nie mow ludziom ze jestes teraz super,sami cie wnosilismy za dawnych czasow
jak byles urzniety w trupa do mieszkania,i chwaliles sobie te cudowne lata,a
teraz odmiana i nie pamietasz juz?,i dalej macisz ludziom w glowach,o
nawroceniu i ukochanej ojczyznie,daj spokoj jurand,powinienes sie zrzec
funkcji radnego i to jak najszybciej.z pozdrowieniami twoj dobry kolega
wladziu.