Dodaj do ulubionych

SAM WNOSILEM PIJANEGO LUBASA DO MIESZKANIA.

IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 30.01.03, 10:24
Ja wiem ze jestes teraz wielkim spolecznikiem,ekonomista-moze w tamtych
czasach kiedy calowales sie ze mna na zebraniach partyjnych,ale nie teraz,i
nie mow ludziom ze jestes teraz super,sami cie wnosilismy za dawnych czasow
jak byles urzniety w trupa do mieszkania,i chwaliles sobie te cudowne lata,a
teraz odmiana i nie pamietasz juz?,i dalej macisz ludziom w glowach,o
nawroceniu i ukochanej ojczyznie,daj spokoj jurand,powinienes sie zrzec
funkcji radnego i to jak najszybciej.z pozdrowieniami twoj dobry kolega
wladziu.
Obserwuj wątek
    • Gość: jurek Re: SAM WNOSILEM PIJANEGO LUBASA DO MIESZKANIA. IP: 80.164.205.* 06.05.03, 14:18
      a może powinieneś posłuchać?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka