Gość: Ewa
IP: *.wp.shawcable.net
11.12.09, 18:52
Czasami ogladam filmy z komputera na TV. Jednak zeby to zrobic musze
pare razy kliknac w "Catalyst Menager" aby przelaczyc obraz z kompa
na TV. Niestety dzisiaj wyswiatla mi sie komunikat "Catalyst Control
Centre: Command Line Interface has stopped working". Moja karta to
ATI RADEON HD 2400. System operacyjny Vista. Co sie moglo stac i jak
sobie mam poradzic z tym problemem? Prosze o jakies sugestie, porady
itd. itp. Z gory serdecznie dziekuje. Na koniec dodam, ze zrobilam
juz reinstalacje karty, jednak komunikat wciaz sie pojawia. :(
- pozdrawiam-Ewa