miodasss
02.03.04, 23:01
Zastanawiam sie czy nie zainstalowac Linux'a?Mam kilka pytań...Jak wyglada
Linux(prosze o stronki na ktorych sa jakies screen'y)Czy na Linuxie dziala
np.Kazza,DC++,jak ze sluchaniem mp3,Gadu-gadu a no i gry jak dzialaja????Czy
latwy jest w obsludze i czy nie ma problemow z jego instalacja i czy
wszystkie urzadzenia sprzetowe dzialaja np Karta TV...No juz wsumie sam nie
wiem o co sie spytac:)))
skad zassac Linux'a i jaka wersja jest najlepsza...aha i czy jest wersja
PL.No i mam pytanie czy sobie poradze z Linuxem i czy poradzi sobie z nim
moja siostra///No i wiem ze sa rozne rzeczy ktore sie dogrywa do Linuxa w/g
wlasnych potrzeb...Prosze o podanie jakiejs dobrej stronki
DZiękUJE