Dodaj do ulubionych

Drukarka Canon Pi1900

08.01.11, 23:58
Mamy w/w drukarkę trochę ponad rok i ledwo skończyła się gwarancja - oczywiście się popsuła :) Chciałam zapytać, co może być powodem, że nie wciąga papieru, tylko kawałek wciąga, sam początek kartki i na tym koniec. Swoją droga to ten zakup to był niewypał, żeby tak szybko padła, i to przy niewielkim eksploatowaniu.
Obserwuj wątek
    • robirus Re: Drukarka Canon Pi1900 09.01.11, 21:41
      a pojawia się jakiś komunikat, kiedy chcesz coś wydrukować ?, czy drukarka wydaje z siebie "dziwny" dźwięk ?
      (tak w ciemno) sprawdź czy drukarka jest w trybie "online"
      wejdź w menu drukarki w opcję "konserwacja" i wykonaj (jeśli ten model posiada) czyszczenie rolek.
      ostatecznie spróbuj wyrzucić sterownik i zainstalować na nowo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka