alicja513
08.01.11, 23:58
Mamy w/w drukarkę trochę ponad rok i ledwo skończyła się gwarancja - oczywiście się popsuła :) Chciałam zapytać, co może być powodem, że nie wciąga papieru, tylko kawałek wciąga, sam początek kartki i na tym koniec. Swoją droga to ten zakup to był niewypał, żeby tak szybko padła, i to przy niewielkim eksploatowaniu.