Dodaj do ulubionych

Monopoly 3 przez sieć

IP: *.ists.pl / *.ists.pl 22.07.04, 16:54
Czy wie ktoś jak trzeba ustawić w opcjach gry Monopoly 3 aby grać przez sieć, może ktoś się spotkał z tymi ustawieniami.Chodziło by mi o grę z kolegą z tej samej sieci.Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: Zwiniu Re: Monopoly 3 przez sieć IP: *.ists.pl / *.ists.pl 19.08.04, 22:15
      Wiecie???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka