Gość: Zwiniu
IP: *.ists.pl / *.ists.pl
22.07.04, 16:54
Czy wie ktoś jak trzeba ustawić w opcjach gry Monopoly 3 aby grać przez sieć, może ktoś się spotkał z tymi ustawieniami.Chodziło by mi o grę z kolegą z tej samej sieci.Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.