dowskichris
19.04.15, 11:41
witam,
od jakiegos czasu nie moge odczytac zapisanych plikow z wideorejestratora jazdy (przod+tyl) firmy blacksys. wiem ze jest to kwestia mojego komputera, bo na innym jest ok.
problem wyglada nastepujaco:
po uruchomieniu programu blacksys player cf 100 viewer i kliknieciu pliku video z jednej z kamer, program przestaje dzialac ,,z powodu wystapienia problemu'' system windows obieceuje, ze powiadomi mnie jesli wystepuje rozwiazanie, ale tego nie robi.
czy ktos wie, jak mam otwierac te pliki z wideorejestratora?
pozdrawiam.