Gość: zielona
IP: *.ssmb.com
30.09.04, 13:05
witam wszystkich :)
mam pytanko czy w jakiejś obenie dostępnej w sklepach gazecie komputerowej
znajdę service packi do windowsa 2000??? (i proszę mi nie pisać że mogę sobie
ściągnąć bo to doskonale wiem, ale przez modemik to trochę trudne)
Proszę o podanie tytułów
dziękuję