proxy2003 08.10.04, 14:46 czy tylko ze strony Microsoftu? problem w tym, że korzystam z internetu tylko w kawiarence, skąd można ściągnąć jeszcze. dzięki, Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: ass Re: Dodatek Sp 2 - skąd ściągnąć IP: *.dip.t-dialin.net 08.10.04, 15:07 Najlepiej kupic gazete Komputerowa. Przeszukaj, w niektorych jest a to przyda sie na przyszlosc. Link Zgłoś
Gość: Grzegorz Re: Dodatek Sp 2 - skąd ściągnąć IP: *.phil.east.verizon.net 08.10.04, 15:11 www.centrumxp.pl/index.php Link Zgłoś