Gość: MARCIN IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 02.12.04, 21:04 Jak wywołać panel do rysowania kresek o roznych grubosciach i wzorach? tam tez można kasowac rakmi--kreski pilna sprawa Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: t Re: EXCEL--PANEL DO RAMEK IP: *.crowley.pl 02.12.04, 22:27 Prawy przycisk myszy – formatuj komórki - obramowanie Link Zgłoś