Dodaj do ulubionych

EXCEL--PANEL DO RAMEK

IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 02.12.04, 21:04
Jak wywołać panel do rysowania kresek o roznych grubosciach i wzorach?
tam tez można kasowac rakmi--kreski

pilna sprawa
Obserwuj wątek
    • Gość: t Re: EXCEL--PANEL DO RAMEK IP: *.crowley.pl 02.12.04, 22:27
      Prawy przycisk myszy – formatuj komórki - obramowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka