Gość: dyri IP: *.inds.pl / *.pl 27.12.04, 13:05 Zniknela mi z pulpitu ikona KOSZ i za cholere nie wiem jak ja przywrocic. Dodatkowo zawiesila sie ikona ZNAJDZ w pasku start. Ma ktos pomysl jak to naprawic? Z gory dzieki. Link Zgłoś Obserwuj wątek
mar_nn Re: ikona KOSZ 30.12.04, 15:44 Spróbuj ręcznie poszukać w folderze WINDOWS, i jak znajdziesz to skopiuj na Pulpit. Ewentualnie możesz też spróbować wziąć od kolegi na dyskietce, albo coś podobnego, jak się da to zrobić, bo ja nie próbowałem. Link Zgłoś
maciejpoczta Re: ikona KOSZ 30.12.04, 15:54 support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;pl;810869 Link Zgłoś
Gość: joker Re: ikona KOSZ IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 30.12.04, 17:03 A może: właściwości ekran=>pulpit=>dostosuj pulpit... ??? Link Zgłoś